sadsad x
asdasd

 

Nestle - Nestle Coffee Mate Kahve Kreması 400 gr
Nestle Coffee Mate Kahve Kreması 400 gr
27,72 TL
23,84 TL
%14
İndirim

 

Nestle - Nestle Coffee Mate Kahve Kreması 200 gr
Nestle Coffee Mate Kahve Kreması 200 gr
11,74 TL
10,10 TL
%14
İndirim
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Süt Tozu

Süt tozu seçenekleri, kahvelerinde yumuşak bir içim elde etmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler içerisinde yer alıyor. Kahvenin lezzetinin arttırmanın yanı sıra besleyici özelliklere de sahip olan süt tozlarının yağlı ve yağsız iki farklı içerik alternatiflerine de rastlamak mümkün. Daha akışkan bir içim elde etmek adına yağsız, sert ve yoğun bir tat yaratmak adına yağlı süt tozlarını kahvenize ekleyebilirsiniz. Pastörize inek sütünden elde edilen kahve kreması alternatiflerinin yalnızca bir ölçeği ile kahvenize lezzet katabilir, yağ oranı düşük süt tozlarını tercih ederek formunuzu koruyabilirsiniz.

 

Kahve içiminde daha yumuşak ve hafif bir tat elde etmek isteyen kişilerin imdadına koşan süt tozları, pratik kullanımı sayesinde saniyeler içerisinde kahvenizi damak zevkinize uygun hale getiriyor. Kahvenin doğal kokusunu kaybetmeden yumuşak bir içim elde etmenizi sağlayan süt tozları, protein ve kalsiyum gibi içerikleri ile kahveleriniz sağlıkla yudumlamanıza olanak tanıyor. Nescafe Coffee Mate, özenle hazırlanan bitkisel içeriği ile kahve deneyimine yeni bir soluk kazandırıyor. Süt tozunu ürünün kendi paketi içerisinde ya da cam bir kavanozda ağzı kapalı bir şekilde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Hava ile temasa geçen tozlar, zaman içerisinde topaklanarak içim kalitesinin düşmesine sebep olabiliyor.

 

Süt tozu fiyatlarını incelerken ürünün besin değerlerine de göz atarak kendinize hitap eden içeriği kolaylıkla bulabilir, kahve keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. 200 gr süt tozlarını kahve miktarının 1/4üne eşdeğer bir şekilde ilave ederek kahvenizi hazırlayabilir, daha yumuşak bir içim tercih ettiğiniz zamanlarda toz miktarını arttırarak güne taze bir başlangıç yapabilirsiniz. Süt tozunun etkin bir şekilde çözünmesi adına tozun sıcak kahveyle birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Sıcak kahve ile birleşen süt kreması, saniyeler içerisinde çözünerek içime hazır hale geliyor. 400 gr süt tozlarını kahveye kattıktan sonra kupa içerisine bir ya da iki kaşık şeker ekleyerek kahvenize tatlı bir aroma kazandırabilirsiniz.

 

Sitemizden 200 gr, 400 gr ve 500 gr gibi farklı gramaj seçenekleri üzerinden kullanıcılara sunulan kahve tozu çeşitlerini inceleyebilir, kahvenizi süt aroması ile taçlandırarak yumuşak ve lezzetli bir içim deneyimi elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.