sadsad x
asdasd

 

Vileda - Vileda Klasik Bulaşık Süngeri 10'lu
Vileda Klasik Bulaşık Süngeri 10'lu
57,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Parex - Parex Trend Klasik Yeşil Sünger Oluklu 5'li Parex - Parex Trend Klasik Yeşil Sünger Oluklu 5'li (1)
Parex Trend Klasik Yeşil Sünger Oluklu 5'li
25,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Papilion - Papilion Bulaşık Deterjanı Limonlu 750 ml
Papilion Bulaşık Deterjanı Limonlu 750 ml
39,90 TL

 

Parex - Parex Klasik Yeşil Sünger Oluklu 5'li
Parex Klasik Yeşil Sünger Oluklu 5'li
39,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml (1)
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 650 ml
36,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Vileda - Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet Vileda - Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet (1)
Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet
34,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Pril - Pril Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 4 kg
Pril Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 4 kg
109,90 TL

 

Fairy - Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Platinum Hijyen Limon 750 ml
Fairy Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı Platinum Hijyen Limon 750 ml
67,90 TL
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bulaşık Yıkama Ürünleri


Bulaşıkları temiz ve hijyenik şekilde yıkamak sağlık açısından önemini koruyor. Bulaşıkları yıkarken birçok ürün kullanılıyor. Bu ürünler elde ya da makinede yıkamayı sağlıyor. Bulaşıkları elde yıkamak için bulaşık süngeri kullanılması gerekiyor. Bulaşık süngeri yemek artıklarını temizleyerek deterjanın kirli yüzeye kolayca uygulanmasına yardımcı oluyor. Birçok bulaşık yıkama süngeri çeşidi bulunuyor. Sünger çeşitlerinin yumuşak ya da sert yüzeyleri yıkanacak bulaşığın özelliklerine göre temizlik yapmayı sağlıyor. Elde bulaşık yıkarken kullanılması gereken ürünlerden arasında ilk olarak bulaşık deterjanı yer alıyor. Bulaşık deterjanları hem içerik hem de boyut açısından farklı kategorilere ayrılıyor. Genel olarak bulaşık deterjanları; limonlu, portakallı ve elmalı içerikleri ile tercih ediliyor. Ayrıca, ellere bakım yapan losyonlu ürün seçenekleri de ilgi çekiyor. Bulaşık yıkarken zorlu lekeleri silmek için ise ovma teli kullanılıyor. Ovma teli katılaşan zorlu lekeleri birkaç dakika içinde silerek etkili temizlik ortaya koyuyor.

 

Bulaşıkları makinede yıkamak için ise birçok ürün seçeneği bulunuyor. Ürün seçenekleri hem makinedeki bulaşıkları hem de makinenin içini temizlemesiyle biliniyor. Makinedeki bulaşıkların temiz ve parlak olmasını sağlayan ürün seçenekleri arasında sıvı temizleyici yer alıyor. Bulaşık makinesi sıvı temizleyici etkili temizlik ortaya koyarken bulaşıklarınızın ilk günkü parlaklığını korumasını sağlıyor. Bulaşık makinesi temizleyicisi ise makine haznesinin tıkanmasını engelliyor. Filtre bölümünün dolmasını engelleyen ürün seçenekleri bulaşık makinesinin performansını arttırarak  uzun ömürlü kullanım ortaya koyuyor. Bulaşıkların parlaklığının korunmasını sağlayan ürün seçenekleri arasında bulaşık makinesi parlatıcısı yer alıyor. Parlatıcı sayesinde bulaşıklar temiz ve parlak görünüyor. Bu sayede özellikle bardaklarda zamanla meydana gelen bulanık ve kireçli görüntü yerini ışıltılı bulaşıklara bırakıyor.

 

Bulaşıklarınızı yıkarken temizlik ve parlaklık meydana getiren ürün seçenekleri mutfakta üstün performans ortaya çıkarıyor. Temizliği kolay hale getiren yıkama ürünleri zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu sayede mutfak temizliği kısa sürede biterek diğer işlere zaman kalıyor. Haibrag üzerinden farklı özelliklere sahip bulaşık yıkama ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı ürün seçenekleri sayesinde kendinize en uygun olan ürüne hem ekonomik hem de güvenli şekilde sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.