Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Dalin

Dalin 1983 yılında eczacı Adil Karaağaç tarafından yapılmıştır. Marka bebeklere özel saç, cilt bakımında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler üretmek için yapılmıştır. Öncelikle bebeklerde büyük sorun yaratan banyo esnasında göz yakan ya da çok kimyasal içeren bebeğe zarar veren şampuanlara çözüm olarak göz yakmayan ve zararlı kimyasal içermeyen şampuan üretilip piyasaya sürülmüştür. Daha sonra ilgi gören ve çok satılıp tercih edilen Dalin markası bebek pudrası, bebek yağı, kolonya, ıslak mendil ve buna benzer pek çok alanda kişisel temizlik ürünleri çıkartarak annelerin bir numaralı tercihi olmayı başarmıştır. Dalin’in simgesinin civciv olmasının nedeni ise anne yavrusunu temsil etmesinden kaynaklanır. Dalin’in ilk çıkarıldığı zamandan beri sembolü hep aynıdır fakat zaman içinde teknolojik gelişmeler doğrultusunda civcivini görüntüsünde ufak tefek değişiklikler de yapılmıştır. Siz de Dalin’ in ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Dalin Bebek Şampuanı Klasik 700 ml

Yıllardır annelerin tercihi olan Dalin doğal içeriği sayesinde aranılan temizliği ve güveni size sunmaktadır. Bebeğinizin sağlığına kesinlikle zarar vermez içerisindeki ürünler doğaldır. Paraben kesinlikle içermeyen bu ürün bebeğinizin cildi için özel olarak üretilmiş olur kuruluk yapmayan cildi yumuşacık bırakan bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda bu güzel kokulu şampuan bebeğinizin gözlerini yakmadan keyifli bir banyo imkânı sunar. Klinik testler uygulanarak yumuşaklığı test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

Dalin Bebek Sabunu Tekli 100 gr

Dalin bebek sabunu bebeklerinizin cildi için özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin vücudunu zararlı bakterilerden arındırarak temiz ve sağlıklı bir cilde kavuşturur. Annelerin tercihi Dalin ciltle uyumlu formüllerden oluşmaktadır. Bol köpük çıkaran bu sabun mis gibi kokusuyla bebeğinizin cildini yumuşacık yapmaktadır. Dalin bebek sabunu bebekler için kullanıldığı gibi yetişkinlerin kişisel temizliği, bakımı için de kullanılmaktadır. Hassas ciltler için yapılmış olan Dalin aynı zamanda hem bebeğinizin hem de sizin cildinizi her kullanıldığında nemlendirmektedir.

Dalin Bebek Pişik Kremi 100 ml

İçerisinde bulunan çinko ve allantoin sayesinde ciltte duvar oluşturarak pişik veya herhangi bir kızarıklık oluşmasını engellemektedir. İçindeki antibakteriyel madde sayesinde pişiğin oluştuğu cildi bakteri yerleşmesi ve oluşmasından korumaktadır. Pişik bölgesine sürüldüğü zaman rahatlatma etkisi vardır. Yapılan testler sonucunda ciltte bıraktığı yumuşaklık hissi kanıtlanmıştır. Bebek veya yetişkin cildinin pH değeriyle uyumludur. İçerisinde alkol, boya gibi cilde zarar verebilecek herhangi bir kimyasal bulundurmaz.

Dalin Bebek Pudrası 90 gr

Dalin bebek pudrası özel formülü ile hassas ciltte sürtünmelerde meydana gelebilecek herhangi bir tahrişe ya da kızarıklığa karşı bebeğinizin cildini korumaya yardımcıdır. Vücuttaki teri, ıslaklığı emerek cildi kaygan hale getirir ve yumuşak bir hissiyat verir. Güzel kokusuyla ferahlatmakla birlikte cildin pH değerine de uygundur. Paraben veya boya gibi kimyasal maddeler içermemektedir.

Dalin Saç ve Vücut Şampuanı Orman Meyveli Kokulu 300 ml

Dalin orman meyveli saç ve vücut şampuanının güzel kokusu ve kesinlikle göz yakmayan özel formülü ile çocuğunuzun saçında ve vücudunda tedirgin olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Saç ve vücut yıkandıktan sonra fark edilir derecede yumuşaklık hissi bırakmaktadır. Alerji yapma riski en az düzeydedir. Bebeğinizin ve sizin vücudunuzun pH değeri ile uyumludur. İçerisindeki orman meyvesi kokusu bebeğinizin saçında ve vücudunda eşsiz bir koku bırakmaktadır. Alkol boya gibi kimyasal maddeler içermemektedir. Hassas ciltlerde kesinlikle kuruluk yapmaz. Saç ve cilde bakımlı bir görünüm kazandırmaktadır. Siz de Dalin’ in ürünlerini inceleyip, satın almak istiyorsanız, haibrag.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.