Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 60 ürün bulunmaktadır.

Elektrikli Dekupaj & Testere Modelleri

Hayatı ve işleri kolaylaştırıcı birçok elektrikli alet bulunur. Bazıları evlerde bazıları işyerlerinden bazıları ise çok geniş kapsamlı olarak kullanılır. Bu açıdan elektrikli dekupaj ve testere modelleri çok geniş kullanım alanı ile sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Elektrikli testere modelleri hassas kesimler ve karmaşık yontmalar yapmak için kullanılır. Aletler malzemenin üzerinde kayması için düz ayak tabanına sahiptir. İnsan gücünün yetmediği yerde dekupaj testere devreye girer. Bunun için motor gücünün yüksek olması ve taşınabilir olmasına dikkat edilir. Düşük titreşimli ve gürültü seviyesi az olan testereler işçiler için daha çok konfor sağlar. Fakat bu tür testereler profesyonel amaçlı değil kişisel amaçlarda da kullanılır. İmalat için değil hobi amaçlı da kullanılabilir. Aletin kullanılacak zemin malzemesine, materyaline ne kalınlığına göre takılacak uç çeşitlenir. Profesyonel ya da kişisel olsun her zaman testerenin kaliteli ve dayanıklı modelleri arasından seçim yapmak gerekir. Haibrag olarak sizlere işlerinizi kolaylaştıracak, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı testere modelleri sunuyoruz. Sitemizde yer alan ürünleri detaylı şekilde inceleyebilir orijinal marka güvencesiyle satın alabilirsiniz.

En İyi Performansı Sunan Elektrikli Dekupaj & Testere Modelleri

Dekupaj testere kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. En çok kullanılan çeşitleri ise profesyonel daire testere ve tezgah tipi testeredir. Daha çok tercih edilenler arasında olan profesyonel daire testere plastik, metal, ahşap malzemelerini kolaylıkla kesilmesini sağlar. Hitachi 1010 W profesyonel daire testere ihtiyacınızı karşılamada olanak sağlar. Japonya’nın lider firması bu tür testerelere öncülük eder. İkinci tutma koluyla emniyetli kullanım sunarken her kullanımda hızlı ve hassas kesim de sağlar. En çok tercih edilenler arasında ikincisi ağaç işlerinde net boy ve genişlik için kullanılan tezgah tipi testere gelir. Stanley Tezgâh Tipi Testere 1800 W motor gücüyle yüksek performans sağlar. Hassas döküm tezgâh tasarımıyla sert, ıslak ve donmuş ağaçlarda bile kesim sağlar. Çelik rulo kafesi yaşanabilecek darbelerden korur. Güvenli kademesiz ayar sistemi bu testereyi kolay kullanımlı hale getirir. Bu iki çeşit testere modeli en iyi performans sunan elektrikli dekupaj modelidir.

Yüksek Hassasiyetli Kesimler İçin Elektrikli Dekupaj

Çalışılan ortamlarda iş güvenliği en çok aranan unsurların başında gelir. Bunun içinde kullanılan aletlerin kaliteli ve güvenli olması büyük önem arz eder. Elektrikli dekupaj testereler motor gücüne ve taşınabilir olmasına göre seçilir. Kablosuz modelleri daha geniş çalışma alanı, daha fazla çalışma süresi ve daha çok güç sağlar. Kesilen materyalin cinsine göre motor gücü seçilir. Motor gücü yükseldikçe kalın malzemeleri hızlı bir şekilde keser. Eğer testere ile farklı alanlarda işlem yapmak istenirse bıçak değişimi kolay, hızlı ve güvenli olan seçilir. Bıçak değişimi özelliği kişilere tasarruf sağlar. Karmaşık işlerde esnek yapılı testere kullanılarak kavisli kesimler gerçekleşir. Güvenli ve yüksek hassasiyetli kesimler için elektrikli dekupaj testere tercih edilir.

Güvenli ve Kullanımı Kolay Sulu Fayans Testeresi

Testere kullanırken zemin malzemesi ve uç çeşidi çok önemlidir. Fayans testeresi seramikten betona birçok farklı malzeme kesimi de sağlar. Testere kullanılırken en çok şikâyet edilen kesilen malzemenin tozmasıdır. Sulu fayans testeresi bu şikâyetin önüne geçer. Ayarlanabilir hortum ağzı ile istenilen miktarda su akıtılarak tozun azalmasını sağlar. Bu tür işlem testere bıçağının kullanım süresini de uzatır. Güvenli ve kullanımı kolay sulu fayans testeresi profesyonel ve endüstriyel alanlarda kullanılır. En çok kullanılan testere türleri arasında yer alır. Su kullanılarak testere uzun ömürlü hale getirilir. Farklı zeminler de kullanılmasıyla tercih edilir.

Dayanıklı Şarjlı Testere Yedek Zincirleri

Kesme işlemlerinde güvenli, kaliteli, dayanıklı ve kolaylık sağlaması ile şarjlı testereler önemli yer tutar. Üçgen, yuvarlak gibi farklı ağız uçları ile kesimlerde farklılıklar yaratır. Taşınabilir ve şarjlı olması sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Teknolojik gelişmelerle üretimi büyük bir hız kazanır. Şarjlı testereye sahip olurken aksesuarları unutmamak gerekir. En önemli aksesuar ise yedek zincirlerdir. Elmas dişli zincirler sağlam diş yapısı ile ağaç kesme, dal budama ve peyzaj düzenlemeleri gibi alanlarda kullanılır. Profesyonel veya amatör kullanımlara uygundur. Yedek zincirler testerenin ağzına geçirilirken kolay kurulum imkanı sağlar. Şarjlı testere alınırken yedek zincirinin olup olmaması önem arz eder. Kimse tek kullanımlık testere istemez, herkes zamandan ve paradan tasarruf etmek ister. İşte bunun için dayanıklı şarjlı testere yedek zincirleri tercih edilmelidir. Tüm bu malzemeler ve çok daha fazlasını geniş ürün seçeneklerimiz arasında bulabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla ve kullanıcı dostu sayfamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.