Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Kullan At Ürünler

 Hayatımızın her tarafına yayılan kullan at ürünler bizlere birçok fayda sağlıyor. Özellikle evden uzak olduğumuzda bizlere sunduğu kolaylıklar göz ardı edilemeyecek kadar çok. Hal böyleyken kullan at ürünleri kullanmamak pek mantıklı olmayacaktır.

Pratiklik

Gelişen dünyada insanların ihtiyaçları zaman zaman değişkenlik göstermiştir. Yüz yıl önceki insanın yaşamak için olan ihtiyaçları günümüz insanıyla bir olmayacaktır. Dünyanın gelişimine bağlı olarak insanda gelişmekte, geliştikçe ihtiyaçları çeşitlenip daha da keyfi bir hal almaktadır. Çok eski zamanlarda yaşayan insanların tek derdi karınlarını doyurup üremekken şimdilerde ise insanlar burunlarının güzel olmadığını düşünüp sırf bunun için doktorlara yığınla para vermektedir. İnsan hayatını elbette kökünden etkileyen bir diğer nokta ise ışık hızıyla gelişen teknolojidir. Bundan 20 sene evvel akıllı telefonları hayal dahi edemeyecek durumda olan insanoğlu şimdilerde bu telefonları ellerinden düşürmez hale geldi. Bu gibi gelişmelerin hepsi teknoloji sayesindedir.

Teknolojinin genel amacı ise hayata hız kazandırıp bir şeyleri daha da pratik şekilde yapmamızı sağlamaktır. Yaşadığımız evlerin, bindiğimiz arabaların, seyahat ettiğimiz uçakların en temel ülküsü budur. İnsanoğlu hızlı bir yaşam sürerken bu hızın içerisinde kaybolmaktan kurtulamaz. Bu kaybolma ise insanoğluna zamanın değerini anlatır. Artık zaman insanların para kadar kazanmak istediği bir şey halini almıştır. Kullan at ürünler ise hem paradan tasarruf ettirip hem de zaman kazandırmaktadır. Bir pikniğe giderken yanınızda götüreceğiniz tabak çanak, kaşık çatalların sizi ne kadar yavaşlatacağını bir düşünün. Bir kereye mahsus üretilmiş ürünler dururken neden bunca yükü sırtınızda taşıyasınız? Ayrıca para açısından da son derece uygun olan kullan at ürünler hem sizlere zaman kazandırıp işlerinizi daha pratik yapmanızı sağlayacak hem de nakitten tasarruf edeceksiniz.

Hijyen

Çağımızın en büyük sorunlarından bir tanesi hijyendir. Hijyene dikkat etmek hayatta birçok şeyi yoluna koyacaktır. Zira hijyene dikkat etmek demek sağlıklı bir yaşamın en temel gereklerindendir. Orantısız ve hızla artan dünya nüfusu insanları çok dar alanlarda bir arada yaşamaya itmekte bu zorunluluk ise hijyen ve dolayısıyla sağlık açısından kusurlar yaratmaktadır. Okuduğumuz okullar, sıkça kullandığımız toplu taşımalar, işlerimizi halletmeye gittiğimiz bankalar insanları burun buruna getiren kapalı ortamlardan sadece birkaçıdır. Burun buruna gelinen her saniye hijyenden bir ödün demektir. Yani aslında hijyenden ödün vermemek pek mümkün değildir. Ödün vermemek mümkün değil demek önlem almanın önemsiz olduğu anlamını taşımaz. Tam aksine daha da çok önlem almalı hayatımızı bu önlemlere göre sürdürmeliyiz.

Bizi hasta edecek hastalıkların birçoğunun ağız veya burundan vücuda girdiği göz önünde bulundurulursa yemek yediğimiz tabakların, su içtiğimiz bardağın veya elimizi yüzümüzü sildiğimiz ıslak mendillerin önemini anlamak daha kolay olacaktır. Kullan at ürünler bu yönden bizim imdadımıza yetişmektedir. Çünkü kullan at ürünler el değmeden üretilip ambalajlanmaktadır. Bu ürünlerin hijyenik olduğu gönül rahatlıyla söylenebilir. Özellikle ağzımız ve burnumuzla temas eden günlük hayatta çok kullandığımız nesnelerin hijyenik olması bizleri yüksek ölçüde hastalıklardan koruyacaktır.

