sadsad x
asdasd

 

Bic Round - Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Kırmızı 60'lı Paket Bic Round - Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Kırmızı 60'lı Paket (1)
Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Kırmızı 60'lı Paket
163,80 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Mavi 60'lı Paket
163,80 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Siyah 60'lı Paket Bic Round - Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Siyah 60'lı Paket (1)
Bic Round Stic Tükenmez Kalem 1 mm Siyah 60'lı Paket
163,80 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Siyah Tekli
23,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Kırmızı Tekli Bic Round - Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Kırmızı Tekli (1)
Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Kırmızı Tekli
23,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Mini Boy Yazi Tahtasi Kalem+Silgi 841362 Bic Round - Bic Mini Boy Yazi Tahtasi Kalem+Silgi 841362 (1)
Bic Mini Boy Yazi Tahtasi Kalem+Silgi 841362
109,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Matic Comfort 0.7 Versatil Kalem 1 Paket 12 Adet Bic Round - Bic Matic Comfort 0.7 Versatil Kalem 1 Paket 12 Adet (1)
Bic Matic Comfort 0.7 Versatil Kalem 1 Paket 12 Adet
125,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Fonksiyonlu 3+1 HB Tükenmez/Versatil Kalem Bic Round - Bic Fonksiyonlu 3+1 HB Tükenmez/Versatil Kalem (1)
Bic Fonksiyonlu 3+1 HB Tükenmez/Versatil Kalem
80,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Mavi Tekli Bic Round - Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Mavi Tekli (1)
Bic Gelocity Original Jel Kalem 0.7 mm Mavi Tekli
27,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Mavi Gövde Bic Round - Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Mavi Gövde (1)
Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Mavi Gövde
33,50 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Pro
33,50 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Shine Gümüş Gövde
35,90 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Fonksiyonlu Tükenmez Kalem 4 Colours Shine Altın Gövde
35,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Marking Highlighter Grip 4 Renk Fosforlu Kalem Seti Bic Round - Bic Marking Highlighter Grip 4 Renk Fosforlu Kalem Seti (1)
Bic Marking Highlighter Grip 4 Renk Fosforlu Kalem Seti
89,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Stripes Kurşun Kalem Extra Güçlü HB 4lü Blisterli Bic Round - Bic Stripes Kurşun Kalem Extra Güçlü HB 4lü Blisterli (1)
Bic Stripes Kurşun Kalem Extra Güçlü HB 4lü Blisterli
27,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Black Extra Güçlü HB Uç 4'lü Blisterli Kurşun Kalem Bic Round - Bic Black Extra Güçlü HB Uç 4'lü Blisterli Kurşun Kalem (1)
Bic Black Extra Güçlü HB Uç 4'lü Blisterli Kurşun Kalem
28,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Evolution Extra Güçlü Uç 4'lü Blisterli Kırmızı Kopya Kalem Bic Round - Bic Evolution Extra Güçlü Uç 4'lü Blisterli Kırmızı Kopya Kalem (1)
Bic Evolution Extra Güçlü Uç 4'lü Blisterli Kırmızı Kopya Kalem
27,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Highlighter Grip Pastel Marker 6'lı Bic Round - Bic Highlighter Grip Pastel Marker 6'lı (1)
Bic Highlighter Grip Pastel Marker 6'lı
109,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Evolution 4'lü Üçgen Gövde Kurşun Kalem
Bic Evolution 4'lü Üçgen Gövde Kurşun Kalem
25,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Cristal Medium Tükenmez Kalem Mavi 10'lu Poşet Bic Round - Bic Cristal Medium Tükenmez Kalem Mavi 10'lu Poşet (1)
Bic Cristal Medium Tükenmez Kalem Mavi 10'lu Poşet
55,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Fix Strong Güçlü Japon Yapıştırıcısı 3 gr Tekli Blister Bic Round - Bic Fix Strong Güçlü Japon Yapıştırıcısı 3 gr Tekli Blister (1)
Bic Fix Strong Güçlü Japon Yapıştırıcısı 3 gr Tekli Blister
29,90 TL

Aynı Gün Kargo

Bic Sıvı Silici Fırçalı 20 ml
22,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Eco Glue Stick Yapıştırıcı 21 gr
Bic Eco Glue Stick Yapıştırıcı 21 gr
24,57 TL

Aynı Gün Kargo

 

Bic Round - Bic Kids Evolution 958190 Kuru Boya Kalemi 24+1'li Metal Tüp
Bic Kids Evolution 958190 Kuru Boya Kalemi 24+1'li Metal Tüp
108,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bic Round

