x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Uhu - Uhu Patafix Sarı Renkli Hamur Yapıştırıcı 80'li
Uhu Patafix Sarı Renkli Hamur Yapıştırıcı 80'li
41,43 TL

Aynı Gün Kargo

 

Pritt - Pritt Sıvı Yapıştırıcı Solventsiz 90 gr
Pritt Sıvı Yapıştırıcı Solventsiz 90 gr
23,81 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Tack-It Hamur Yapıştırıcı Beyaz
Faber Castell Tack-It Hamur Yapıştırıcı Beyaz
27,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Deli - Deli Magic Tack Hamur Yapıştırıcı 75 gr Beyaz
Deli Magic Tack Hamur Yapıştırıcı 75 gr Beyaz
25,62 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Stick Yapıştırıcı 20 gr
Faber Castell Stick Yapıştırıcı 20 gr
19,03 TL

Aynı Gün Kargo

 

Uhu - Uhu Yapıştırıcı Sıvı No:13 35 ml
Uhu Yapıştırıcı Sıvı No:13 35 ml
23,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Deli - Deli Sıvı Yapıştırıcı 50 ml EA21200 Yeşil
Deli Sıvı Yapıştırıcı 50 ml EA21200 Yeşil
6,94 TL

Aynı Gün Kargo

 

Uhu - Uhu Sıvı Yapıştırıcı No: 3 SLV 7 ml
Uhu Sıvı Yapıştırıcı No: 3 SLV 7 ml
4,47 TL

Aynı Gün Kargo

 

Deli - Deli Sıvı Yapıştırıcı 50 ml EA21200 Mavi
Deli Sıvı Yapıştırıcı 50 ml EA21200 Mavi
5,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Sudor - Südor SL01-5 Sıvı Yapıştırıcı Slime 70 ml Yeşil Sudor - Südor SL01-5 Sıvı Yapıştırıcı Slime 70 ml Yeşil (1)
Südor SL01-5 Sıvı Yapıştırıcı Slime 70 ml Yeşil
2,53 TL

Aynı Gün Kargo

 

Uhu - Uhu Yapıştırıcı Por Strafor 40359 Uhu - Uhu Yapıştırıcı Por Strafor 40359 (1)
Uhu Yapıştırıcı Por Strafor 40359
33,82 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Yapıştırıcı

Porselen, cam, ahşap, seramik, kumaş, karton ve kağıt gibi materyalleri birbirine bağlamak için kullanılan yapıştırıcı, kolay kullanımı sayesinde kırtasiye malzemeleri arasında yer alıyor. Hem tüp hem de stick olarak tasarlanan ambalajları, yapıştırıcıların daha işlevsel bir özellik kazanmasına yardımcı oluyor. Farklı kullanım alanına sahip olan ürünler, ofis ve okul ortamlarında yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle anaokulu öğrencilerin aktivite yaparken en çok kullandıkları kırtasiye ürünlerinden olan yapıştırıcılar, solvent içermediği için sağlığı tehdit edebilecek tehlike oluşturmuyor. Sanatsal faaliyetlerde öne çıkan yapıştırıcılar, kağıt veya karton yapıştırmak için ideal dokuya sahiptir. Ortaokul ve lise çağındaki öğrencilerin ödev hazırlama sürecinde de kullanılan ürün, yüzeye kolayca yapışarak taşıma esnasında dağılmasını önlüyor.

Yüzeye sürüldüğü andan itibaren kısa sürede kuruyan Japon yapıştırıcı, kuvvetli formülü sayesinde hassasiyet gerektiren işlemlerde güvenle kullanılabiliyor. İz bırakmayan özelliği sayesinde tüm materyaller üzerine kolayca uygulanma imkanı sunuyor. Akışkan yapısına rağmen yüzeylerin anında tutunmasını sağlayan yapıştırıcılarla vazo, bardak gibi kırılabilen eşyalarınızı kolayca tamir edebilirsiniz. Çatlaklara karşı da oldukça kuvvetli olan ürün, farklı yüzeyler de bile üstün performansa imza atıyor. Anında kuruyan Japon yapıştırıcılar, özel formülü sayesinde bulaşık makinesinde yıkanmaya ve ısıya karşı üstün performans sergiliyor.

Sıvı ve katı formdaki yapıştırıcılar, kullanım alanına göre farklı formüllerle kullanıcılara sunuluyor. Dünyaca ünlü yapıştırıcı markaları arasından tutuş hassasiyetini ve performansını karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Çok amaçlı olarak kullanılabilen kırtasiye ürünü hem ofis hem de okul aktivitelerinde pratik çözümler sunuyor. Bant formatındaki yapıştırıcılar, kopmalara ve ayrılmalara karşı uzun süreli kullanım sağlıyor. Tüm yapıştırma işlemlerinde güvenle tercih edilen Uhu, dermatolojik olarak çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygunluk gösteriyor. Genellikle stick formda satışa sunulan Pritt, çevre ve kullanıcı dostu formülü sayesinde her türlü kullanımda ön plana çıkıyor.

Her kullanıma ve bütçeye uygun olarak satışa sunulan yapıştırıcı fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün tutuş performansı, markası ve kullanım özelliği dikkate alındığında uygun fiyat aralığında yer alıyor.

Arzu ederseniz Haibrag sitemiz üzerinde yoğun formüle sahip tüm yapıştırıcılara göz atabilir, ihtiyacınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.