Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Nestle

Bugün Türkiye‘de 12 farklı yiyecek ve içecek kategorisinde 800‘ün üzerinde yüksek standartlı ürünü türketicileriyle buluşturan Nestle Türkiye’de satışa sunduğu Nestlé ürünlerinin %92 sini Bursa Karacabey farikasında yerel olarak elde edilen hammaddelerle üretmektedir. 107 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Nestlé piyasaya sunduğu yeni ürün ve kategorilerle Türk gıda sektörüne ve ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Tüketicileri için kalite ve güvenliği sağlamak, Nestle’nin en önemli önceliğidir. Bu durum, yiyecek ve içecek ürünleri, tüm sistemleri ve hizmetleri için tüm dünyada geçerlidir.

Her bir ürününün kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamak için uyguladıkları bir Kalite Yönetim Sistemi bulunmaktadır. Bu sistemi Gıda güvenilirliği ve kalite standartlarına uyum konusunda tüm dünyada uygulamaktadırlar. İç Kalite Yönetim sistemleri bağımsız sertifikasyon kurumları tarafından denetlenmekte ve iç standartlara, ISO kurallarına, yasalara ve yasal düzenlemelere uygunluğu onaylanmaktadır.

 

Ambalaj Üzerindeki Besin Değerleri Hakkında

 

Tüm ürünlerin ambalajı üzerinde Nestle Nutritional Compass (Beslenme Pusulası) bulunmaktadır. Bu pusulada 4 başlık altında bilgilere ulaşmak mümkündür.

 

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu: Ürünlerimizde 1 porsiyonun enerji ve besin ögelerini paylaşmakta olup daha sıklıkla bilgi edinmek isteyebileceğiniz değerleri tablo üzerinde vurgulamaktadır.

Porsiyon için belirtilen değerler ile günlük seçimlerinize şekil verebilir ve dengeli beslenme düzenine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ayrıca 100 gram/100 mililitre için enerji ve besin ögesi değerlerini paylaşarak ürünleri satın alırken kıyaslama imkanını sizlere sunuyoruz.

Bilmenizde fayda var: Porsiyon ölçüleri, ürünün içeriğine ilişkin açıklama, kullanılan malzemelerin doğallığı ve kalitesi ile ilgili merak edilenleri de tüketicileri ile paylaşmaktadır.

Hatırlamanızda fayda var: Sağlıklı alışkanlıklar, besleyici menü örnekleri, ipuçları, sağlıklı pişirme önerileri, iyi yaşam bilgileri bulabileceğiniz bu kısımda Nestlé’nin deneyimini ve bilimsel verilerin pratik uygulamalarını görebilirsiniz.

 

 

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.