sadsad x
asdasd
Jacobs Monarch Filtre Kahve İkili 500 gr Alana 2.si %50 İndirimli
97,49 TL
74,90 TL
%23
İndirim

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Ethiopian Öğütülmüş Filtre Kahve Özel Seri 250 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Ethiopian Öğütülmüş Filtre Kahve Özel Seri 250 gr
31,62 TL
27,19 TL
%14
İndirim

 

Jacobs - Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 gr
Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 gr
48,75 TL
44,85 TL
%8
İndirim

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 gr
33,90 TL
29,15 TL
%14
İndirim

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso Kahve 250 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso Kahve 250 gr
33,90 TL
29,15 TL
%14
İndirim

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Brazilian Filtre Kahve 250 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Brazilian Filtre Kahve 250 gr
30,38 TL
26,13 TL
%14
İndirim

 

Coffee Filters - Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 80'li
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 80'li
19,95 TL
17,16 TL
%14
İndirim

 

Coffee Filters - Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:2 80'li
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:2 80'li
17,41 TL
14,97 TL
%14
İndirim
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Filtre Kahve

Öğütülmüş çekirdeklerinin su ile demlenmesi sonucunda elde edilen filtre kahve, çekirdeklerin küçük parçalar haline getirilmesi yoluyla daha yoğun kahve tadı elde etmenize yardımcı oluyor. Colombian gibi farklı aroma türlerine sahip olan kahve çekirdekleri, filtre ya da kahve makinelerine uygun boyutlarda çekilerek kullanıcılara taze bir içim sunuyor. Yumuşak, orta ve sert içim gibi farklı kategorilere ayrılan kahveler, birçok kişinin damak tadına hitap edecek yoğunlukta kavrularak paketleniyor. Aromalı ya da sade olarak tercih edebileceğiniz filtre kahve çeşitlerini french press ya da filtre kahve makineleri yardımıyla demleyebilir, süt ya da şurup gibi farklı aromalarla birleştirerek kişisel bir kahve deneyimi elde edebilirsiniz.

 

Filtre kahve fiyatları, kavurma yoğunluğu, gramaj ve aroma içeriği gibi farklı kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Kahve konusunda yumuşak içim tercih eden kişilerin damak zevklerine hitap eden Brezilya filtre kahveleri, içeriğinde bulunan fındık aroması ile kahve keyfine lezzetli bir boyut kazandırıyor. Guatemala filtre kahveler ise, içeriğinde bulunan baharat ve kakao aromaları ile içim konusunda daha yoğun bir lezzet elde etmek isteyen kişilerin favori tercihlerinden biri olarak biliniyor. Orta içim seviyesine sahip Kolombiya ise, çikolata, narenciye ve fındık aromalarını kahve çekirdekleri ile buluşturuyor.

 

Filtre kahve markaları, içecek konusunda tercihini kahveden yana kullanan kişilerin damak tadına hitap edecek geniş aroma ve yoğunluk seçeneklerini alıcılarına sunuyor. Kavrulmuş kahveleri kendi paketi içerisinde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ederek kahvenin ilk günkü tazeliğini koruyabilirsiniz. Yetiştirildiği bölgelerin isimlerini alan kahve çekirdeklerinin ince, orta ve kalın öğütülmüş seçenekleri, kahve aromasının yoğunluğunu belirleme açısından önemli bir rol oynuyor. Jacobs ve Nescafe gibi öncü kahve üreticilerinin 1 kg, 500 gr ve 250 gr gibi birçok gramaj üzerinden kullanıcılara sunduğu filtre kahve seçeneklerini Haibrag üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Sitemizden Mehmet Efendi gibi birçok kahve markasının ürünleri içerisinden damak zevkinize hitap eden kahve çeşidini bulabilir, lezzetli ve yoğun kahve tadına sahip seçenekler ile gün içerisinde tazelenebilir ya da sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitlere keyif katabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.