Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Toner & Kartuş

Kartuşlar, yazıcı ve fotokopi makinesi gibi basım cihazlarının türüne bağlı olarak kağıda aktarılan boyayı içerisinde barındırıyor. Markalar tarafından ya da muadil olarak adlandırılan marka ile eşdeğer üretilen kartuşlar, yazıcı ya da fotokopi makinelerinin içerisinde bulunan kartuş haznesi içerisine yerleştirilerek kullanılıyor. Siyah ve renkli olarak iki farklı kategoriye ayrılan kartuşlar, cihazın çalıştığı esnada cihaz tarafından ısıtılarak kağıt üzerine basılabilir hale geliyor. Kartuşlar, marka ve boyutlarına bağlı olarak kullanıcılara farklı çıktı sayıları sunuyor. Kartuşlardan mürekkep rengi ve basılacak sayfanın doluluk oranına bağlı olarak 23.000 sayfaya kadar çıktı alınabiliyor.

 

Canon muadil kartuş markaları, renkli ve siyah mürekkep seçenekleri ile tüm Canon basım cihazlarına uyumluluk gösteren ürünleri alıcıları ile buluşturuyor. Kartuş üzerinde bulunan ve genellikle turuncu renkte olan güvenlik etiketini dikkatli bir şekilde çıkararak, ürünü cihazın kartuş haznesi içerisine yerleştirebilirsiniz. Doldurulabilir kartuşlarda mürekkep azaldığı ya da bittiği takdirde hazne içerisine yeterli miktarda mürekkep enjekte etmeniz gerekiyor. Kartuş içerisine iç hacminden fazla fazla enjekte edilen mürekkep, basım sırasında cihazın içerisine mürekkep sızmasına sebep olabiliyor. Kartuş satın alırken sahip olduğunuz basım cihazı ile uyumlu bir model tercih ederek belgelerinizi güvenle dijital ortamdan fiziksel ortama aktarabilir ya da çoğaltabilirsiniz. 

 

Marka, çıktı sayı adedi ve mürekkep kalitesi gibi unsurlar, Canon muadil kartuş fiyatlarını etkileme konusunda büyük rol oynuyor. Çipli kartuşlar yeniden doluma elverişli değilken, çipsiz kartuşlar ise kartuşa uygun bir mürekkep temin edildiği takdirde yeniden doldurularak kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine yardımcı oluyor. Alışverişlerinizde kaliteli mürekkebe sahip olan kartuş seçeneklerini tercih ederek dilediğiniz belgeyi kusursuz bir şekilde basabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Kaliteli mürekkep içeren kartuşlar, hatasız bir basım sunarak çıktı sayısı ve mürekkep kullanımı açısından kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine de yardımcı oluyor.

HP Kartuş

Yazıcılarda içerisinde mürekkebin ısıtılarak püskürtülmesini sağlayan tankın olduğu HP kartuş, ekrandaki görüntülerin kağıda düzgün ve net bir şekilde basılmasını sağlıyor. Plastik kutuların içerisinde yer alan mürekkep farklı renk seçimleriyle kullanıcılara sunuluyor. Farklı markaların ürettikleri kartuşların malzeme yapıları da değişken oluyor. Yazıcıdan gelen sinyallere göre baskı yapabilen cihazlar kısa sürede istediğiniz notları çıkarmanızı mümkün hale getiriyor. Piyasada kalitesi ve renklerinin canlılığı ile öne çıkan markanın ürünleri, tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Orijinal kalitesiyle fazla sayıda baskı yapmanıza olanak sağlayan siyah kartuş, renk olarak sıklıkla biten ürünler arasında yer alıyor. Tüm yazıcıların ana rengini oluşturan siyah, hem tek kullanımlık hem de tekrar doldurulabilir olması dolayısıyla tercih ediliyor. Kartuşun içinde yer alan çipler, tahmini bir kutunun ne kadar süre boyunca püskürtme yapacağına göre programlanıyor. Böylece mürekkep bittiği zaman makinenin zarar görmesi önlenmiş oluyor. HP piyasadaki farklı markalar arasından kalitesi ve uzun kullanım ömrü sunması gibi farklı özellikleriyle ayrılıyor.

