Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Mobicool Oto Buzdolaplarında Bilinmesi Gerekenler

Oto buzdolabı dendiğinde ilk akla gelen marka olan Mobicool, farklı model seçenekleriyle alternatifler sunar. Mobicool oto buzdolapları alanında en iyi performans ve fiyat avantajını sunan ürünlerdir. Mobicool daha iyi soğutan buzdolabı ayrıcalığını yaşatan bir markadır. Markanın kaliteli oto buzdolapları daha iyi soğutma konusunda beklentileri karşılar. Mobicool ürünlerini orijinal marka garantisiyle sitemizde bulabilir, güvenle satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobicool Oto Buzdolabı Özellikleri ve Avantajları

Mobicool oto buzdolaplarında tasarım ve teknik detaylar farklı olabilir. Ancak genel olarak markanın daha iyi soğutma güvencesi vardır. Boyut ve kullanım olanakları olarak alternatif modeller sunar. Sorunsuz çalışan markanın oto buzdolapları teknik destek ve yardım açısından da avantajlıdır. Her modelin kendine göre farklı teknik ve tasarım özellikleri vardır. Modellere bakarak özellikleri görmek için sitemizde yer alan seçeneklere bakabilir, teknik detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobicool Oto Buzdolabı Modelleri

Alüminyum gövdeli oto buzdolapları yüksek kalite modeller olarak Mobicool ürünleri arasında öne çıkar. Alüminyum gövdeli oto buzdolabı sağlam olması ve yüksek soğutma özelliği ile avantaj sağlar. Kompresörlü oto buzdolabı modelleri ağır araçlarda kullanıma uygun çok iyi soğutan buzdolaplarıdır. Litre olarak 15 litre, 30 litre ve 39 litre gibi kapasite seçenekleri vardır. Tasarım detayları olarak modellerde farklı özellikler görmek mümkündür. Markanın tüm oto buzdolabı modellerini sitemizden ulaşma ve uygun fiyat avantajlarıyla satın alma imkanınız vardır.

Mobicool MCG15 12/24Volt 220V 15 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı

Satın alabileceğiniz en iyi oto buzdolabı seçenekleri arasında yer alan MCG15 12/24Volt 220V 15 litre kompresörlü oto buzdolabı mükemmel soğutma sağlar. Aracın çakmak girişine de bağlanarak çalışma olanağı vardır. Ağır iş makinelerinden kamyonlara, otobüslerden kamyonetlere, teknelerden karavanlara kadar 24 Volt çakmak çıkışı olan tüm araçlarda kullanılabilir. Kompresörlü oto buzdolabı en iyi soğutma ve şık tasarım farkla markanın bu modeli olarak tercih edilebilir. Kompresörlü buzdolapları en iyi soğutmayı sağlayan buzdolaplarıdır. Mobicool MCG15 12/24Volt 220V 15 litre kompresörlü oto buzdolabı modeline yeni nesil ödüllü alışveriş sitemiz sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Mobicool MCF40 Compressor Cooler

Kolay taşıma ve kullanım özellikleriyle kompakt tasarım sunan Mobicool MCF40 Compressor Cooler kompresör soğutma teknolojisinin gücünü kullanır. Dijital sıcaklık monitörü ile sıcaklığı +20 °C ile –10 °C arasında kolayca ayarlanır. Üniteye güç sağlayabilmek açısından AC ve DC bağlantı noktaları da bulunur. Sıcaklık ayarlarına hızlı genel bakış için dijital ekranı bulunur. 38 litrelik toplam hacim, 61 kutuya veya dokuz adet 1,5 litrelik şişeye yer sağlar. Araçta yer kaplamadan kolay soğutma imkânı sunar. Küçük boyutuyla her yere taşınabilir. Mobicool MCF40 Compressor Cooler satın almak için en doğru adres Haibrag yeni nesil alışveriş sitesidir.

Mobicool MQ40A 12/220Volt AC/DC 39 Litre Alüminyum Gövdeli Oto Buzdolabı

Hem şebeke elektriği hem de araç çakmak girişine bağlanarak çalışabilir. Mobicool MQ40A 12/220Volt AC/DC 39 litre alüminyum gövdeli oto buzdolabı pratiktir. 220 Volt elektriğin olduğu her yerde çalışabilir. 39 litre geniş kapasite ile içine birçok ürün rahatlıkla konabilir. Alüminyum gövdesi vardır ve bu sayede de ısı kaybı minimum olur. Isı kaybının azalmasıyla da daha fazla soğutma performansı sunar. Konforlu ve işlevseldir. Çok yönlü kullanım kolaylığı vardır. Termo elektrik sistemi sayesinde ortam sıcaklığını algılar ve en uygun soğutma derecesini kendiliğinden ayarlar. Kompakt tasarımıyla hem koltuk üstü hem de bagaj gibi birçok ortamda kullanılır. Mobicool MQ40A 12/220Volt AC/DC 39 litre alüminyum gövdeli oto buzdolabını indirimli fiyatla sitemizden satın alabilirsiniz.

Mobicool Oto Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mobicool oto buzdolabı alırken her şeyden önce araç uyumluluğuna dikkat etmek gerekir. Araçta kaç volt elektrik sağlanıyorsa buna göre seçim yapılmalıdır. Akü buzdolabının gücüne göre kapasitede olmalıdır. Buzdolabının ne kadar soğuttuğu önemli bir detaydır. Uzun süre yiyecek ve içecekleri muhafaza edebilen modeller tercih edilmelidir. Teknik detaylar kadar tasarım detayları da önemlidir. Örneğin, üstten açılan modeller daha kullanışlı olur. Kapağı üstte olan modellerle daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Buzdolabının kompresörlü olmasına da dikkat etmelisiniz. Pratik kullanım sağlayan ve taşınabilen modeller hayatınızı kolaylaştırır. Kamp gibi dışarıdaki etkinliklerde oto buzdolabının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kapasite ve Boyut

Kapasite olarak litre ölçüttür. Oto buzdolaplarında 10 litrelik, 15 litrelik, 30 litrelik,39 litrelik gibi kapasite seçenekleri vardır. Kapasite ve boyut arasında doğru orantı olduğundan kapasitesi geniş boyutu küçük modelleri tercih etmek gerekir. Tasarım olarak farklı tasarımlar yüksek kapasite ve az yer kaplama özelliklerini bir arada sunabilir. Mobicool oto buzdolaplarında az yer kaplayan geniş kapasiteli model seçenekleri bulunur. Mobicool az yer kaplayan geniş kapasite sunan oto buzdolabı seçeneklerine ulaşmak için doğru adres Haibrag alışveriş sitesidir.

Enerji Verimliliği

Enerji verimliliği açısından çevre dostu tasarlanan Mobicool oto buzdolapları sürdürülebilir enerjiyi destekler. Daha az enerji harcayarak daha iyi performans sağlayan ürünlerdir. Az enerji harcama bütçe dostu bir fayda sağlar. Aynı zamanda doğa ve insan yaşamı için enerjinin tüketimini dengeler.

Ürünün Soğutma ve Isıtma Kabiliyeti

Mobicool oto buzdolaplarında soğutma ve ısıtma kabiliyeti yüksektir. Ürünün enerji harcama ve soğutma olanakları fiyat-performans açısından en iyi değerleri sunar. Farklı modellerde farklı ısıtma-soğutma kapasiteleri sunulur. Mobicool farklı model oto buzdolaplarını Haibrag alışveriş sitemizden inceleyebilirsiniz. Kapasite, güç ve enerji verimliliği gibi detayları ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Haibrag müşteri dostu olanaklarından yararlanarak istediğiniz ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.