sadsad x
asdasd
Youmi Yarım Kapsül 3.5 mm Kulakiçi Kulaklık
59,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Youmi - Youmi Air Pro Stereo 3.5 mm Jack Kulaklık
Youmi Air Pro Stereo 3.5 mm Jack Kulaklık
69,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Snopy - Snopy Sn-M77 Siyah Masaüstü Mikrofon Snopy - Snopy Sn-M77 Siyah Masaüstü Mikrofon (1)
Snopy Sn-M77 Siyah Masaüstü Mikrofon
189,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Mcdodo - Mcdodo HP-6080 Stereo 3.5mm Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz Mcdodo - Mcdodo HP-6080 Stereo 3.5mm Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz (1)
Mcdodo HP-6080 Stereo 3.5mm Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz
125,70 TL

Aynı Gün Kargo

Ldnio HP06 Kulakiçi Kulaklık
100,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Ldnio - Ldnio HP05 Kulakiçi Kulaklık Ldnio - Ldnio HP05 Kulakiçi Kulaklık (1)
Ldnio HP05 Kulakiçi Kulaklık
100,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Ldnio - Ldnio HP03 Kulakiçi Kulaklık Ldnio - Ldnio HP03 Kulakiçi Kulaklık (1)
Ldnio HP03 Kulakiçi Kulaklık
100,68 TL

Aynı Gün Kargo

 

Ithink - Ithink KL-310 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz Ithink - Ithink KL-310 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz (1)
Ithink KL-310 Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz
44,65 TL

Aynı Gün Kargo

 

Ithink - Ithink KL-270 Stereo Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz Ithink - Ithink KL-270 Stereo Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz (1)
Ithink KL-270 Stereo Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz
39,56 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Kulak İçi Kulaklık

Kulak içi kulaklık modelleri, telefon görüşmelerinin ya da dinlenilen müziğin dışarıya sızmasını engelleme özelliği ile biliniyor. Günlük yaşamda birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen kulak içine takılarak kullanılan kulaklıklar, mikrofon ve ses ayarlama butonları gibi fonksiyonel özellikler ile donatılıyor. Ağırlık açısından hafif bir yapıya sahip olan kulaklıklar, cepte ya da çanta içerisinde kolaylıkla muhafaza ediliyor. IOS ve Android gibi tüm mobil cihazlarla uyumluluk gösteren kulaklıklar, cihazın kulaklık girişine bağlanarak kullanılıyor. Belirli kulaklık modellerinde bulunan su geçirmez dış yüzeyi sayesinde her türlü hava koşulunda kesintisiz bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 

Kulak içi kulaklık fiyatları marka ve ses teknolojileri gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Mikrofonlu modellerde bulunan gürültü önleyici özellik ile kesintisiz bir şekilde telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, dilediğiniz an ve yerde sevdiklerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz. Siyah ve beyaz gibi klasik renk seçeneklerinin yanı sıra tasarımlarında kırmızı ya da mavi gibi canlı renklere yer veren kulaklıklar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yüksek bas ve temiz tiz sesleri rahatlıkla duyabileceğiniz Xiaomi kulaklıklar, sade tasarımları ve zengin renk seçenekleri ile tasarım alanında birçok kişinin zevkine hitap ediyor. Kulak içi kulaklıklar telefon, müzik çalar ve bilgisayar gibi birçok cihaza uyumluluk gösteriyor.

 

Haibrag, alanında öncü markaların yüksek ses teknolojileri ile donatılan ürünlerini uygun fiyat seçenekleri üzerinden kullanıcılara sunuyor. Tek tuşla çağrı cevaplama ya da müzik değiştirme gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan kulaklıklar, kablo kısmında bulunan mikrofonlar ile kesintisiz bir şekilde telefon görüşmelerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Kulağın iç kısmına gelen bölümde bulunan silikon materyal, yumuşak yapısı dolayısıyla gün boyunca kulağınızı rahatsız etmeden konforlu bir kullanım elde etmenize yardımcı oluyor. Kulak içi kullanıma yönelik tasarlanan kulaklıkların bluetooth bağlantı özelliğine sahip olan modelleri, spor gibi yoğun aktiviteler sırasında kablosuz kullanımları ile kişilere özgür bir hareket alanı sunuyor.

 

Sitemizden ihtiyaçlarınıza hitap eden kulak içi kullanım özelliğine sahip kulaklık modellerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat etiketleri üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.