Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Temizlik Bezi

Bu temizlik bezlerini evinizin ve ofisinizin birçok alanında kullanabilirsiniz. Bölünmüş mikro fiber, bir mıknatıs gibi negatif yüklü toz parçacıklarını çeken pozitif yüklüdür. Bu, onu normal bir bez ve toz alma için kullanılan spreylerden daha etkili (ve daha güvenli) hale getirir. Daha da iyisi, toz almayı bitirdikten sonra sadece durulayabilir ve ardından ıslak olarak da kullanabilirsiniz, bu da onları günlük kullanım için en iyi temizlik bezleri haline getirir. Havlunuz ıslandığında, bulaşmış kir, yağ ve lekeler üzerinde harikalar yaratır. Havlu, kiri toplamak için biraz emiciliğe ihtiyaç duyduğundan, durulayıp sıktığınızda en iyi sonucu verir.

Neredeyse her şeyi temizlemek için mikro fiber bez ve su kullanırsanız harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Hatta çeşitli mikropları ve bakterileri ortadan kaldırabilecektir. Mikro fiber bez çok emici olduğu için, pencere ve çizilmeye meyilli yüzeylerde mükemmeldir. Bu havlular kendi ağırlıklarının 7 katına kadar sıvı tutabildiğinden, yüzeyi çizecek hiçbir şey kalmaz. Bu aynı zamanda dökülenleri temizlerken kâğıt havlulardan daha iyi olmasını sağlar. Mikro fiber cam temizleme bezleri ve lens silme bezleri gibi sadece bu görev için ürünler bile yaptık. Pürüzsüz yüzeyler için tüy bırakmayan özel bezlerdir.

Mikro fiber Bez Kullanımları

  • Evinizin veya ofisinizin tozunu almak
  • Cam ve paslanmaz çelik üzerindeki çizgilerin giderilmesi
  • Ovma banyoları
  • Temizlik aletleri
  • Mutfak tezgahlarının silinmesi
  • Araç içi ve dışı
  • Normalde kâğıt havlu veya bez havlu kullanacağınız her yerde.

Her türlü temizlik görevi için hazır çeşitli mikro fiber profesyonel temizlik havlularımız vardır. Oto yıkamalarda, ev temizliği, camda kullanabileceğiniz bu bezler günlük hayatta oldukça kullanışlı bir üründür.

Mikro fiber Bezler Nasıl Temizlenir

Mikro fiber bezler sadece suyla harika temizlik yapabilir. Bunları en sevdiğiniz temizlik ürünleri ve dezenfektanlarla da eşleştirebilirsiniz. Mikro fiber bezlerle temizlik yaparken, birden fazla temizleme tarafınız olması için bunları dörde katlayın. En iyi sonuçlar için yüksek kaliteli mikro fiber bezler kullandığınızdan emin olun. Kat hizmetleri bölümünde, temizlik personeli tarafından ıslak ve kuru temizleme gibi çeşitli temizlik faaliyetlerini gerçekleştirmek için kullanılan farklı çeşitlerde bezler bulunmaktadır. Bu temizlik bezlerinin verimli ve doğru bir şekilde kullanılması için aynı renk kodlu olması ve ayrıca personelin belirli bir temizlik türü için farklı tipte bezlerin seçilmesi ve kullanılması konusunda iyi eğitilmiş olması gerekir. Temizlik bezlerinin en çok kullanılan çeşitleri ise şöyledir:

Swablar:

Bunlar yumuşak, emici malzemeden yapılmış çok amaçlı bezlerdir. Zemin seviyesinin üzerindeki tüm yüzeylerin ıslak temizliğinde ve nemli tozlanmasında kullanılırlar. Küvet ve lavabo gibi sıhhi tesisat armatürlerinin temizliğinde de kullanılabilirler.

Mendil:

Mendiller, gevşek dokunmuş veya örülmüş pamuklu bezleri ve dokumasız bezleri içerir. Sentetik süngerler de bu kategori altında toplanabilir. Çeşitli ebat ve şekillerde mevcutturlar. Süngerler duvarları, ahşap işleri, camları ve döşemeleri yıkamak için bezlerden daha iyidir.

Toz Toplayıcılar:

Bunlar toz alma ve cilalama içindir. Yumuşak, emici düz veya kareli pamuklu malzeme veya 15 cm2'ye kadar sarı pazen tozluklar için idealdir. Nemli toz alma için kullanıldığında, ince bir su sisi veya toz solüsyonu ile püskürtülmelidir

Kumaş Eldivenler:

Bu Bezler bir mineral yağ ile emprenye edilebilir ve kaplanabilir. Bu toz bezleri, birkaç temiz yüzey sağlamak ve tekrar temiz bir yüzeye kir yayılmasını önlemek için kullanımdan önce el boyutunda bir ped halinde birkaç kez katlanmalıdır.

Zemin bezleri:

Yer bezleri, çok amaçlı bezlerden daha büyük, daha kalın ve daha kalın pamuklu malzemeden yapılmıştır. Klozet ayaklarını silmek, karo zeminleri temizlemek, mermer veya granit zeminleri temizlemek, zeminlerden dökülenleri temizlemek vb. için kullanılırlar.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.