Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bulaşık Yıkama Ürünleri


Bulaşıkları temiz ve hijyenik şekilde yıkamak sağlık açısından önemini koruyor. Bulaşıkları yıkarken birçok ürün kullanılıyor. Bu ürünler elde ya da makinede yıkamayı sağlıyor. Bulaşıkları elde yıkamak için bulaşık süngeri kullanılması gerekiyor. Bulaşık süngeri yemek artıklarını temizleyerek deterjanın kirli yüzeye kolayca uygulanmasına yardımcı oluyor. Birçok bulaşık yıkama süngeri çeşidi bulunuyor. Sünger çeşitlerinin yumuşak ya da sert yüzeyleri yıkanacak bulaşığın özelliklerine göre temizlik yapmayı sağlıyor. Elde bulaşık yıkarken kullanılması gereken ürünlerden arasında ilk olarak bulaşık deterjanı yer alıyor. Bulaşık deterjanları hem içerik hem de boyut açısından farklı kategorilere ayrılıyor. Genel olarak bulaşık deterjanları; limonlu, portakallı ve elmalı içerikleri ile tercih ediliyor. Ayrıca, ellere bakım yapan losyonlu ürün seçenekleri de ilgi çekiyor. Bulaşık yıkarken zorlu lekeleri silmek için ise ovma teli kullanılıyor. Ovma teli katılaşan zorlu lekeleri birkaç dakika içinde silerek etkili temizlik ortaya koyuyor.

 

Bulaşıkları makinede yıkamak için ise birçok ürün seçeneği bulunuyor. Ürün seçenekleri hem makinedeki bulaşıkları hem de makinenin içini temizlemesiyle biliniyor. Makinedeki bulaşıkların temiz ve parlak olmasını sağlayan ürün seçenekleri arasında sıvı temizleyici yer alıyor. Bulaşık makinesi sıvı temizleyici etkili temizlik ortaya koyarken bulaşıklarınızın ilk günkü parlaklığını korumasını sağlıyor. Bulaşık makinesi temizleyicisi ise makine haznesinin tıkanmasını engelliyor. Filtre bölümünün dolmasını engelleyen ürün seçenekleri bulaşık makinesinin performansını arttırarak  uzun ömürlü kullanım ortaya koyuyor. Bulaşıkların parlaklığının korunmasını sağlayan ürün seçenekleri arasında bulaşık makinesi parlatıcısı yer alıyor. Parlatıcı sayesinde bulaşıklar temiz ve parlak görünüyor. Bu sayede özellikle bardaklarda zamanla meydana gelen bulanık ve kireçli görüntü yerini ışıltılı bulaşıklara bırakıyor.

 

Bulaşıklarınızı yıkarken temizlik ve parlaklık meydana getiren ürün seçenekleri mutfakta üstün performans ortaya çıkarıyor. Temizliği kolay hale getiren yıkama ürünleri zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu sayede mutfak temizliği kısa sürede biterek diğer işlere zaman kalıyor. Haibrag üzerinden farklı özelliklere sahip bulaşık yıkama ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı ürün seçenekleri sayesinde kendinize en uygun olan ürüne hem ekonomik hem de güvenli şekilde sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.