Fazla kartuş yuvasına sahip olan yazıcılarda dosyaların gerçek görüntüde olmasını sağlayan renkli kartuş, size farklı içerikler çıkarma imkanı sunuyor. Dilediğiniz renkleri yazıcıya takarak her rengin kendine özgü içeriğini çıkarma şansını bulabilirsiniz. Okul ödevlerinin ve sunumların çıkarılması için renkli kartuşların kullanımı daha yaygın oluyor. Satın alacağınız kartuşları sıcak ve nemli ortamlardan uzak tutarak uzun ömürlü kullanım imkanı bulabilirsiniz. Renkli kartuşlarda ürünlerin birbiriyle temasını önlemek için koruyucu kapaklarla muhafaza etmek gerekiyor. Mürekkepli kartuşlar en fazla bir iki kez dolum yapılarak kullanılabiliyor. Sonrasında yenisini almak gerekiyor.

Yazıcınızla aynı marka kartuş seçimleri yaparak cihazınızın ömrünü uzatabilir daha iyi baskılar yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kaliteyi etkileyen bir diğer hususta baskı kapasitesi oluyor. Kartuş üzerinde yer alan numaranın cihazdakiyle aynı olması iyi verim alınması adına gerekli oluyor. Bu bağlamda alacağınız HP kartuş fiyatları, renkli ve siyah olanlara göre farklılık gösteriyor.

Siz de hem evinizde hem de ofisinizde kaliteli baskı imkanı sunan HP markalı tüm modellere hepsini bir arada bulabileceğiniz Haibrag sayfası üzerinden sahip olabilirsiniz.

kisspng-hewlett-packard-logo-hewlett-packard-enterprise-hp-laptop-5ae168d447ca66.8372165515247218762941.jpg (52 KB)

Canon Kartuş

Yazıcılar, ofis, ev ve okul gibi alanlarda dijital belgelerin kağıda aktarılmasına yardımcı olan cihazlar olarak kullanılıyor. Lazer ve mürekkep püskürtme olarak iki farklı baskı şekli bulunan cihazlar, kartuş içerisine eklenen mürekkep yoluyla yazı, grafik ya da herhangi görsel öğeyi kağıt üzerine aktarıyor. Kartuşlar, yazıcı ya da fotokopi makinelerinin basımı istenilen belgenin içeriğinde bulunan tüm harf ve şekillerin aynı şekilde kağıda basılmasında önemli rol oynuyor. Canon kartuşlar, renkli ve siyah seçenekleri ile Canon marka bütün yazıcı ve fotokopi makinelerine uygun seçenekleri içerisinde barındırıyor. Yazıcı ya da fotokop makinenizle uyumlu marka ve boyuta sahip olan bir kartuş satın alarak yapılacak baskı ya da kopyalama işleminin kusursuz bir şekilde kağıt üzerine aktarılmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Canon kartuş fiyatları mürekkep türü, kalitesi ve dolum sayısı gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Her kartuş türü, kendi markasının bünyesi içerisinde bulunan yazıcı ya da fotokopi makinelerine uyumluluk gösteren tasarımlar üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Kartuş satın alırken, sahip olduğunuz fotokopi ya da yazıcının markasına uyumlu bir ürün tercih ederek belgelerinizi kusursuz bir şekilde bastırabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Renkli kartuş seçenekleri, içerisinde renk bulunan kelime ya da şekillerin kağıt üzerinde dijital ortamda görülen renkler ile aynı tonları yakalanmasına yardımcı oluyor. 