Kalemler, kırtasiye ürünleri arasında en sık kullandığımız ürünlerdir. Yazı yazarken, resim çizerken, masa işleri yaparken, not alırken kalemlere ihtiyaç duyarız. Bic Round markası en kaliteli kalemleri üreterek alıcıları oldukça memnun eden bir marka olmuştur. Bic Round markasını pek çok yerde görmek mümkündür. Yüksek kalitesi sayesinde oldukça fazla alıcıya sahiptir. Ürettiği kalemlerin mürekkebinden kapağına kadar oldukça kalitelidir. Ayrıca kalemlerin sahip olduğu tasarım da alıcıların ilgisini çekmektedir. Her yaşa göre kalem ürünleri bulunan Bic Round, kalem konusunda en çok tercih edilen markalardandır. Yüksek kalitesine rağmen uygun fiyatlı oluşu markayı yükselten unsurlardan biridir. 1945’ten bu yana kalitesinden ödün vermemektedir. Zamanla çeşitli ülkelere satış yapmaya başlayan Bic Round, günümüzde global alanda çeşitli ülkelerde en çok satış yapan kırtasiye markasıdır. Ürettiği kalemler pek çok ülkede satılmaktadır.

Bic Round Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Günümüzde birçok ülkede satış yapan Bic Round, özellikle kırtasiye alışverişine çıkan öğrencilerin, ebeveynlerin severek tercih ettiği bir markadır. Bic Round kırtasiye sektöründe oldukça başarılı kalemler üreterek pek çok alıcının en sık uğradığı marka olmuştur. Bic Round’un ürettiği ürünler şunlardır: fosforlu kalem, boya kalemleri, tükenmez kalem, roller kalem, kurşun kalem, jel kalemler, keçeli kalem, markör ve koli kalemi. Yazı yazan veya resim çizen kişiler hemen hemen tüm ihtiyacını bu markadan karşılayabilmektedir. Kaliteli üretimini yanında şık tasarıma sahip olan bu ürünler kalem satın almak isteyenlerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Eğer siz de okul, iş gibi yerler için kalem almak istiyorsanız Bic Round’u severek tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite ve uygun fiyatıyla ürünlerinden oldukça memnun kalacaksınız.

Bic Round Tükenmez Kalemlerinin Özellikleri

Bic Round tükenmez kalem oldukça yüksek kalite ve uygun fiyatlıdır. Tükenmez kalemleri günlük hayatımızda oldukça sık kullanırız. Bic Round, ürettiği tükenmez kalemleri oldukça kullanışlı bir tasarımda üreterek kullanımımıza sunuyor. Hızlı kuruyan özellikte de tükenmez kalem üreten Bic Round, jel formdaki kalemlerin de yaygın bir şekilde kullanılmasına imkân tanıyor. Hızlı kuruyan jel kalemleri 0.7 mm uca sahiptir. Siyah ve mavi seçenekleriyle hızlı kuruyan jel tükenmez kalemler oldukça kullanışlıdır. Bic Gelocity jel kalemler ise oldukça pürüzsüz bir yazım deneyimini size sunmaktadır. 0.7 mm uca sahip olmalarından ötürü çizgi kalınlığı bir yazı için idealdir. Siyah ve kırmızı renkleri bulunan Bic Gelocity jel kalemler hem kâğıt hem de karton gibi malzemelerin üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bic Round tükenmez kalemler ise 60’lı halde satılabilmektedir. Mavi, kırmızı ve siyah renklerde bulunan Bic Round tükenmez kalemler oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ofis, okul, çalışma masası gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bic Round Boya Kalemlerinin Özellikleri

Bic Round boya kalemleri resim çizenler veya okula giden minikler için oldukça uygundurlar. Pastel, keçeli ve kuru olmak üzere üç tip boya kalemi bulunan Bic Round, paket içerisinde kalem sayılarını yüksek tutarak pek çok rengin kullanılmasına olanak tanımaktadır. Oldukça kaliteli ürünler olmasından dolayı boyaların rengi canlıdır ve zamanla solma yapmamaktadır. Kalemin tasarımından ötürü elde tutuşu oldukça pratiktir. Kalem tutmayı yeni öğrenen minikler de rahatlıkla Bic Round boya kalemlerini kullanabilirler. Bic Round pastel boya 36 renktir. Böylelikle resminizde her renge yer verebilirsiniz. Bic Evolution kuru boya ve Bic Kids Color keçeli boya kalemi ise 24 renklidir. Boya kalemi setleri oldukça yeterli sayıda renk içermekle beraber resim çizerken renkleri kâğıt üzerinde birbirine karıştırmakta zorlanmayacaksınız. Çünkü Bic Round oldukça kaliteli boya kalemleri üretmektedir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.