Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 54 ürün bulunmaktadır.

Dewalt

Dewalt El Aletleri pek çok farklı alanda çeşitli amaçla kullanılan kaliteli ve sağlam el aletleridir. Dewalt araçları elektrik ve batarya ile çalışmakta onarım, yapım alanlarında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dünya çapında dev bir marka olan Dewalt 1924 yılından beri inşaat, zanaat ve hobi amaçlı sektörlerde tanınan el aletleri üretmektedir. Basit tamiratlardan kompleks yapıların inşasına kadar her yerde kullanılan Dewalt ürünleri uzun ömürleri, fonksiyonellikleri ve kaliteleriyle profesyonellerin özellikle tercihidir. Performans açısından sektöründe öncü bir firma olan Dewalt iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir, yüksek verimlilik sağlar. Teknolojik üretim teknikleriyle üretilen el aletleri kaliteden ödün vermez, son derece fonksiyoneldir.

Dewalt El Aletleri-Profesyonellerin Tercihleri

Dewalt El Aletleri inşaat sektöründe çalışan profesyonellerin ilk tercihleri olmaktadır. Bunun yanında küçük atölyelerde ve hobi amaçlı kişisel kullanımlarda yüksek performans sunan çeşitli el aletleri bulunmaktadır. Matkaplar ve vidalama aletleri dünya çapında bir üne sahiptir, daire testere ve diğer el aletleri yapım, onarım, tamirat alanında hemen her yerde kullanılmaktadır. Elektrikli kablolu aletlerin yanında batarya ile kullanılan şarjlı aletler büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Şarjlı matkap, vidalama aletleri darbeli, darbesiz ve güç ayarlı olarak piyasaya sunulmaktadır. Her alanda bütün ihtiyaçları karşılayan yüksek kaliteli el aletleri hafif ve kompakt tasarımlara sahiptir. Profesyonel kullanıcıların yanında amatör kullanıcılar da rahatlıkla el aletlerini kullanabilmektedir.

Dewalt el aletleri uzun yılların deneyimi ile üretilmekte, son teknolojik yenilikleri barındırmaktadır.  Vidalama aletleri küçük işlerden büyük yapı inşalarına kadar hemen her alanda kullanılmaktadır. El aletleri hız kazandırmakta, kullanıcılara güven vermekte ve verimli bir işi garanti etmektedir. Dewalt marka ürünler yüksek verimliliği ve enerji tasarrufunu garanti eder. Kırıcı ve deliciler en zor işlerin bile üstünden kolayca gelir, yapı ve inşaat sektöründe kaliteli aletler projelerin tam zamanında teslim edilmesine ve özenli işlerin yapılmasına olanak tanır. Dewalt’ın ürün çeşitliliği ve yüksek performanslı aletleri sayesinde amatör ya da profesyoneller zevkli ve güvenli bir şekilde tüm işlerini kolaylıkla tamamlamaktadır.

Dewalt Modelleri ve Özellikleri

Dewalt El Aletleri çok çeşitli alanlarda kullanılan farklı el aletlerinden oluşur. Vidalama aletleri, matkaplar, deliciler, kırıcılar, daire testereler, tilki kuyruğu testereler dekupaj testereleri, masa ve paletli testereler, planyalar ve taşlama makineleri tek tek satılabildikleri gibi setler halinde de pazarlanmaktadır. Onarım, tamirat, yapım ve hobi işlerinde bütünlükçü çözüm sunan Dewalt aletleri üstün kaliteleri ile yüksek verimlilik sağlamaktadır. İnşaat sektörlerinde, atölye işlerinde, tamirat ve onarım işlerinde kullanılan Dewalt marka aletler işleri son derece kolaylaştırmakta ve yüksek verimlilik sağlamaktadır. Sağlam el aletleri uzun ömürleriyle dikkat çeker, enerji tasarrufu sağlar.

Dewalt El Aletleri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi bir markadır. Yüz yıla yaklaşan geçmişi ile el aletleri üretiminde asırlık deneyime sahip marka her düzeydeki kullanıcıyı fazlasıyla memnun etmektedir. Birbirini tamamlayan el aletleri ürünlerinden oluşan Dewalt aletleri setler halinde profesyonellere onarım, tamirat ve yapım işlerinde tam bir çözüm sunar. Üstün teknolojisi ile Dewalt dünya çapında satış noktalarına ve sadık müşterilere sahiptir. Ürünlerini garantili olarak pazara sunan marka müşteri ilişkilerini en üst düzeyde tutmakta, tüm sorunların çözümünü gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Sitemizde bulunan Dewalt ürünlerinin her özelliğini görebilir, hobi, tamirat, onarım, inşa işlerinizde kullanabileceğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Güvenli alışverişle Dewalt ürünlerinin kalitesine sahip olarak tüm işlerinizde yüksek verimlilik sağlayabilirsiniz. Dewalt son derece kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünlerle en büyük yardımcınız olacaktır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.