sadsad x
asdasd

 

Everest - Everest USB Fan EFN-481 Masaüstü Pembe
Everest USB Fan EFN-481 Masaüstü Pembe
35,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest USB Fan EFN-481 Masaüstü Turuncu Everest - Everest USB Fan EFN-481 Masaüstü Turuncu (1)
Everest USB Fan EFN-481 Masaüstü Turuncu
35,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest Ip-108 Tablet Pc Stand Beyaz Ipad 1-2 Everest - Everest Ip-108 Tablet Pc Stand Beyaz Ipad 1-2 (1)
Everest Ip-108 Tablet Pc Stand Beyaz Ipad 1-2
149,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest EFN-482 Masaüstü Metal Siyah Usb Fan Everest - Everest EFN-482 Masaüstü Metal Siyah Usb Fan (1)
Everest EFN-482 Masaüstü Metal Siyah Usb Fan
99,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP + WDS 300 mbps Repeater Access Point Bridge Kablosuz Router Everest - Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP + WDS 300 mbps Repeater Access Point Bridge Kablosuz Router (1)
Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP + WDS 300 mbps Repeater Access Point Bridge Kablosuz Router
299,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest KM-2510 Kablosuz Q Multimedia Klavye + Mouse Siyah Everest - Everest KM-2510 Kablosuz Q Multimedia Klavye + Mouse Siyah (1)
Everest KM-2510 Kablosuz Q Multimedia Klavye + Mouse Siyah
219,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest TK-4085 40 85 Vesa Tv Duvar Askı Aparatı Everest - Everest TK-4085 40 85 Vesa Tv Duvar Askı Aparatı (1)
Everest TK-4085 40 85 Vesa Tv Duvar Askı Aparatı
229,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest KB-871U Siyah USB Q Standart Klavye Everest - Everest KB-871U Siyah USB Q Standart Klavye (1)
Everest KB-871U Siyah USB Q Standart Klavye
84,50 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-M9 Usb Siyah 3D Optik Led Mouse Everest - Everest SM-M9 Usb Siyah 3D Optik Led Mouse (1)
Everest SM-M9 Usb Siyah 3D Optik Led Mouse
42,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-G72 Usb Siyah/Gümüş Işıklandırmalı Oyuncu Mouse Everest - Everest SM-G72 Usb Siyah/Gümüş Işıklandırmalı Oyuncu Mouse (1)
Everest SM-G72 Usb Siyah/Gümüş Işıklandırmalı Oyuncu Mouse
74,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-BT31 Siyah Bluetooth Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-BT31 Siyah Bluetooth Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-BT31 Siyah Bluetooth Kablosuz Mouse
189,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-BT31 Mavi Bluetooth Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-BT31 Mavi Bluetooth Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-BT31 Mavi Bluetooth Kablosuz Mouse
189,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-BT31 Kırmızı Bluetooth Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-BT31 Kırmızı Bluetooth Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-BT31 Kırmızı Bluetooth Kablosuz Mouse
189,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-300 Usb Siyah 4D Optik Süper Sessiz Alkalin Pil Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-300 Usb Siyah 4D Optik Süper Sessiz Alkalin Pil Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-300 Usb Siyah 4D Optik Süper Sessiz Alkalin Pil Kablosuz Mouse
98,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-300 Usb Mavi 4D Optik Alkalin Pil Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-300 Usb Mavi 4D Optik Alkalin Pil Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-300 Usb Mavi 4D Optik Alkalin Pil Kablosuz Mouse
98,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-18 Usb Siyah/Kırmızı 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-18 Usb Siyah/Kırmızı 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-18 Usb Siyah/Kırmızı 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse
78,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest SM-18 Usb Siyah 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse Everest - Everest SM-18 Usb Siyah 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse (1)
Everest SM-18 Usb Siyah 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse
73,90 TL

Aynı Gün Kargo

Everest PRESTY KM-62 Siyah Kablosuz Q Multimedia Klavye + Mouse Set
268,50 TL

Aynı Gün Kargo

Everest KM-01K Pembe Usb Yuvarlak Tuşlu 3D Mouse Combo LC Layout Klavye + Mouse Set
199,00 TL

Aynı Gün Kargo

Everest KB-73M MINICO USB Rainbow Aydınlatmalı Q Klavye
244,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Everest - Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye Everest - Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye (1)
Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye
104,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Everest

