Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Acopower

Evindeki rahatlığı ve konforu arabasında da yakalamak isteyenler, doğru oto buzdolabını seçmek için bir kriter belirlemelidir. Size ve ihtiyaçlarınıza en doğru cevabı veren marka olan Acopower’ ı incelemelisiniz. Sitemizde bulunan Outdoor Oto Buzdolabı tam da aradığınız ürün olabilir. Özellikle bütün günü trafikte geçen ya da işi gereği sürekli seyahat etmek zorunda kalan çok sayıdaki kişi; oto buzdolabı alarak hayatını kolaylaştırmıştır. Araç içi buzdolabı standartlarını yeniden yazan Acopower, tüketiciden tam not almayı başarmıştır. Ürünün iç hacmi 50 litredir. Kompresörlü olan ürün oto buzdolabı kategorisinde yer alır. Araç içerisindeki konforunuzu en üst seviyeye taşıyan ürün, çalışma prensipleri ile de olumlu görüşler alıyor.

Outdoor Oto Buzdolabı Nasıl Çalışıyor?

12 ve 24 volt araç çakmağına bağlı olarak çalışabilen ürün, ayrıca 220 voltluk elektrik ile şebekeye bağlı olarak da çalıştırılabilir. Ürünü isterseniz araca bağlayarak çalıştırabileceğiniz gibi isterseniz de farklı bir elektrik girişine bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Ürünü isterseniz; araca bağlayarak çalıştırabileceğiniz gibi, isterseniz de farklı bir elektrik girişine bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Solar panele sahip olan kullanıcılar; güneş enerjisi sayesinde de ürünün çalışmasın ı sağlayabilirler.  11.1’lik ve 15.5’lik aküye sahip olan ürünün bir diğer çalışma prensibi de elektriksiz çalışabilmesidir.  5 saatlik şarj sonucunda, Outdoor Oto Buzdolabı’nı kesintisiz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. 4 farklı çalışma prensibi ile kullanıcılara benzersiz bir özgürlük sağlayan ürün; Acopower markası adı altında sitemizde beğeninize sunuluyor.

Neden Oto Buzdolabı Almalıyım?

Oto buzdolabının kolaylık sağladığı alanları duyunca sizler de şaşıracaksınız. Kullananlardan tam not alan bu ürün; arazi, plaj, piknik, kamp alanları, uzun yol, yoğun trafik gibi ortamlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca yemeğini yanında taşımak isteyen kişiler de bu ürünün sağladığı imkanlardan kolayca yararlanabilir. Özellikle çalışan ve emziren annelerin yoğun talep gösterdiği Acopower Outdoor Oto Buzdolabı; tüm yiyecek ve içeceklerinizin muhafazasını başarıyla sağlar. Tam anlamıyla şarj edilmiş olan oto buzdolabı; 0 derecede 10 saate yakın muhafaza eder ve içindeki yiyecek ve içeceklerin bozulmasını engeller.

Oto Buzdolabının Özellikleri

Bir Amerikan tasarımı ile karşınıza çıkan Acopower teknolojisi; bluetooth ile bağlanma özelliğine de sahiptir. Cep telefonunuz yardımı ile gerekli programı indirerek dolabın soğutma ayarlarını yapabilir ve uzaktan da olsa gerekli ayarlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Oto buzdolabının en yüksek derecesi -40 derecedir. Oto buzdolabının aydınlatmalı göstergeleri sayesinde; akünüzün kalan kullanım düzeyini görüntüleyebilir, dolabınızı diğer çalıştırma prensiplerinde çalıştırabilirsiniz. Aracınız seyir halindeyken ne kadar akünüzün kaldığını kolayca anlayabilirsiniz. Aynı şekilde dolabın göstergelerini kullanarak manuel şekilde dolabın soğutma hızını ayarlayabilir ve enerji kullanımını ayarlayabilirsiniz. Buzdolabının içi; sıcak havalarda da aynı performansı gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır. Dolabın iç alanında kullanılan özel soğutma iskeleti sayesinde yiyecek ve içecekleriniz asla bozulmaz. Ev ve sanayi tipi buzdolaplarının sahip olduğu çalışma prensibi ile aynı şekilde çalışan buzdolabı, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sitemizde kolayca ulaşabileceğiniz oto buzdolabına, sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ses çıkartmadan çalışan oto buzdolabında asla ısınma ve titreme gibi fonksiyonel bozukluklara da rastlayamazsınız.

Oto Buzdolabının Temizlenmesi

Deterjan kullanmaksızın kolayca temizleyebileceğiniz iç hazne ve dış kapağı, oto buzdolabını çok daha elverişli hale getiriyor. Araç içinde, koltuk üstü ya da bagajda kolayca kullanabileceğiniz buzdolabın temizliğinde sadece nemli bez kullanabilirsiniz. Tasarlanma yapısı sayesinde hijyenik koşulları içerisine hapsetmeyi başaran oto buzdolabı tüm özellikleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Özel kompakt kapağı sayesinde soğutma gücünü içinde saklı tutabilen dolabın dış temizliği de kolayca yapılabilir.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.