sadsad x
asdasd
Altus ALSM 780 B Doğrayıcı
594,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus ALSM 733 B El Blender Altus - Altus ALSM 733 B El Blender (1)
Altus ALSM 733 B El Blender
574,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Altus AL 755 B Tost Makinesi
899,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 728 I Inox Kettle Altus - Altus AL 728 I Inox Kettle (1)
Altus AL 728 I Inox Kettle
487,12 TL

Aynı Gün Kargo

Altus Al 617 Şarjlı Dik Süpürge
4.084,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Altus AL 704 Saç Kurutma Makinesi Siyah
449,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Altus - Altus AL 795 I Çay Makinesi Altus - Altus AL 795 I Çay Makinesi (1)
Altus AL 795 I Çay Makinesi
1.239,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Altus AL 603 KV Islak Kuru Elektrikli Süpürge
2.199,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Altus AL 606 SP Toz Torbasız Süpürge
2.199,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 799 TKM 1000 ml Antrasit İkili Türk Kahve Makinesi Gri Altus - Altus AL 799 TKM 1000 ml Antrasit İkili Türk Kahve Makinesi Gri (1)
Altus AL 799 TKM 1000 ml Antrasit İkili Türk Kahve Makinesi Gri
3.099,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus ALSM 770 B Mikser Altus - Altus ALSM 770 B Mikser (1)
Altus ALSM 770 B Mikser
559,50 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 755 M Tost Makinesi Altus - Altus AL 755 M Tost Makinesi (1)
Altus AL 755 M Tost Makinesi
1.099,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Altus AL 606 ST Toz Torbasız Süpürge
2.199,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus Al 606 SG Toz Torbasız Süpürge Altus - Altus Al 606 SG Toz Torbasız Süpürge (1)
Altus Al 606 SG Toz Torbasız Süpürge
2.199,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 15 A Ayaklı Vantilatör Altus - Altus AL 15 A Ayaklı Vantilatör (1)
Altus AL 15 A Ayaklı Vantilatör
888,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus ALMD 20 Gümüş Solo Mikrodalga Altus - Altus ALMD 20 Gümüş Solo Mikrodalga (1)
Altus ALMD 20 Gümüş Solo Mikrodalga
1.949,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 789 CM 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi Altus - Altus AL 789 CM 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi (1)
Altus AL 789 CM 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi
745,50 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus Al 4763 G Türk Kahve Makinesi
Altus Al 4763 G Türk Kahve Makinesi
792,11 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 738 B Blender Set Altus - Altus AL 738 B Blender Set (1)
Altus AL 738 B Blender Set
759,50 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Altus - Altus AL 735 B Çubuk Blender Altus - Altus AL 735 B Çubuk Blender (1)
Altus AL 735 B Çubuk Blender
503,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Altus ile Ev İşleriniz Artık Çok Daha Kolay!

Ev temizliği birçok kişinin sevmediği işlerin başında gelir. Ev işlerini hızlı ve kolay şekilde yapmak herkesin hayalidir. Ev işlerini kolaylaştırıcı ürünler sunan Altus 25 yıldır Türkiye başta olmak üzere 11 tesisiyle ve yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet verir. Geniş ürün yelpazesi ile sadece ev işlerinde değil çeşitli yaşam alanlarında da kolaylıklar sağlar. Beyaz eşyadan elektrikli süpürgelere, blender setlerinden vantilatörlere kadar çok geniş ürün skalası vardır. Marka, tüketicilere teknoloji ve işlevselliği bir arada sunar. Köklü yapısı ve müşterilerin ne istediklerini bilmesiyle Altus ile ev işlerinizi artık çok daha kolay ve çok daha hızlı şekilde yaparsınız. Haibrag olarak markanın hayat kolaylaştırıcı kaliteli ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla ve kolay alışveriş imkânlarıyla sizlere sunuyoruz. Ürünleri detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyacınızı markamız güvencesiyle karşılayabilirsiniz.

Altus Toz Torbasız Süpürge ile Ev Temizliği Artık Çok Daha Kolay!