Everest Teknoloji Ürünleri kaliteli yapıları ve özgün tasarımlarıyla oldukça kullanışlı teknoloji ürünlerinden oluşmaktadır. Ofis ve ev ortamlarında kullanılan teknoloji ürünleri kullanıcılara maksimum konfor üretmek için tasarlanmışlardır. Everest ürünleri ergonomik yapıları, işlevsellikleri, uygun fiyatlarıyla pek çok tüketicinin satın aldığı yüksek teknoloji ürünleridir. Çok çeşitli ürüne sahip olan Everest markası fare, klavye, tablet, bilgisayar kasası, kamera, modem ve daha birçok ev ve ofis teknolojik ürününü piyasaya sürmektedir. Her yaştan insanın ilgisini çekecek Everest ürünleri tasarımlarıyla da göze çarpar, yüksek teknolojik özellikleri ve yenilikleriyle çok amaçlı olarak fonksiyonel olarak kullanılır. Sitemizde bulunan Everest ürünlerini tercih ederek teknolojik ürünlerin sağladığı kolaylıklardan siz de yararlanabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Everest Teknoloji Ürünleri

Everest Teknoloji Ürünleri uzun yılların deneyimi ve yeni teknolojik gelişmeleri takip etmesiyle Everest markasının Türkiye piyasasında oldukça tanınmasına neden olmuştur. Everest bilgisayar çevre birimleri herkesçe tanınır, ofis ortamında kullanılan klasik fare ve klavyelerin yanında oyuncular için özel üretilen çevre birimleri birbirinden renklidir. Aydınlatmalı klavyeler ve oyuncu Mouseları, oyuncu kulaklıkları dikkat çekicidir. Bilgisayar için hızlı modemler, bilgisayar kasaları Everest markasının diğer çekici ve kullanışlı ürünleridir.  Bilgisayar çevre birimlerinin tanınan bir marka olan Everest yeni teknolojik gelişmeleri ürünlerine yansıtmakta, kullanıcılarına yüksek performanslı teknolojik ürünler sunmaktadır. Genç kullanıcıların beğeni ile takip ettiği Everest uygun bir fiyat politikası ile her bütçeye hitap etmektedir.

Everest Teknoloji Ürünleri ofislerde, evlerde ve kişisel kullanımlar için çok çeşitli ürünlere sahiptir. Akıllı saatler, aksiyon kameralar ve diğer ev teknolojisi ürünleri herkesin dikkatini çekmektedir. Everest sayesinde Türk teknoloji severleri kaliteli ve sağlam yapılara sahip teknolojik ürünleri çok ucuza satın alabilmektedir. Everest yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerini birçok satış noktasında, garanti kapsamında tüketicilere sunmaktadır. Everest kullanıcıları kaliteli ürünlere sahip olarak teknolojinin getirdiği nimetlere kolayca kavuşmaktadır. Sitemizde teknoloji kategorisinde bulunan Everest teknolojik ürünlerini inceleyerek hızlıca sipariş verebilir, Everest kalitesinin konforunu siz de yaşayabilirsiniz.

Everest Özellikleri, Modelleri ve Uygun Fiyatları

Everest Teknoloji Ürünleri özellikle bilgisayar çevre birimleri sektöründe kaliteleri ile dikkat çekmektedir. Oyuncu klavyeleri ve fareleri renkli tasarımları, fonksiyonel ve sağlam yapıları ile oyuncuların beğenisini kazanmaktadır. Yüksek hassasiyetli fareler ve klavyeler, kablolu ve kablosuz modelleri ile her zevke hitap eder. Oyuncu kulaklıkları son teknolojik yapılarıyla oyun dünyasının vazgeçilmezlerindendir. Oyun atmosferini en üst düzeyde yaşamayı sağlayan Everest ürünleri herkesin satın alabileceği bir fiyat aralığındadır. Bütçe dostu uygun fiyatlarıyla Everest markası özellikle gençlerin ilk tercihlerinden olmaktadır. Bilgisayar ve tabletlerle kullanılabilecek pek çok ürüne sahip olan Everest hızlı modemleri ile de hem normal kullanıcılara hem de oyunculara hitap etmektedir. Everest satın alanlar sağlam, kaliteli, yüksek teknolojiye sahip ürünlere sahip olmanın keyfini sürmektedir.

Everest Ürünleri akıllı saatler, bileklikler, yüksek kaliteli kameralarla da kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Birçok fonksiyona sahip akıllı saatler, bileklikler nabız ölçümü, adım sayma özelliği, cep telefonlarıyla uyumluluğu sayesinde günlük yaşamda çok kullanışlı ürünlerdir. Everest kameraları dayanıklılıkları ve yüksek kaliteli video çekim özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Aksiyon kameralar açısından son derece kameralar üreten Everest yüksek teknolojili ürünlerini uygun bir şekilde tüketiciye sunmaktadır. Teknoloji meraklıları fahiş fiyatlarla satılan ürünlerle aynı kalitedeki Everest marka ürünleri son derece uygun fiyata satın alabilmektedir. Sitemizdeki Everest ürünlerinin özelliklerini daha yakından inceleyebilir, beğendiğiniz teknoloji ürününü uygun fiyata satın alarak teknolojinin sağladığı kolaylıklara hemen kavuşabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.