sadsad x
asdasd
 

Kargonuzun Bedava Olması İçin TL'lik Daha Ürün Ekleyin.

Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 1 Paket (500 Sayfa)

Ürün Kodu : TCOP0301.0002
32,50 TL
%27
23,75 TL
Kargo Ücreti 12.90 ₺'dır.
Kampanya ürünü en fazla 2 adet satın alınabilir.
aynı-gun-kargo.png (3 KB)
kolay-iade.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • A4 Fotokopi Kağıdı

  Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı

  Evde, ofiste, okullarda, kısaca günlük yaşantımızın her anında, fotokopi kağıtları bizim en büyük ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir.

  Ofis hayatımızdaki fotokopi makineleri kullanımında, evde ders çalışırken not alma ihtiyaçlarında, okul ve eğitim merkezlerinde sınav kağıtları da dahil olmak üzere, sarf tüketim ürünü olarak adlandırdığımız fotokopi kağıtları için bir araştırma yaptığınızda, gramaj, fiyat, kalite ve marka olarak birçok seçeneğin önünüze çıktığını göreceksiniz.

  Kaliteli ve Ucuz Fotokopi Kağıdı

  Uzun vadede, özellikle ofis ve kurumlarda, fotokopi kağıdı gibi sürekli kullanımı olan ve kolay tüketilen ürünlerin, maliyet açısından hem ucuz hem de kaliteli olması önemli bir etkendir. Tıpkı evimize aldığımız gıda ve benzeri ürünlerde yaptığımız fiyat araştırmasını, fotokopi kağıdında yapmak, en ucuz fotokopi kağıdını bulmakta ve sürekli satın almasını yapabilmekte sizlere avantaj sağlayacaktır.

  Renkli fotokopi kağıtlarına nazaran, ofis ve kurumlarda beyaz fotokopi kağıdı tercih edilmektedir.

  500 yapraklık paketler halinde satışı bulunan Copier Bond fotokopi kağıdının kolisinde ise 5 paket, 2500 yaprak kağıt bulunur.

  Ev ve kişisel kullanımlarınız için paket halinde satın alabilir, ofis ve kurumlar için ise toptan fotokopi kağıdı satın alması yapabilirsiniz. Kurumsal satın alma çerçevesinde temin ettiğiniz koli bazındaki ürünler, maliyet açısında da büyük avantaj sağlayacaktır.

  fotokopi-kagidi-boyutlari-1.jpg (228 KB)fotokopi-kagidi-boyutlari-2.jpg (105 KB)

  Copier Bond A4 80 gram Fotokopi Kağıdı Genel Özellikleri Nelerdir ?

  210 x 297 mm (A4)

  Türk Menşei

  %100 Beyazlık

  Makinede sıkışma yapmaz

  80 gr/m2

  Paket içi: 500 Adet

  Koli içi: 2500 Adet/5 Paket

  Fotokopi Kağıdı Özellikleri

  A3,A5,A7 gibi birçok çeşidi olan fotokopi kağıtlarının en çok kullanılan boyutu A4 ve 80 gramdır. Bu boyut  genel kullanımda defter ve  fotokopi makineleri tasarımlarında esas alınan boyuttur. Özellikle fotokopi kağıdının kalitesi, gramajı ve makine içerisinde basım hareketinden anlaşılabilir. Standart ve ucuz fotokopi kağıtlarında, fotokopi makinesi veya printer içerisine sıkışma olayı oldukça gözlemlenen bir durumdur.

  En iyi fotokopi kağıdı üreticilerinden biri olan, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotokopi kağıdı markası Copier Bond, bulunduğu klasman ve kalite seviyesine göre, maliyet olarak ta birçok diğer markaya göre ucuz olmasının yanında, basım makinelerinde sıkışma yapmaması, markayı ve ürünlerini diğer muadillerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Ve-Ge firmasının İzmir lokasyonlu fabrikasında üretilerek, tüm dünyaya ulaştırılan bu kaliteli ve hesaplı fotokopi kağıdını en uygun fiyatlar ile ertesi gün teslimat seçeneği barındıran haibrag.com, Ofis & Kırtasiye kategorisinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

  Toptan A4 Kağıt nasıl satın alabilirim ?

  Perakende satışta paket olarak satın almasını yapabildiğiniz Copier Bond A4 fotokopi kağıdını, Haibrag kurumsal departmanı ile irtibata geçerek, toptan ve avantajlı indirim oranları ile daha ucuz şekilde temin edebilirsiniz. İstanbul ve İzmir’ de kendi araçlarımız ile yaptığımız hızlı teslimat seçeneklerimiz ile, bugün verdiğiniz sipariş, ertesi gün size ulaşmış olmakta.

  Kullanım ve Depolama

  Orijinal ambalajı açılmadan önce kağıt, ortam şartlarının uygun, koyduğunuz zeminin kuru olduğundan emin olunmalıdır.

  Yüksek sıcaklık, nem, toz, ısı gibi etkenlerden uzakta tutulmalıdır.

  Ürünler kullanım zamanına kadar paket içerisinde muhafaza edilmelidir.Tamamlayıcı Ürünler
 • Globox 6724 Poşet Dosya 100' lü
  27,16 TL
  19,90 TL
 • Pensan Ofispen 1010 Siyah Tükenmez Kalem
  1,07 TL
  0,90 TL
 • Edding Asetat Kalemi Silgili E-149M Mavi
  12,27 TL
  9,49 TL
 • Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr
  11,19 TL
  6,90 TL
 • Nescafe Gold Kahve Ekopaket 200 gr
  60,13 TL
  51,71 TL
 • Jacobs Monarch Gold Stick Kahve 26'lı x 2 gr
  22,56 TL
  19,40 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.