x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri

 

Black&Decker - Black&Decker PIUSB2BE 3.1 Amper Çift Çıkışlı USB Araç Şarj Cihazı Black&Decker - Black&Decker PIUSB2BE 3.1 Amper Çift Çıkışlı USB Araç Şarj Cihazı (1)
Black&Decker PIUSB2BE 3.1 Amper Çift Çıkışlı USB Araç Şarj Cihazı
202,49 TL
3

  İş Gününde Kargo

Kargo Bedava!
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Black and Decker

Black&Decker el aletler, akü, kesiciler, matkap gibi ürünleri en kaliteli şekilde üreten markalardan biridir. Bu sebeple bu tür ürünlere ihtiyaç duyan kişilerin en sık uğradığı adres Black&Decker’dır. El aletleri, kesici, matkap gibi ürünler hem kendi evinin ustaları hem de profesyonel işler yapan kişilerin kullanımı için uygundur. Evlerde veya iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Black&Decker aynı zamanda bahçe makineleri de üretmektedir. Böylelikle oldukça pratik bir şekilde bitkilerinizi budayabilir, çimlerinizi kesebilirsiniz. Ayrıca Black&Decker, taşıma araçları da üretmektedir. Böylelikle bir tadilat durumunda eşyalarınızı oldukça pratik şekilde taşıyabilirsiniz. Black&Decker’ın ürettiği daha birçok ürün bulunmaktadır. Tadilat anlamında aradığınız her şeyi bu markada bulabilirsiniz. Yüksek performans ve kaliteli ürünler ile pek çok kişinin severek tercih ettiği markalardan biri olmuştur.

Black&Decker Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Black&Decker, olası bir tadilat işinde ihtiyacınız olabilecek hemen hemen her şeyi üretmektedir. Yalnızca profesyonel kullanıcılar için değil, aynı zamanda kendi evinin ustaları için de oldukça kullanışlı olan ürünler üretmektedir. Black&Decker’ın ürettiği ürünler şunlardır: bahçe makineleri, araç buzdolabı, çok amaçlı kesiciler, akülü vidalama aletleri, el aletleri, elektrikli el aletleri, matkap, testere, akü, taşıma araçları, elektrikli zımparalar. Gördüğünüz üzere basit bir tadilat işi için gerekli olabilecek her ürünü Black&Decker üretmektedir. İhtiyacınız olan ürünü Black&Decker’dan temin ederek uzun yıllar boyu tadilat işlerinizi yapabilirsiniz. Ürünlerin garantili olması sebebi ile ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. Yüksek kalite sayesinde ürünlerden en yüksek verimi alabileceksiniz. Stanley markasının yan kuruluşu olmasından ötürü oldukça güvenilir bir markadır.

Black&Decker’ın Ürettiği Akülü Vidalama Aletlerinin Özellikleri

Black&Decker’ın ürettiği akülü vidalama aletleri hem profesyonel hem de kendi evi için kullanan kişiler için oldukça kullanışlı bir üründür. Ürünün akülü olmasından ötürü şarj edilerek istenilen yerde ve zamanda elektrik prizi aranmaksızın kullanılabilir. Ayrıca kablosunun olmamasından ötürü de yer açısından pratiklik sağlamaktadır. Ürünü istediğiniz zaman şarj ederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Pek çok iş için uygun olan uçları sayesinde yapmanız gereken tüm tadilat işlerini akülü vidalama aleti ile yapabilirsiniz. Black&Decker’ın akülü vidalama aletleri 3 model olmakla beraber modelden modele özellikleri değişebilmektedir. BDCDD12BAFC 10.8Volt-1.5Ah Li-ion çift akülü vidalama modelinde 100 parça delme ucu bulunmaktadır. Yalnızca 2 kilogram olmasından ötürü de hemen hemen her kullanıcının rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bunun dışında şarjlı tornavida da kullanışlı olan ürünler arasındadır.

Black&Decker Ürünleri ve İş Güvenliği

Black&Decker ürünleri kullanılırken kendimizin ve çevremizin güvenliğine oldukça dikkat etmeliyiz. Bunun için iş güvenliği kurallarına mutlaka uymalıyız. Kesici ve delici aletler kullanılırken dikkat edilmezse kullanan kişiye veya çevresindeki kişilere zarar verebilmektedir. Bunun gerçekleşmemesi için ürünler kullanım talimatları doğrultusunda kullanılmalıdır. Ek olarak ürünlerin düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Böylelikle ürün kullanılırken çevreye zarar verme riski azalır. Matkaba veya şarjlı tornavidaya ait olan sivri veya keskin uçlar cepte taşınmamalıdır. Bu ürünler kullanılırken zemin kaygan veya fazla engebeli olan yüzeylerde kullanılmamalıdır. Ayrıca bir ürünün ömrü tamamlanmış ise kullanmaktan kaçınılmalıdır. Zemine uygun olmayan aletler kullanılırsa kaza riski artabilir. Darbe için kullanılan iş aletlerinin tutacak kısımları eskimeye başlamış veya hasar görmüşse kullanılmamalıdır. Her iş malzemesinin yeri ayrı olmalıdır ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. İş malzemeleri düzenli olarak kontrol edilmelidir. Gerekli durumlarda bakımı yapılmalıdır. Tüm bu kurallara uyulduğu taktirde iş güvenliği sağlanmış olur. Böylelikle hem aleti kullanan kişiye hem de etraftaki kişilere zarar gelmemiş olur. Yapılan her işte önce iş güvenliği sağlanmalıdır.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.