Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Plastik Çatal, Bıçak, Kaşık Ürünleri

Plastik Sofra Ürünleri

Özel günlerde, pikniklerde, doğum günü kutlamalarında ya da ofis tarzı ortamlarda kullanılan ve büyük kolaylıklar sağlayan ürünlere plastik sofra ürünleri denmektedir. Kutlamalarda, özel günlerde ya da ofis ortamlarında bulaşık yıkama derdi hem yorucu hem de zaman alan bir iş olduğu için plastik sofra gereçleri kullanmak büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Plastik sofra gereçleri ile hem zamandan tasarruf edilmekte hem de farklı renk seçeneğine sahip ürünler sayesinde göze hitap eden sunumlar yapılabilmektedir. Parti ve kutlamalarda kullanılmak üzere farklı renk çeşitlerine sahip tabak, bardak, bıçak, kaşık ve pipetler üretilmekte ve kullanılmaktadır. Kutlamalar ve partiler gibi organizasyonların dışında iş hayatında da büyük kolaylık sağlayan plastik sofra ürünleri, ofis tarzı çalışma alanlarında hijyenik bir kullanım sağlamaktadır. Plastik kullan at ürünler ofis ortam ve işyerlerinde hijyeni sağlamak için kullanılan pratik ürünlerdir. Ofis ve işyerlerinin mutfak bölümlerinde yer alan karton ve plastik bardaklar içecek içmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Plastik sofra ürünleri, boyutları ve ağırlıkları ile hemen her ortamda kullanılmaya uygun ürünler olduğu için birçok kullanıcı tercih etmektedir.

Plastik Sofra Ürünleri Nelerdir?

Doğum günü kutlamaları, iş toplantıları, seminerler ve yılbaşı partilerinde bulaşık yıkamak yorucu ve zaman alıcı bir iş olduğu için kullan at plastik sofra ürünleri tercih edilmektedir. Plastik sofra ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında ise cam bardaklar kadar kullanışlı olan plastik ve karton bardaklar gelmektedir. Plastik ve karton bardaklar; çay, su, gazlı içecek ve benzeri birçok farklı içeceğin tüketilmesi için üretilmiş bulaşık derdi olmayan ürünlerdir. Kullan at prensibi ile üretilen plastik ve karton bardaklar geri dönüştürülebilir ürünler.

Plastik bardaklar şeffaf ya da beyaz renkte üretilen bardaklardır ve sıklıkla işyerlerinde bulunan su sebillerinin bir köşesinde yer alan ürünlerdir. Plastik bardaklar genellikle ofis ve işyerlerinde tercih edilen plastik sofra ürünlerinden bir tanesidir.

Partilerde, pikniklerde, yemekli organizasyonlarda ve sipariş verilen yemeğin yanında gelen diğer plastik sofra ürünü plastik kaşıklardır. Plastik kaşıklar tek kullanımlık olarak üretilmektedir ve birçok farklı renk seçeneğine sahip ürünlerdir. Kalabalık davetlerde sıklıkla kullanılan plastik kaşıklar toplu halde satılan plastik sofra gereçlerinden bir tanesidir.

Plastik kaşıklar kadar sık tercih edilen bir diğer ürün ise plastik çatallardır. Plastik çatallarda plastik kaşıklar gibi tek kullanımlıktır. Plastik çatallar büyük organizasyonlarda çelik çatalların yerini tamamlaması için tercih edilen plastik sofra ürünlerindendir. Plastik çatallar hafif yapıya sahip olmaları sebebi ile hem yetişkinler hem de çocuklar için rahat bir kullanım sunmaktadır. Plastik çatallar birçok farklı renk seçeneği ile sunumlarda şık bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Plastik tabaklar davetlerde, partilerde, doğum günlerinde ya da herhangi bir özel günde kullanılan tek kullanımlık plastik sofra ürünlerindendir. Plastik tabaklar davetlerde bulaşık yıkama derdini ortadan kaldırdığı için zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Plastik tabaklar büyük organizasyonlar sıklıkla karşılan plastik ürünlerin başında gelmektedir. Birçok farklı renk seçeneği ile üretilen plastik tabaklar toplu şekilde satılan ürünlerdir.

Plastik Saklama Kapları

Kahvaltılık ürünler, bakliyatlar ya da daha sonra tüketilmesi planlanan gıdaları saklamak için farklı boyutlarda ve türde saklama kapları kullanılmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği plastik saklama kapları değişik renk ve desenlerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Plastik saklama kapları gıdaların muhafaza edilip korunmasını sağlayarak daha uzun bir gıda tüketimine yardımcı olmaktadır. Günümüzde birçok farklı renk, desen ve şekilde üretilen saklama kapları ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.