x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas Fantastik Makas 170 mm
Mas Fantastik Makas 170 mm
15,80 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Sivri Uçlu Eczane Makası Asorti Mas - Mas Sivri Uçlu Eczane Makası Asorti (1)
Mas Sivri Uçlu Eczane Makası Asorti
8,11 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Fantastik Makas 254 mm
Mas Fantastik Makas 254 mm
21,53 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Fantastik Makas 215 mm
Mas Fantastik Makas 215 mm
13,29 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Fantastik Makas 178 mm
Mas Fantastik Makas 178 mm
13,85 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Bion Ofis Makası 1,5 mm 23 cm
Mas Bion Ofis Makası 1,5 mm 23 cm
20,74 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas Bion Ofis Makası 1,5 mm 20 cm
Mas Bion Ofis Makası 1,5 mm 20 cm
16,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Deli - Deli Bumpees Plastik Çocuk Makası 130 mm D60402
Deli Bumpees Plastik Çocuk Makası 130 mm D60402
8,71 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 1220 Makas Büro Tipi Force 20 cm Mas - Mas 1220 Makas Büro Tipi Force 20 cm (1)
Mas 1220 Makas Büro Tipi Force 20 cm
23,28 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mas - Mas 1225 Makas Büro Tipi Force 25 cm Mas - Mas 1225 Makas Büro Tipi Force 25 cm (1)
Mas 1225 Makas Büro Tipi Force 25 cm
31,28 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Makas

 

Eğitim amaçlı kullanılmasının yanı sıra farklı hobilerde de sık sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan makas modelleri çelikten nikele kadar pek çok farklı materyal kullanılarak dizayn ediliyor. Çocuk yaş grubu dahil olmak üzere herkesin kullanımına uygun farklı model seçenekleri bulunuyor. Modeller arasında seçim yaparken bazı detaylara önem vermek gerekiyor. Bu şekilde ihtiyaçlarınız için en uygun ve verim sağlayacak ürünü kolayca bulabilirsiniz.

 

Uzun süreli kullanım amacıyla bir makas satın almak isteyen kişiler için öncelikle üretim materyalleri büyük önem taşıyor. Hem sağlık hem de hijyen açısından paslanmayan malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan ürünlere seçmeniz tavsiye ediliyor. Modellerin tamamı ergonomik şekillerde dizayn edildiği için herkesin kullanımına oldukça uygun.

 

Ürünleri incelediğiniz zaman bazı modellerde bileme imkanı bulunduğu görülüyor. Bileme olanağı sağlayan modeller uzun süre keskin yapısına koruma özelliği sunuyor. Eğer ağır güç gerektiren bir alanda kullanılacak ürün arayışı içindeyseniz hafif yapıda olan ürünleri tercih etmenizde fayda var. Metal gibi ağırlık yapan ürünler güç uygulamanızda zorluğa neden olabiliyor.

 

Makas çeşitleri üretimini yapan markalar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutuyor. Bu sayede de ortaya çok işlevli ve kaliteli modeller çıkıyor. Yetişkinler kadar çocukların da bu ürünleri kullanırken dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle çocuk makasları için seçim yaparken ekstra titiz davranılması tavsiye ediliyor. Çok keskin ürünler seçmenize gerek yok. Ayrıca çocuğunun makas kullanırken yalnız olmamasına dikkat etmelisiniz.

 

Ürünlerin sap kısımlarının üretiminde de farklı materyallere yer veriliyor. Metal, kauçuk ya da plastik malzemeler kullanılarak üretilen makaslar, elinizi acımayacak cinsten. Üstelik uzun süreli kullanımlarda dahi ağrı ya da sızı gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Makaslar kağıt gibi sert parçaların kesiminde sık sık kullanılıyor. Bununla beraber kumaş gibi daha yumuşak yüzeylere sahip olan seçenekler de var.

 

Özelliklerle beraber seçim sürecinde makas fiyatları da büyük rol oynuyor. Fiyatlar ürünlerin büyüklüğüne göre şekil alıyor. Ayrıca bazı modeller setler halinde satışa sunuluyor. Dolayısıyla fiyat skalası için derinlemesine bir arsltıeka yapmak gerekiyor.

 

Sitemizi ziyaret ederek yüzlerce farklı seçenek arasında sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.