sadsad x
asdasd
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr
24,60 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 5'li
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 5'li
122,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 10'lu
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 10'lu
243,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 25'li
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr 25'li
607,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi Teneke Kutu 500 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi Teneke Kutu 500 gr
141,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kurukahveci Mehmet Efendi - Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi Teneke Kutu 250 gr
Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi Teneke Kutu 250 gr
68,00 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Türk Kahvesi

 

Türk kahvesi özel pişirme tekniği ve eşsiz Türk kültürünün birleşiminden oluşan sunumları ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Osmanlı İmparatorluğu’ndan günümüze kadar gelen Türk kahvesi farklı pişirme çeşitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Dünyada telvesi ile ikram edilen tek kahve çeşidi olma özelliğini taşıyan Türk kahvesi farklı gramajlardaki paketlerde satışa sunuluyor.

 

Çekirdek olarak satın alabileceğiniz ve daha sonra öğütebileceğiniz Türk kahvesi çeşitleri direkt öğütülmüş bir şekilde 100 gr, 200 gr, 250 gr, 500 gr gibi farklı paketlerde sizlere sunuluyor. Türk kahvesi içerisinde 50 ila 65 arası çeşit tat ve koku barındırıyor. Yüksek kafeinli ve kafeinsiz çeşitleri ile birçok farklı kullanıcıya hitap ediyor. Kafein oranlarının yanında farklı aromalara sahip Türk kahvesi çeşitleri bulunuyor. Dibek, damla sakızlı, tarçınlı, çikolatalı gibi farklı aromalar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Dibek kahvesinde kahve çekirdekleri tavada kavruluyor ve daha sonra dibekte dövülüyor ve toz haline getiriliyor. Kurukahveci mehmet efendi Türk kahvesi çeşitlerine kısık ateşte kömür üzerinde ağır ağır kavruluyor ve daha sonra çok ince bir şekilde öğütülüyor. Tarçın, çikolata ve damla sakızı gibi farklı aromalar için öğütülen kahve içerisine çeşitli toz aromalar katılıyor.

 

Türk kahvesi yanında çikolata, lokum gibi çeşitli tatlılar ile minik fincanlarda servis ediliyor. Dünya çapında espresso ile birlikte küçük fincanlarda servis edilen nadir kahvelerden biri olma özelliğini taşıyor. Geleneksel Türk kahvesi cezve içerisinde kahve ve su ile pişiriliyor. Servis fincanın büyüklüğüne ve kişi sayısına göre farklı oranlarda kahve ve su kullanılıyor. Haibrag farklı marka Türk kahvesi çeşitlerini sizlere sunuyor. Haftalık kahve almak isteyenlerin tercihi genelde 100 gr gibi daha küçük gramajlı poşet kahveler oluyor. Fazla kahve tüketen kullanıcıların ise tercihi 200 gr, 250 gr gibi poşet kahvelerden yana oluyor.

 

Türk kahvesi fiyatları üretici firmalara, kahve özelliklerine ve paketlemelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Türk kahvesi fiyatları ulaşılabilirlik açısından kullanıcılardan tam not alıyor. Kahve dünyası çeşitleri arasında yer alan tarçınlı, fındıklı, çikolatalı gibi farklı aromalara sahip kahve çeşitlerini de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Damak tadınıza ve bütçenize uygun Türk kahvesi çeşitlerini inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Haibrag kahveleri Nescafe granül kahve, Jacobs filtre kahve çeşitli markalarda satışa sunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek granül kahve, filtre kahve gibi çeşitlerde ürünleri inceleyebilirsiniz. 

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.