sadsad x
asdasd
Faber Castell Keçeli Kalem Yıkanabilir 12 Renkli
79,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Comfort Fırça Uçlu Keçeli Kalem 12’li
Faber Castell Comfort Fırça Uçlu Keçeli Kalem 12’li
115,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Yeni Yıl Renkleri Renkler Hayal Gücü Seti 20 li
Faber Castell Yeni Yıl Renkleri Renkler Hayal Gücü Seti 20 li
120,99 TL

Aynı Gün Kargo

 

Stabilo - Stabilo Pen 68 Keçeli Kalem 6806 6' lı Set Stabilo - Stabilo Pen 68 Keçeli Kalem 6806 6' lı Set (1)
Stabilo Pen 68 Keçeli Kalem 6806 6' lı Set
175,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Faber Castell - Faber Castell Keçeli Kalem 10 Renk Çift Uçlu
Faber Castell Keçeli Kalem 10 Renk Çift Uçlu
125,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Stabilo - Stabilo Point 88+Pen 68 Neon 10'lu Paket
Stabilo Point 88+Pen 68 Neon 10'lu Paket
319,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Pensan - Pensan 4000 Kidz 20'li Fırça Uçlu Keçeli Boya Kalemi Pensan - Pensan 4000 Kidz 20'li Fırça Uçlu Keçeli Boya Kalemi (1)
Pensan 4000 Kidz 20'li Fırça Uçlu Keçeli Boya Kalemi
189,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Pensan - Pensan Fineliner 6 Pastel Renk 0.4 mm İnce Uçlu Keçeli Kalem
Pensan Fineliner 6 Pastel Renk 0.4 mm İnce Uçlu Keçeli Kalem
69,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Pritt - Pritt Keçeli Kalem 24'lü 1774252
Pritt Keçeli Kalem 24'lü 1774252
109,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Keçeli Kalem

Resimle uğraşan tüm kullanıcıların en çok tercih ettiği kalemler arasında bulunan keçeli kalem, farklı renkleriyle öne çıkar. Genellikle resim çalışmalarında kullanılan kalemler, çocukların okul ihtiyaç listesinin ilk sıralarında yer alıyor. Kara kalemle yapılan resimleri boyamak amacıyla da kullanılan bu ürünler canlı renkleriyle kullanıcılara hitap eder. Solma ve renk atması gibi durumlarla karşılaşma riskini ortadan kaldıran kalemlerle soft ve reel resimler yapabilirsiniz. Bu ürünlerin farklı kalınlıkta olan uçları yaptığınız resmin detayına göre seçilir. Daha minimal detaylı resimlerde kullanılan ince uçlar resme ayrı bir hava veriyor. Bu kalemler genel olarak kağıt yüzeylere uygun olsada kumaş, karton ve mukavva gibi materyallerde de başarılı sonuçlar veriyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta boyanacak yüzeyin sürülen boyayı emebilme kapasitesidir.

Çocukların resim yaparken oluşan hayal gücünün gelişmesinde etkin rol oynayan kalemler özgüvenli bireyler olmalarına destek sağlar. Resimle kendilerini ifade edebilen çocuklar, kolay kullanım imkanı sağlayan bu kalemler sayesinde farklı aktiviteler yapabilirler. Satın alacağınız keçeli kalem fiyatları, kaliteye ve markaya göre belirlenir. Bu sektörde isim yapmış ve kalitesiyle kendini ispat etmiş markaların kalemleri tercih edilerek isabetli seçimler yapılır. Kalem fiyatları kutunun içerisinde bulunan sayıya göre de değişir. İhtiyacınıza göre seçimlerde bulunarak istediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Son dönemlerde çıkan yıkanabilir keçeli kalemler sayesinde küçük çocuklarınıza da bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullandırabilirsiniz. 8'li, 10'lu, 12'li ve 20'li olarak karton veya metal kutularda satılan kalemler arasından bütçenize uygun alımlar yapabilirsiniz.

Ele oturan ergonomik yapılarıyla miniklere tutuş rahatlığı sunan kalemler, okul öncesi ve okul çağındaki tüm aktivitelerde kullanılıyor. Kesintisiz ve örtücü boyama özellikleriyle kalemler, dayanıklı ve parlak renkleri içerisinde barındırır. Tek seferde yapılan resimlerde mükemmel sonuçlar yaratan ürünler, kaliteli markaların ürünleri arasından seçiliyor. Renkleri ve yazarken oluşturduğu kayganlık hissi, size kullanım kolaylığı sunuyor.

Anaokulu çağından hobi yapan bireylere kadar farklı yaş grubuna hitap eden kalemler, geniş ürün gamına sahip olan Haibrag sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla ve canlı renk alternatifleriyle kullanıcıların beğenilerine sunuluyor.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.