Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Arrow

Arrow Zımba ürünleri dünya çapında tanınan bir markanın kaliteli ve sağlam ürünleridir. Arrow 1929 senesinde ABD’de kurulmuş profesyonel ve hobi amaçlı zımba makineleri ve zımba telleri üretmeye başlamıştır. Arrow havalı zımba makineleri, elektrikli zımba makineleri, perçin tabancıları, mum tabancıları gibi ürünleriyle ve bu ürünlerde kullanılan sağlam zımba telleriyle kendi sektöründe lider konumdadır. Döşemelerde, yapı işlerinde kullanılan zımbaların kalite standartı çok üstündür. Dokuma, kumaş, kâğıt, çerçeve, etiketleme, dekorasyon, yalıtım, onarım işlerinde kullanılan zımba makineleri ve zımba telleri meşe, kontrplak, ahşap, MDF levhalar ve plastik malzemelere zımba atmak için çok kullanışlı ve kalitelidir. Sitemizdeki Arrow Zımba tabancıları ve telleriyle ihtiyacınız olan Arrow ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Arrow Zımba Ürünleri Kalite ve Sağlamlık

Arrow Zımba ürünleri bir asra yaklaşan deneyimi ile yüksek teknolojiyle üretilen zımba makineleri ve zımba tellerinden oluşmaktadır. Hafif ve sağlam yapılı makineler kompakt tasarımı ve ergonomik yapısıyla ön plana çıkmaktadır. El sıkışmalarını engelleyen zımba makineleri geri tepmesiz olarak kullanılır, olağan üstü sağlam ve dayanıklıdır. Özel krom kaplama nedeniyle dayanıklı yapıya sahip olan ürünler zımba sıkışmasını önleyen özel mekanizmaya sahiptir. Zımba değişiklikleri son derece kolay yapılan Arrow ürünleri sağlamlıkları ve kaliteleriyle sektöründe ilk tercihler arasındadır.

Arrow Zımba Ürünleri koltuk döşemelerinde, mobilya imalatında çokça tercih edilen ürünlerdir. Halı ve ayakkabı gibi imalat atölyelerinde de sıkça kullanılan Arrow ürünleri profesyonel ağır hizmet tipi zımba makineleri ile güven vermektedir. Üretim sektöründe kullanılan ürünler hobi amaçlı da kullanılmaktadır. El yapımı ürünlerde sıkça tercih edilen Arrow ürünleri fonksiyonel boyutları ve kaliteli zımba telleriyle hobi alanında her ihtiyacı karşılamaktadır. Mekanik zımba makineleri yanında elektrikli zımba tabancıları da bulunan Arrow markası kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Profesyonellerin ilk tercihi olan ürünler amatör hobi meraklılarına da hitap etmektedir. Üstün Arrow teknolojisi ABD’de üretilmektedir, dünya çapında bilinen ve güvenli bir markanın kaliteli ve sağlam ürünleridir. Sitemizdeki Arrow ürünlerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Arrow Ürünlerinin Özellikleri

Arrow Zımba ürünleri 10 mm, 8 mm, 6mm zımba telleri ile kullanılan mekanik modellerden oluşmaktadır. Döşemecilik, çerçeve, kâğıt, onarım, yapım, üretim işlerinde kullanılan bu ürünler profesyonel kullanımlara uygundur. Mekanik zımba makineleri sağlam bobin yay sistemi ile mükemmel bir zımbalama performansı sunar. Küçük, kompakt ve ergonomik tasarım kullanım kolaylığı sağlar. Rahat tutuşa sahip makineler uzun süreli kullanımlara imkân tanır. Özel tasarımı sayesinde el sıkışmalarının önüne geçilir. Özel tasarım el kabzası fonksiyonel kullanımı artırır, rahat tutuş sağlar. Zımba makinelerinde geri tepme en aza indirgenmiştir, özel krom kaplama dayanıklıdır. Özel mekanizma zımba sıkışmasını önler, kolay zımba doldurma ve boşaltma imkânı verir.

Arrow Zımba ürünleri kızaklı alttan doldurma şarjörüne sahiptir, zımba telleri bu şarjöre konulur ve sıkışmalar önlenir. Kolay temizlik sağlayan bu durum, zımba teli değişikliğinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlar. Amatörler bile bu profesyonel zımbalama işlerini kolayca yapabilir, zımba tellerinin ne kadar kaldığı haznedeki pencere sayesinde görülebilmektedir. Arrow ürünlerini tercih ederek siz de ihtiyacınız olan sağlam ve kaliteli zımbalama materyallerine sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki kategoride ilgili Arrow ürünlerini dikkatlice inceleyiniz ve ihtiyaçlarınıza göre satın alacağınız ürünü seçiniz. Siparişinizi verdiğiniz ürün en kısa sürede hazırlanacak, paketlenecek ve adresinize hızlıca gönderilecektir. Güvenli alışveriş sayesinde siz de Arrow ürünlerinin kalitesine kavuşabilir, işlerinizi kısa sürede tamamlayabilir ve Arrow performansından son derece memnun kalırsınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.