x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

Mcdodo - Mcdodo HP-1330 Ayrılabilir Mikrofonlu Dc3.5mm Jack Girişli Dijital Oyun Kulaklığı 1.2m-Siyah
Mcdodo HP-1330 Ayrılabilir Mikrofonlu Dc3.5mm Jack Girişli Dijital Oyun Kulaklığı 1.2m-Siyah
217,03 TL
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Oyuncu Kulaklığı

Oyun oynamak günümüz teknolojisinde vazgeçilmeyen tutkular arasında yer alıyor. Oyun tutkusunun eğlenceli ve kaliteli olması için gerekli ekipmanların kullanılması gerekiyor. Bu ekipmanlar arasında oyuncu kulaklığı ilgi çekiyor. Oyuncu kulaklığı hem amatör hem de profesyonel oyunculara hitap ediyor. Yüksek ses kalitesine sahip olan oyuncu kulaklığı, eğlenceye gerçeklik katıyor. Bu sayede ortaya kaliteli ve benzersiz oyun deneyimi çıkıyor. Oyuncu kulaklıkları rahatlığı ve kalitesi ile adından söz ettiriyor. Sıradan kulaklıklara kıyasla daha yüksek ve kaliteli deneyim ortaya çıkaran oyuncu kulaklığı modelleri ergonomik özellikleri ile de beğeniliyor. Oyuncu kulaklığının başı ağrıtmayan ve ter, su, toz gibi dış etkenlerden etkilenmeyen yapısı özgür kullanım imkanı sağlıyor.

 

Dayanıklı ve işlevsel kullanım sağlayan oyuncu kulaklığı çeşitleri dayanıklı ve hafif malzemeden üretiliyor. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan ürün seçenekleri teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Oyuncu kulaklıkları baş ölçüsüne göre ayarlanabiliyor. Bu sayede ürünün aşırı sıkması ya da gevşek durması engellenerek, tam olarak başa uyumu sağlanıyor. Genellikle oyuncu kulaklıklarında mikrofon bulunuyor. Mikrofon hem oyun oynamayı hem de iletişimde kalmayı kolay hale getiriyor. Oyuncu kulaklığı modelleri farklı girişlerle bağlantı sağlıyor. Bilgisayarın USB ya da standart kulaklık girişine takılarak kullanılabilen ürün seçeneklerinin bluetooth bağlantılı olanları da bulunuyor. Bluetooth bağlantısına sahip ürün seçenekleri hiçbir kablo olmaksızın özgür kullanım imkanı ortaya koyuyor.

 

Oyuncu kulaklığı oyun oynarken ortaya çıkan gecikme süresini minimum seviyeye indiriyor. Bu sayede oyun oynarken ortaya çıkan takılma ya da bekleme sorunu sona eriyor. Oynanan oyunun ve bilgisayarın özelliklerine uygun olan oyuncu kulaklıkları, kulak yapısı ile kolaylıkla uyum sağlıyor. Bu sayede kulağa tam olarak oturarak zamanın keyifli geçmesini sağlıyor. Oyuncu kulaklığı fiyatları ise değişen aralıklarda bulunuyor. Ürün fiyatlarının değişiklik göstermesinin nedenleri arasında markası ve diğer özellikleri yer alıyor. Şarj edilebilir ve kablosuz çalışan modeller yüksek fiyat segmentinde iken; kablolu ürünler daha düşük segmentte karşımıza çıkıyor. Siz de Haibrag üzerinden kriterlerinize uygun olan oyuncu kulaklıklarını inceleyebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda seçim yaparak kaliteye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.