Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Makas

 

Eğitim amaçlı kullanılmasının yanı sıra farklı hobilerde de sık sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan makas modelleri çelikten nikele kadar pek çok farklı materyal kullanılarak dizayn ediliyor. Çocuk yaş grubu dahil olmak üzere herkesin kullanımına uygun farklı model seçenekleri bulunuyor. Modeller arasında seçim yaparken bazı detaylara önem vermek gerekiyor. Bu şekilde ihtiyaçlarınız için en uygun ve verim sağlayacak ürünü kolayca bulabilirsiniz.

 

Uzun süreli kullanım amacıyla bir makas satın almak isteyen kişiler için öncelikle üretim materyalleri büyük önem taşıyor. Hem sağlık hem de hijyen açısından paslanmayan malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan ürünlere seçmeniz tavsiye ediliyor. Modellerin tamamı ergonomik şekillerde dizayn edildiği için herkesin kullanımına oldukça uygun.

 

Ürünleri incelediğiniz zaman bazı modellerde bileme imkanı bulunduğu görülüyor. Bileme olanağı sağlayan modeller uzun süre keskin yapısına koruma özelliği sunuyor. Eğer ağır güç gerektiren bir alanda kullanılacak ürün arayışı içindeyseniz hafif yapıda olan ürünleri tercih etmenizde fayda var. Metal gibi ağırlık yapan ürünler güç uygulamanızda zorluğa neden olabiliyor.

 

Makas çeşitleri üretimini yapan markalar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutuyor. Bu sayede de ortaya çok işlevli ve kaliteli modeller çıkıyor. Yetişkinler kadar çocukların da bu ürünleri kullanırken dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle çocuk makasları için seçim yaparken ekstra titiz davranılması tavsiye ediliyor. Çok keskin ürünler seçmenize gerek yok. Ayrıca çocuğunun makas kullanırken yalnız olmamasına dikkat etmelisiniz.

 

Ürünlerin sap kısımlarının üretiminde de farklı materyallere yer veriliyor. Metal, kauçuk ya da plastik malzemeler kullanılarak üretilen makaslar, elinizi acımayacak cinsten. Üstelik uzun süreli kullanımlarda dahi ağrı ya da sızı gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Makaslar kağıt gibi sert parçaların kesiminde sık sık kullanılıyor. Bununla beraber kumaş gibi daha yumuşak yüzeylere sahip olan seçenekler de var.

 

Özelliklerle beraber seçim sürecinde makas fiyatları da büyük rol oynuyor. Fiyatlar ürünlerin büyüklüğüne göre şekil alıyor. Ayrıca bazı modeller setler halinde satışa sunuluyor. Dolayısıyla fiyat skalası için derinlemesine bir arsltıeka yapmak gerekiyor.

 

Sitemizi ziyaret ederek yüzlerce farklı seçenek arasında sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.