Çevre Dostu

Çevreye verdiğimiz zararlardan hepimiz haberdarız. Bilinçsiz bir şekilde üretip daha da bilinçsiz bir şekilde tüketiyoruz. Üretim açlığı içerisinde kurduğumuz fabrikaların bacaları havaya ölüm kusmakta bu ise havayı kirletip bizleri hasta etmekle kalmayıp kuşlarımızı da öldürmektedir. Binlerce canlının doğal habitatı olan denizlerimiz atıklarımızla dolup taşmakta, balıklarımız ölmekte, sadece Akdeniz kıyılarında görülen nesli tükenmekte olan Caretta Carettalarımızın cansız bedenleri kıyılara vurmaktadır. Hayasızca kestiğimiz ormanların yerini cömertlikle donattığımız gökleri delen oteller almakta binlerce hayvanı evsiz bırakmaktayız. Durum böyleyken sonumuz yok olmaktan başka ne olabilir. Ancak birimizin bile verdiği mücadele oldukça önemlidir. İnsanoğlu tabiatı şekillendirdiğini sanarak aslında kendi kuyruğunu yiyen koca bir yılana dönmüştür. Böyle bir ortamda yapılabilecek en küçük iyilik dahi önemlidir.

Bu iyiliklerden belki de en büyüğü geri dönüştürmektir. Kullandığımız kağıtları geri dönüştürerek yeni kağıtlar elde edebilir böylece ağaçları kesmemiş oluruz. Faydaları saymakla bitmeyen geri dönüşümü hayatımızın her köşesine cömertçe dağıtmalıyız. Kullan at ürünler bu bakımdan da faydalıdır. Günümüzde üretilen kullan at ürünlerin çoğu geri dönüştürülebilecek şekilde üretilmektedir. Yani arkadaşlarla gittiğimiz bir piknikte kullandığımız kullan at tabağı doğru yere ulaştırırsak yeniden plastik üretmek zorunda kalmadan yeni bir kullan at tabak elde etmiş oluruz. Bu ise doğaya faydadan başka bir işe yaramayacaktır. Az önce dediğimiz gibi yapabileceğimiz en ufak şey bile bu yolda doğaya yarar sağlayacaktır.

Reklamcılık

Reklamcılık çağımızın en önemli sektörlerinden birisi haline gelmiştir. Her geçen gün hiç durmadan gelişmekte insanları tüketime itmektedir. Şirketlerin para kaynağı olarak sattığı hizmet ve ürünlerin insanlar tarafından duyulması satılması açısından hayati bir öneme sahip olmaktadır. Reklamcılık en basit tanımıyla insanların öncelik sıralarını değiştirerek onları aslında pek de ihtiyacı olmayan şeyleri almaya itmektedir. Şirketlerin karlarını bu denli arttıran bir sektör elbette pek ucuza hizmet vermeyecektir. Günümüzün önde gelen şirketleri reklamcılara hayal dahi edemeyeceğimiz paralar vererek satışlarını arttırmak istemektedir. Hal böyleyken reklamcılık sektörünü birkaç billboarddan ibaret olduğunu düşünmek pek akıl karı olmayacaktır. Reklamcılık bizlerin hayatının her köşesine bir işgalci gibi yayılmıştır.

Kullan at ürünler nerdeyse hiç para vermeden işletmenizin reklamını yapabilmektedir. İşletmenizde kullandığınız kullan at bardakların üzerine kendi işletmenizin sadece logosunu bastırmak dahi size reklam anlamında fayda sağlayacaktır. İnsanlar bu bardakları sokaklarda gezerken kullandığında o caddeye ciddi paralar vererek reklam yaptıracağınız bir billboardla aynı görevi görecektir. Özellikle kullan at ürünler arasında size reklam olarak yarar sağlayacak en önemli ürün ıslak mendillerdir. Lokantanıza gelen müşterilere bu mendillerden bolca vererek sadece işletmeninizde değil uğradıkları her yerde bu mendilleri kullanmaya başlayacaklar ve adeta sizler için yürüyen bir reklama dönecektir. Bu faydalar düşünülürken sadece yiyecek içecek sektörü olarak anlamamalısınız. Bir avukat olsanız dahi insanlara vereceğiniz kullan at ürünler ziyadesiyle sizin reklamınızı çok ucuza yapacaktır.