 

Haibrag, ofis malzemeleri ve kırtasiye kategorisi içerisinde bulabileceğiniz kartuş seçenekleri uygun fiyatlarla bir araya getirerek tek bir çatı altında topluyor. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanıma yönelik tasarlanan kartuşların içerisine likit mürekkep bulunuyor. Belirli modellerde kartuş içerisindeki mürekkep azaldığı takdirde yeniden mürekkep dolumu yapılabiliyor. Lazer yazıcılar için üretilen kartuş modellerinde ise genellikle toner tozu olarak adlandırılan boya maddesi yer alıyor. Renkli ya da siyah kartuş içerisindeki mürekkep, yazıcı tarafından ısıtılarak kağıt üzerine baskı yapımına hazır hale geliyor.

 

Sitemizden Canon yazıcı ve fotokopi makineleri ile uyumluluk gösteren kartuş seçenekleri içerisinden ihtiyaç ve kullanım alanına hitap eden modeli bulabilir, sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

HP Toner

 

Görsellerin kağıt üzerine basılmasında tercih edilen ve kullanım aşamasında en fazla önemi taşıyan tonerler günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Kartuşun içerisine doldurularak kullanılan bu ürünler halk arasında kartuş olarak da geçiyor. Ürünleri fotokopi makinelerinde ve yazıcılarda kullanmanız mümkün. Pek çok yazıcı ve fotokopi makinesi çeşidiyle uyumlu bir şekilde çalışma sağlayan hp toner, toz şeklinde dizayn ediliyor. Aynı zamanda kuru bir yapısı var. Önceleri üretilirken kullanılan maddelere ilave olarak eklenen polimer madde sayesinde baskılar daha canlı bir görünüm kazanıyor.

 

Oldukça sık bir oranda kullanılan siyah toner çeşitleri içerisinde görüntü kalitesinin yüksek seviyelere ulaşması adına bal mumu tercih ediliyor. Tamamen kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tonerler, kullanıcıların en kaliteli sonucu almaları noktasında da büyük rol oynuyor. Gramaj oranı değişiklik gösteren ürün çeşitleri arasında yüksek oranları seçenekler tercih etmeniz daha çok sayıda çıktı alabilmeniz için önem arz eden bir detay.

 

Renkli toner ve siyah renkteki seçenekler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var. Satın aldığınız üründen en etkili sonucu alabilmek için kalite seviyesinin yüksek olması gerekiyor. Hp marka toner çeşitlerinin tamamı oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Üstelik üretim sürecinde firma, yeni nesil teknolojilerin tamamından faydalanıyor.

 

Toner seçimi yaparken ürünlerin cihazınızla uyumlu bir şekilde çalışma göstermesi dikkat etmeniz gereken en önemli detayların başında yer alıyor. Düşük kalitedeki ürünleri tercih etmeniz baskılardaki kalite seviyesinin de düşmesine neden olabiliyor. Özellikle siyah renkli toner çeşitlerinde bu durum daha olumsuz bir hale geliyor. Bu nedenle hp kalitesine güvenerek markanın ürünleri tercih etmeniz sizin için en doğru seçimlerden biri.

 

Toner fiyatları ve fiyat skalasına etki eden faktörler kişilerin merak ettikleri detaylar arasında. Fiyat aralıkları ürünlerin satışa sunulduğu gramaj değerine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca bazı toner çeşitleri kartuşla beraber satışa sunuluyor. Bu durumda da ürünlerin fiyat aralıklarında artışlar meydana geliyor. İnceleme sürecinde bu tarz detayları göz önünde bulundurmanız doğru seçim yapmanız noktasında etkili olabiliyor.

 

Haibrag sayfası üzerinden ürünleri inceleyip kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