Günlük ev işlerinde herkesin en zorlandığı işlerden birisi de tozlardır. Tozsuz ev, daha yaşanılır ev demektir. Bu açıdan herkes toz sorununu kökten çözmek için daha donanımlı, yüksek güçlü süpürge ister. Bunların yanı sıra süpürge içini temizlerken zorluk çıkmaması tekrar evin toz olmamasını da arzu ederler. Altus Toz Torbasız Süpürgesi, bu isteklere tam karşılık veren başarılı bir üründür. 890 W motor gücü ve gövdeden emiş gücü ayarlarıyla yüksek performans gösterirken torbasız tasarımı sayesinde kolay ve pratik kullanımıyla tozu motorun içine hapseder. Düşük motor sesi ile çevredeki sesleri de duymanızda da yardımcı olur. Ayrıca altı metre kablo uzunluğu ile bir odadan diğer odaya kolayca gidebilir. Ek aksesuarları parke halı fırçası, geniş ağızlı uç ve dar ağızlı uç ile odanın her yerine ulaşma imkânı sunar. Hafif ve manevra kabiliyetinin yüksekliğiyle Altus Toz Torbasız Süpürge ile ev temizliği artık çok daha kolaydır.

Yorgunluk Atmak İçin Altus Türk Kahvesi Makinesi Tam Size Göre!

Günün sonunda yorgunluk atmak herkesin hakkıdır. İşten çıkışta içilen bir Türk kahvesi, ev temizliğinden sonra ferahlatıcı ortamda kahve içmek gibi aktiviteler herkesin istediği bir durumdur. Kaliteli ve bol köpüklü kahve vazgeçilmezdir. Altus Türk Kahve Makinesi bu isteği karşılar. Aşırı ısınma emniyeti ile çok ısındığında ya da bir sorunla karşılaştığında kendi kendini kapatma özelliği taşır. Dört fincan kapasitesiyle de kahvelerinizi sevdiklerinizle içme olanağı sunar. Her kahve içmek istediğinizde su koymayı gerek görmeyip 1000 ml su kapasitesiyle su bittiğinde sesli ikazla haber verir. Bol köpüklü kahve içmek istediğinizde köpük algılama teknolojisi ile hazır olduğunda sizi uyarır. Muhabbet etmek ve yorgunluk atmak için Altus Gri Türk Kahvesi Makinesi oldukça kullanışlı bir seçenektir.

Mutfakta Altus Blender Seti ile Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Birçok kişinin en çok kullandığı ve kendilerini en mutlu hissettikleri yer mutfaktır. Ancak yemek yaparken işlerini kolaylaştırıp zamandan tasarruf etmek de önemlidir. Mutfakta en ihtiyaç duyulan blender setleri büyük küçük herkesin ilgisini çeker. Altus Blender Seti 700 W motor gücü sayesinde hızlı kullanım sağlar. Düşük ses ve titreşimlerle kolaylık sağlar. Bıçak, çırpıcı ve blenderın paslanmaz çelik yapısı su ile yıkanmaya müsaittir. 1000 ml haznesi ile istediğiniz kadar meyve ve sebzeyi doğrayabilirsiniz. Yemeklerinizi yaparken mutfakta Altus blender modelleri ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Sıcak Yaz Günlerinde Altus Vantilatör ile Ferahlığı Hissedin!

Her insan sıcak yaz günlerinde serinlemek ister. Bunun içinde evde, işyerinde, okulda yaşamın her alanında sahip olunan vantilatörlere ihtiyaç duyar. Altus Vantilatör 4 kademeli ayarlanabilir hava seviyesi ile istenilen serinlemeyi giderir. Ayaklı ve uzun boyu sayesinde odanın her yerinde bulundurulabilir. Açık unuttuğunuzda zamanlama ayarı ile istediğiniz zaman kendi kendine kapatma özelliği mevcuttur. 50 W gücü ile istenilen seviyede ortamları keyifle serinletir. Manuel ayarlanabilme imkânı ile sıcak yaz günlerinde Altus Vantilatör ile ferahlığı hissedebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Altus Marka Ürünlere Haibrag.com Güvencesi İle Sahip Olun.

Altus marka ürünler kullanım kolaylığı, dayanıklılığı ve kalitesiyle herkes tarafından tercih edilir. Çok geniş hizmet ağına sahip olan Altus, sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre ürünlerini tasarlar. Dayanıklılığı teknolojiyle buluşturan marka her kesim insanın hizmetindedir. Uygun fiyatlı Altus marka ürünlere Haibrag.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti hedefimiz ve her ihtiyacınızı bulabileceğiniz geniş ürün seçeneklerimizle size her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Markamızın güvencesiyle orijinal marka kalitesini ve uygun fiyat avantajını her alışverişinizde yakalarsınız. Uygun fiyatlı Altus marka ürünleri sitemizden inceleyebilir, güvenle satın alarak, hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.