x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

Haibrag Blog

Popüler Kahve İsimleri Nelerdir? En Popüler Kahve Çeşitleri

29 Kasım 2022

Hayata keyif katan kahve çeşitleri tadıyla, içimiyle ve aromasıyla farklı seçenekler sunar. Bazı kahveler tüm dünyada tanır ve sevilir. Her ağız tadına uyması sebebiyle de oldukça popülerdir. Espresso, cappucino, latte ve mocha gibi kahveler en bilinen kahvelerdir.

Dibek Kahvesi Nedir, Dibek Kahvesi Nasıl Yapılır?

29 Kasım 2022

Büyük havanda dövülen her şey daha lezzetli olur. Taş ya da ağaç dibeklerde dövülen ürünler de farklılık gösterebilir. Yapı olarak ağaç ve taş dibekler farklı lezzetlere neden olur. Dibek kahvesi de adını bu büyük havanda dövülmüş olmaktan alır. Anadolu’da çok sevilen dibek kahvesi nedir, nasıl yapılır gibi soruları bu yazımızda yanıtlayacağınız. Kahve lezzetini üst seviyelere çıkaran dibek kahvesini keşfetmeye hazır olun.

Çamaşır Suyu Nedir? Kullanım Alanları Nerelerdir?

19 Ekim 2022

Temizlik, hijyen ve ağartma gibi amaçlarla kullanılan çamaşır suyuSodyum Hipoklorit (NaClO) etken maddesiyle kimyasal bir bileşendir. Oksidisazyon yoluyla etki eder. Mikrop öldürücü özelliği de vardır. Bu ürün evlerde banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda sıklıkla hijyen sağlamak için kullanılır. Ayrıca çamaşır suyu-su karışımı zeminleri silmek için de tercih edilir. Hijyene ihtiyaç duyulan birçok alanda çamaşır suyu etkili ve ekonomik bir çözümdür.

Filtre Kahve Kağıdı Nedir? Nasıl Kullanılır?

19 Ekim 2022

Filtre kahve yapmanın en kolay yollarından birisi de filtre kahve kağıdı kullanmaktır. Filtre kahve kağıtları, filtre kahve makinelerinde kullanıldığı gibi fincana damlatma yöntemiyle kahve yapmak için de tercih edilebilir. Ancak kahve kağıdıyla fincanda kahve demlemek için filtre konisi de kullanmak gerekir.

French Press Kullanımı ve French Press Kahve için Nihai Rehber

19 Ekim 2022

Ev ortamına kafe deneyimi getiren french press zengin, dolgun ve lezzetli kahve demleme imkanı sunar. Piston, cam kap, yuvarlak sap ve çelik kapaktan oluşan french press, sadece kahve için değil bitki çaylarını demlemek için de kullanılır.

Çay Nasıl Demlenir? İyi Çay Demlemek İçin İpuçları

18 Eylül 2022

Çay, pek çok insan için önemli içecek türlerinden biridir. Öyle ki tek başına da içilmez, yanında hoş sohbet edilecek insanlar ve ikramlıklarla tüketilir. Özellikle Türk kültüründe de önemli yeri olan bu içeceği, en iyi şekilde hazırlayabilmek için iyi bir demleme süreci gerekir. 

Nescafe Gold Nasıl Yapılır? Nescafe Yapmanın Püf Noktaları

18 Eylül 2022

Granül kahve çeşitleri denildiğinde akıllara ilk gelen ürünlerden olan Nescafe Gold, özel formülü ile her bir yudumda içenleri kendine hayran bırakır. Kahve, pek çok kişi için vazgeçilmez içecekler arasındadır. Keyifli anların vazgeçilmezi olan kahve, Nescafe Gold ile de lezzetini taçlandırır. Bazen yorgunluğu atmak, uykusuzluğu gidermek için içilen bu içecek, keyif amaçlı da çok sık tüketilir. 

Yeşil Çay Ne Zaman İçilmelidir? Yeşil Çay Tüketim Rehberi

23 Ağustos 2022
Yeşil çay, özellikle son zamanlarda çok daha fazla rağbet görmeye başlayan bir çay çeşididir. Son zamanlardaki popülerliğinin sebebi de sağlıklı yaşam ve diyete daha çok insanın başvurmaya başlamasıdır.

Sütlü Çay Nasıl Yapılır? Sütlü Çayın Faydaları Nelerdir?

23 Ağustos 2022

Sütlü çay, standart çayla benzerlik gösterse de birtakım farklılıklarla ayrı bir lezzet katılan içecek türüdür. Bu açıdan da sıklıkla sütlü çay nerenin içeceğidir diye merak edilebilir. Bu özel çay, İngiltere’ye aittir. İngilizlerin özellikle beş çayında tercih ettiği içeceklerden olan sütlü çay, yapısı ve kıvamıyla tadanları kendine hayran bırakır.

Hazır Çorba Nasıl Yapılır? Hazır Çorba Çeşitleri

31 Temmuz 2022

Hayata kolaylık ve lezzet katan hazır çorbalar, pratik hazırlanması sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Çok geniş seçeneklerde hazır çorba seçenekleri olsa da hazır çorba nasıl yapılır sorusunun yanıtı neredeyse her çorba için aynıdır. Bu tarz çorbalar genellikle 4 kişilik paket çorbalardır. Bir de tek kişilik olan bardak çorbalar vardır.

1 2 3
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.