Esnaf Dostu

Esnaflarımızın en büyük sıkıntısı yeteri kadar kar yapmamaktır. Kar yapmak ise genel bir tanımla gelirlerin giderlerden daha fazla olmasıdır. Dükkanınız için yapacağınız harcamaları daima satışlarınızdan az tutmak zorundasınız. Bunu ise şüphesiz hem kaliteli hem de maliyeti çok az olan ürünler sayesinde yapacaksınız. Diyelim ki bir restoranınız var. Şimdi düşenlim kullan at ürünler bu restorana nasıl yararlar sağlayacaktır? Müşterilerinize vereceğiniz kullan at mendiller onların ellerini suyla yıkamasını engelleyecek ve faturadan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu mendiller dükkân dışında da kullanılarak sizlere reklam olacak ve işletmenizden daha çok insan haberdar olmuş olacaktır. Küçük gıdalar için müşterilerinize vereceğiniz orta boy kürdanlar çatallara nazaran size daha az maliyete sebep olacaktır. Kullan at ürünler arasında popüler olarak kullanılan kürdanların maliyeti yok denecek kadar azdır. Ancak sağladığı faydaya bakacak olursak çatal kullanımını azaltacağından hem bulaşıklardan sizleri kurtaracak hem de müşterilere daha pratik bir hizmet sunacaktır. Esnaf derken sadece yeme içme sektöründen bahsetmek doğru olmayacaktır. Düşünebileceğimiz en uç örneği düşünerek bir üniversite sahibi olduğunuzu düşünelim. Tercih döneminde olan aday öğrencilere vereceğiniz kullan at ürünler hem size reklam sağlayacak hem de öğrenciler için birer sempati sebebi olacaktır.

Erkek ya da kadın fark etmeksizin mutfaklarda görev alan kişilere pratik bir kullanım imkanı sunan kullan at ürünler, pek çok açıdan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Ürün çeşitliliğinin fazla olması sayesinde ihtiyacınız olan ürünü kısa sürede kolayca bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Çeştileri sadece evlerde değil mutfakların olduğu her alanda kullanıma uygun. Üstelik piknik gibi yeme içme aktivitelerin olduğu zamanlarda kullanmanız için özel olarak dizayn edilmiş olan ürün çeşitleri de var.

 

Derin dondurucuda muhafaza etme gereği duyulan ürünlerin özel bir şekilde saklanmasına imkan tanıyan buzdolabı poşeti çeşitleri pratik kullanım avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak 3 farklı tipi mevcut. Bu poşetlerle saklanan gıdalar uzun bir zaman dilimi boyunca tazeliğinden ödün vermiyor. Bu sayede zaman geçse dahi lezzetli gıdalar tüketme şansınız ortaya çıkıyor.

 

İlk etapta iş yerlerinde ve kafe gibi mekanlarda kullanılan karıştırıcı çeşitleri son dönemlerde evlerde de yer almaya başlıyor. Çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin şekerle bir araya gelmesinde rahat bir şekilde karıştırılmasını sağlıyor. 50 ya da 100 adetli gibi paketlerde satışa sunulan bu ürünler, değişik malzemeler kullanılarak dizayn ediliyor. Tahta malzemelerden üretilen çeşitler doğada kendiliğinden çözülme özelliğine sahip.

 

Fırında yemek yaparken ya da hamur işi pişirirken karşılaşılan en büyük problem şüphesiz yapıştırmadır. Pek çok kişi yaptıkları lezzetlerin tepsiye yapışıp düzgün bir şekilde sunum yapılamamasından şikayetçi oluyor. Bu soruna çözüm niteliğinde üretilen pişirme kağıtları, pratik bir kullanım vaad ederek kişilerin beğenisini kazanıyor. Hazır kesilmiş olarak satılan pişirme kağıtları bu açıdan da kolaylık sağlıyor.

 

Pikniklerin ve kalabalık partilerin en pratik ürünleri arasında ilk sıralardaki yerini her dönem koruyan plastik çatal, bıçak, kaşık ürünleri oldukça kolay bir kullanım şekline sahip. Set halinde ya da ayrı ayrı satışa sunulan ürünleri kullandıktan sonra atmanız gerekiyor. Bu sayede kalabalık misafirlerden sonra bir de bulaşık yıkama derdiniz oluşmuyor.

 

Haibrag sayfası üzerinden ürünlerin tamamına ulaşıp sağlayıp kolayca sipariş geçebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.