HP Muadil Kartuş

Kartuşlar, yazıcı ve fotokopi makinesinde yapılan işlemlerdeki kağıdın üzerine baskıyı aktarmaya yardımcı olan mürekkep seçenekleri içerisinde yer alıyor. Renkli ve siyah olarak iki farklı kategoriye ayrılan kartuşlar, bilgisayar üzerinde işlenen metinlerin veya fotokopisi çekilecek belgeleri makine yoluyla tarayarak kopyalanması görevini üstleniyor. Muadil kartuş seçenekleri, mürekkep püskürtmeli ya da lazer yazıcılarla birlikte kullanılıyor. Denk, eşit, eş değer anlamına gelen muadil, yazıcı markalarının kendi ürettiği kartuşlarla aynı özellikleri içerisinde barındırıyor. Yazıcı ya da fotokopi makinesi için alacağınız renkli ya da siyah kartuşlarda, o cihazın marka ve modeline uygun bir kartuş tercih ederek dilediğiniz belgeyi kopyalama ve bastırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Haibrag, her kategoride olduğu gibi ofis malzemeleri ve kırtasiye alanında da kaliteli ürünleri uygun fiyatlara buluşturarak kullanıcıların bütçe dostu bir alışveriş deneyimi elde etmelerini hedefliyor. Özellikle ofis çalışanları ve öğrencilerin haşır neşir olduğu yazıcı ve fotokopi makineleri, içerisine yerleştirilen bir kartuş ile istenilen belgenin etkili bir şekilde kopyalanmasına yardımcı oluyor. Kartuş modeline bağlı olarak kartuş içerisindeki mürekkebi toner yardımıyla yeniden doldurabilir, tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz. Yüksek mürekkep kalitesine sahip olan HP muadil kartuş seçenekleri, HP marka tüm lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile uyumluluk gösteriyor.

 

HP muadil kartuş fiyatları mürekkep kalitesi, marka ve dolum sayısı gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Uzun süreli kullanılmayan kişiler, yazıcı ya da fotokopi makinelerinde kartuşun içerisinde bulunan mürekkebin kuruma durumu ile karşı karşıya gelebiliyor. Yüksek kaliteli bir mürekkebe sahip olan kartuş seçeneklerini tercih ederek harf karışıklığı ya da kağıt üzerinden boyanın akması gibi durumlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Renkli kartuş satın alırken yazıcı ya da fotokopi cihazının renkli baskı desteğine sahip olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Renkli baskıyı desteklemeyen cihazlarda yalnızca siyah renk kartuş kullanılması öneriliyor.

 

Sitemizden ihtiyaç ve kriterlerinize yönelik kartuş çeşidini filtreleme seçenekleri ile kolaylıkla bulabilir, sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

HP Muadil Toner

 

Yazıcı imalatçıları tarafından üretilen tonerler her dönem yoğun ilgi görüyor. Yazıcı imalatçısı olmayan bazı firmalar da bu ürünlerin üretimini aktif olarak yapıyor. Bu firmaların ürettikleri ürünler ise muadil toner adını alıyor. HP markası için muadil toner üretimi yapan firma sayısı da oldukça fazla. HP Muadil toner çeşitleri baskı kalitesini orjinal ürün kadar üst seviyeye çıkarmasa da kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaç ediniyor. Ürünlerin üretiminde tercih ettikleri kaliteli malzemeler sayesinde hem canlı renklere sahip hem de çok sayıda çıktı elde etme imkanınız bulunuyor.

 

Fotokopi makineleri ve yazıcılarda kullanım için uygun olan bu ürünlerin siyah renkli seçenekleri yüzbinlerce kişi tarafından yoğun rağbet görüyor. Siyah toner çeşitleri toz tanecikli yapıları ve kuru şekilde satışa sunulan tasarımları sayesinde kutu dışına leke gibi taşma durumları oluşmuyor. Az sayı ya da çok sayı fark etmeksizin baskı oluşumunda kartuş ve tonerlerin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Ancak seçim sürecinde dikkate almanız gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle ürünleri hangi sıklıkta kullandığınızı bilmeniz gerekiyor. Kullanım oranınız ürünlerde ne kadar miktara ihtiyacınız olduğu detayını gözler önüne seriyor.

 

Renkli toner ve diğer seçenekleri satın almak amacıyla incelerken mevcut yazıcı modelinizle uyumlu çalışıp çalışmadığı önem arz eden bir detay. Hp marka muadil toner çeşitlerinin hemen hemen hepsi pek çok yazıcı çeşidiyle uyumlu bir şekilde çalışma gösteriyor. Ürünlerin açıklama kısmında ya da yazıcıların kenar kısmında uyumlu çalışma sağlayan seçeneklerin yazılı olduğu kodlar mevcut. Bu kodlar ideal ürünü bulmanız noktasında size yardımcı oluyor.

