Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Blue Focus

Blue Focus Puzzle ürünleri belli bir fotoğrafı ya da resmi doğru bir biçimde bir araya getirmeyi amaçlayan puzzle oyun ürünleridir. Dağınık halde bulunan resim ya da fotoğraf parçalarını uygun bir biçimde yeniden bir araya getirmek bu oyun çeşidinde ana odaktır. Oldukça zevkli ve eğitici olan puzzlelar mantık geliştirmeye ve zihin egzersizi yapmaya da yaramaktadır. Eğitmenler tarafından tavsiye edilen puzzle konusunda uzman olan Blue Focus birbirinden güzel ve şık resimleri ve fotoğrafları ürün gamında bulundurmaktadır. Canlı renkleri ve kaliteli kesimleriyle Blue Focus markasına ait puzzle ürünleri hem bir hobi olarak değerlendirilebilir hem de puzzle tamamlandığında dekoratif bir ürün elde edilir.

Blue Focus Puzzle Kalitesi

Blue Focus puzzle ürünleri çocuklar ve yetişkinler için en kaliteli malzemelerle üretilmiştir. En güzel manzaralar, portreler puzzle ürünlerinde bulunmaktadır. Birbirine tam uyan parçalar birleştirildiğinde ürün kutusu üzerinde bulunan fotoğraf ve resim aynı güzellikle oluşmaktadır. Puzzle kutularında kesinlikle eksik parça bulunmamakta ve parçalar birbirlerine tam olarak uyumlu bir şekilde tamamlanmaktadır. Sabır ve dikkat gerektiren puzzlelar boş vakitlerin hoşça ve yararlı bir biçimde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Canlı renkleri ile göz alan ve beğeni toplayan Blue Focus ürünleri hasarsız bir biçimde sitemiz sayesinde adresinize gönderilmektedir. Uygun fiyatları ile çocukların ve gençlerin beyin gelişimine katkı sağlayan ürünler sizleri bekliyor.

Blue Focus puzzle ürünleri tamamlandığında birbirinden güzel dekoratif tablolar oluşturmaktadır. Puzzle ürünlerini tamamlayan çocuklar, gençler ve yetenekler vakit harcadıkları bu puzzleları çerçeveleterek ya da hoşlarına gidecek bir yüzey üzerinde birleştirerek duvarlara asabilir ve bir tablo güzelliğinde dekoratif ürünler elde eder. Özenle seçilmiş temalarıyla Blue Focus kaliteli ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmaktadır. Özenli Lazer kesimlerle birbirlerine tam uyumlu parçaları birleştirirken hiçbir sıkıntı yaşanmaz, çabalarınızın karşılığı tam olarak alınır. Blue Focus ürünleri erkek çocuklar, kız çocuklar ve gençler, yetişkinler için özel olarak tasarlanan ürünleriyle dikkat çekmektedir. Bunun yanında yetişkinlerin de çok beğenisini kazanan seçenekler vardır. Ailece başında vakit geçirilen puzzlelar hayatınızı da renklendirecek, birlikte hoş vakit geçirmenin bir aracı olacaktır.

Blue Focus Modelleri

Blue Focus Puzzle modelleri kolay, orta ve zor puzzle çeşitlerinden oluşmaktadır. 300 parçalı ya da 3000 parçalı puzzlelar çocuklardan yetişkinlere kadar her kesime hitap etmektedir. Çocuklar kolay modellerden başlayarak hayatları boyunca yararlı ve zevkli bir hobiye sahip olabilirler. Yetişkinler günün stresini puzzlelar başında atarak dekoratif ürünler elde etmenin keyfini yaşayabilir. Çiçek desenleri, ünlü tablolar, tanınan mekanlar ve kişilerden oluşan puzzlelar birleştirildiklerinde harika görünümlü bir tablo oluşturmaktadır. Puzzle halısı gibi özel ürünlerle çalışılabilen puzzleların kendi kartonları da bulunmaktadır. Dileyen herkes istediği biçimde bu parçaları birleştirebilir ve hoşça vakit geçirebilir.

Blue Focus Puzzle markası Türkiye çapında birçok noktada satışa sunulmaktadır. Her bütçeden insana ulaşabilecek bir fiyat politikası ile kaliteli bir biçimde üretilen Blue Focus ürünleri sitemizde incelenerek kolay sipariş yolu ile satın alınabilmektedir. Özenlice paketlenen puzzle kutuları hasar görmeden adresinize ulaştırılmakta, güvenli teslimat yapılmaktadır. Basit ödeme sayfasıyla siparişlerinizi hemen verebilir, Blue Focus ürünlerinin zevkli ve renkli dünyasıyla tanışabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılan sitemizde puzzle ürünleri bütün özellikleriyle açıklanmaktadır ve yararlı bilgiler verilmektedir. Çocuklarınız ya da kendiniz için güzel bir puzzle seçerek boş vakitlerinizi yararlı bir uğraşla değerlendirebilir, puzzle tamamlandığında mekanlarınızı süsleyecek kaliteli dekoratif ürünler elde edebilirsiniz. Her türlü soru, yorum ve eleştirilerinizi iletişim kanallarımızdan müşteri temsilcileri yetkililerimize ileterek güvenli bir alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.