Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Parex

Türkiye’nin en ünlü temizlik yardımcısı ürünlerini satan marka olan Parex, tamamen yerli sermaye ile yola çıkmıştır. 5 farklı kategoride toplamda 81 ürün ile piyasaya adım atan marka, şua n için toplamda 300 ürün çeşidine sahiptir. Piyasaya ilk sürdüğü ürünü olan Twister ile büyük beğeni toplayan marka, temizlik yapmayı kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Devamında Tomato ve temizlik yapan kişilere büyük kolaylık sağlayan çift paspaslı Maestro ile piyasanın zirvesine oturmayı başarmıştır. İşi daha da ileri taşıyan Parex; tekerlekli Spinner, Maestro Compact, Quick, Jetset ve Twinpower ile tüketicilere pratik temizliğin önünü açmıştır. Parex tüketicinin ihtiyacı olan temizlik yardımcısı ürünleri onlarla buluşturmak için çalışmıştır. Piyasaya ilk çıktığı günden itibaren insan ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve doğaya karşı duyarlı olmayı misyon edinmiştir. Mutfakta işinizi daha kolay yapmanızı sağlayacak fırça çeşitleri, silme bezleri, süngerleri, çöp torbaları gibi ürünleri de doğada kolayca çözülebilecek şekilde üretmiştir.

Parex Ürün Çeşitleri

Temizliği daha kolay hale getirebilmeyi amaçlayan ürünleri ile Parex, size daha kısa sürede daha etkili temizlik yapmayı sağlıyor. Ürünleri sayesinde evinizi ve iş yerinizi çok daha basit bir şekilde temizleyebilirsiniz. Alana özel temizlik malzemeleri ile profesyonel temizliğe adım atabilirsiniz. Parex; temizlik yardımcıları ile yer temizliğini, cam ve fayans, lavabo temizliğini alışılagelmişin dışında yapmanızı sağlıyor. Kullan at eldivenlerinin yanında temizlik yaparken ellerinizi kimyasallardan korumanız için çok ergonomik temizlik eldivenlerini de üretiyor. Çöp torbası çeşitleri ile doğaya duyarlı olarak üretim yapıyor. Mutfak grubunda ise; saklama ve pişirme grubunda olan ürünleri ile sizlere kolaylık sağlıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip fırça ve süpürge ürünleri ile beklentilerinizi karşılamayı amaçlamıştır. Buna ek olarak toz ve tüyden rahatsız olan kişiler için de özel ürünler geliştirmiştir.

Temizlik Yardımcıları

Temizlik yaparken ihtiyacınız olan kimyasal ürünlerin yanı sıra bu ürünleri kolayca uygulamanızı sağlayan araçlara da ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu ihtiyacınıza cevap veren Parex; yer temizlik grubu, temizlik bezleri, sünger ve ovma ürünleri ile temizlik alışkanlıklarınızı bir üst seviyeye taşıyor. Jetset Otomatik Temizlik Seti, Jetset Yedek Mop, Süpürgeç Islak Temizlik Bezi, Twin Power Otomatik Temizlik Seti, Twin Power Yedek Mop, Maestro Compact Temizlik Seti, Tornado Otomatik Temizlik seti ürünleri ile evlerinizin temizliğinde sizlere hızla hijyen sağlamanızı sağlıyor.

Çöp Torbaları

Marka temizlik yardımcısı araç gereçleri üretirken, çöp torbalarını da farklı beklentilere sahip olan tüketicilere özel olarak üretmiştir. Kokulu, ekstra dayanıklı, dayanıklı ve güçlü seri şeklinde üretmiştir. Çöplerin kötü kokusunu önlemek amaçlı farklı koku esansları ile üretilen çöp torbaları tüketicilerden olumlu geri dönüşler almıştır. Bunun yanı sıra; akma ve sızıntıyı önlemek amacı ile kendiliğinden bağlama ipi olan çöp torbaları ürermiştir.

Mutfak Yardımcıları

Mutfaklarda her daim ihtiyaç duyulan saklama ve pişirme grubu ile de dikkat çeken marka; yerli üretim ile ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur. Kilitli poşet, çift kilitli poşet, buzdolabı poşeti, streç film, alüminyum folyo ve yağlı kâğıt gibi ürünlerini piyasaya sunmuştur. Bu ürünler çoklu sayıda tek kutuda satışa sunulduğu gibi daha az sayıda da satılmaktadır. Ebat olarak da farklılık gösteren ürünlerin; küçük, büyük ve orta boyları bulunuyor.

Parex Mikrofiber Cam Bezi

Yardımcı temizlik malzemeleri kategorisinde yer alan Parex Mikrofiber Cam Bezi sitemizde de satışa sunulmuştur. Pırıl pırıl camlar için mikrofiberin gücüne sizler de tanık olabilirsiniz. Petek yapısı sayesinde, su kalıntısı, çamur ya da kiri kolayca camlarınızdan temizleyebilirsiniz. Emici ve tüy bırakmayan yapısı ile sitemizde sizlerle buluşan Parex Cam Bezi, ardında iz bırakmaz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.