 

Ürünlerin özellikleri ve üretim materyalleriyle birlikte fiyat aralıkları da seçim sürecinde büyük oranda rol sahibi. HP muadil toner fiyatları, orjinal tonerlere göre daha düşük fiyatlı satışa sunulmaktadır. Muadil çeşitler standart baskıda kullanılmak için oldukça uygun. Muadil toner çeşitlerindeki baskı sayısı da değişiklik gösterebiliyor. Araştırma yaparken bunu da göz önünde bulundurmanız tavsiye ediliyor.

 

Haibrag sitesini inceleyip cihazınız için uygun olan hp marka muadil toner çeşidini kısa süre içerisinde kolayca bulup sipariş oluşturabilirsiniz.

Canon Muadil Kartuş

Kartuşlar, yazıcı ve fotokopi makinesi gibi basım cihazlarının türüne bağlı olarak kağıda aktarılan boyayı içerisinde barındırıyor. Markalar tarafından ya da muadil olarak adlandırılan marka ile eşdeğer üretilen kartuşlar, yazıcı ya da fotokopi makinelerinin içerisinde bulunan kartuş haznesi içerisine yerleştirilerek kullanılıyor. Siyah ve renkli olarak iki farklı kategoriye ayrılan kartuşlar, cihazın çalıştığı esnada cihaz tarafından ısıtılarak kağıt üzerine basılabilir hale geliyor. Kartuşlar, marka ve boyutlarına bağlı olarak kullanıcılara farklı çıktı sayıları sunuyor. Kartuşlardan mürekkep rengi ve basılacak sayfanın doluluk oranına bağlı olarak 23.000 sayfaya kadar çıktı alınabiliyor.

 

Canon muadil kartuş markaları, renkli ve siyah mürekkep seçenekleri ile tüm Canon basım cihazlarına uyumluluk gösteren ürünleri alıcıları ile buluşturuyor. Kartuş üzerinde bulunan ve genellikle turuncu renkte olan güvenlik etiketini dikkatli bir şekilde çıkararak, ürünü cihazın kartuş haznesi içerisine yerleştirebilirsiniz. Doldurulabilir kartuşlarda mürekkep azaldığı ya da bittiği takdirde hazne içerisine yeterli miktarda mürekkep enjekte etmeniz gerekiyor. Kartuş içerisine iç hacminden fazla fazla enjekte edilen mürekkep, basım sırasında cihazın içerisine mürekkep sızmasına sebep olabiliyor. Kartuş satın alırken sahip olduğunuz basım cihazı ile uyumlu bir model tercih ederek belgelerinizi güvenle dijital ortamdan fiziksel ortama aktarabilir ya da çoğaltabilirsiniz. 

 

Marka, çıktı sayı adedi ve mürekkep kalitesi gibi unsurlar, Canon muadil kartuş fiyatlarını etkileme konusunda büyük rol oynuyor. Çipli kartuşlar yeniden doluma elverişli değilken, çipsiz kartuşlar ise kartuşa uygun bir mürekkep temin edildiği takdirde yeniden doldurularak kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine yardımcı oluyor. Alışverişlerinizde kaliteli mürekkebe sahip olan kartuş seçeneklerini tercih ederek dilediğiniz belgeyi kusursuz bir şekilde basabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Kaliteli mürekkep içeren kartuşlar, hatasız bir basım sunarak çıktı sayısı ve mürekkep kullanımı açısından kişilerin tasarruflu bir kullanım elde etmesine de yardımcı oluyor.

 

Sitemizden ihtiyaç ve kullanım alanına hitap eden Canon marka yazıcı ve fotokopi gibi basım cihazlarına uygun muadil kartuş seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlar üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.