sadsad x
asdasd
Ürün Kodu:TKIRKAG.00017
Tecnis A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr 500 Yaprak
55,96 TL
41,97 TL

• A3, 80 gr

• 500'lü paket

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

A3 Kağıt

 

A tipinde üretilip satışa sunulan kağıt çeşitlerinin her biri farklı alanlarda aktif olarak kullanılıyor. Değişik alanlarda hizmet sunan bu ürünler kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. A3 kağıt çeşitleri de, gerek eğitim alanında gerekse de iş sektöründe sık sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. A4 kağıtlarına oranla daha büyük ebatlarda sahip olan bu seçenekler de günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. A3 fotokopi kağıdı genel olarak çizim ya da özel tablo tasarlama alanında tercih ediliyor. Bu tip kağıtlara mağaza, poster ya da farklı amaçlarla dizayn edilmiş olan afişlerde denk gelmeniz mümkün. Kağıtların üzerine farklı resim ve desen çizimleri bastırma imkanınız da var.

 

A3 kağıt markaları tıpkı diğer ürünlerin üretiminde olduğu gibi bu seçeneklerde de kaliteli materyal seçimine özen gösteriyor. Bu sayede kullanıcıların beğenisine de kaliteli ürünler sunuluyor. Ürünlerin hamur kalınlığı seçeneklere göre farklılık gösteriyor. Kağıtların kalitesini de kullanılan ham maddeler belirliyor. En çok tercih edilen kağıt çeşitlerinin başında yer alan bu ürünlerin 80 gr ağırlığında olması da dikkat çekiyor. Ürünlerin ölçüleri ise dünya standartlarına uygun olarak belirleniyor. Bu açıdan da ürünlerin her alanda kullanılması imkanı ortaya çıkıyor.

 

1 paket içerisinde bulunan kağıt sayıları seçeneklere göre değişiklik gösteriyor. Bazı paketlerde çok sayıda kağıt yer alırken, bazı paketlerde ise daha az sayıda kağıt bulunuyor. Paketler kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekil alıyor. Bu sayede kullanım oranınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. 500 sayfa olarak dizayn edilen paketler yoğun kullanımlar için oldukça uygun. Ayrıca az aralıklarda kullanımlar için de daha az kağıdın bulunduğu paket seçenekleri mevcut.

 

Ürünlerin fiyat aralıkları için araştırma yaptığınız zaman adet sayısının büyük oranda rol sahibi olduğunu görebilirsiniz. Seçim yaparken ürünlerin ucuz olmasından ziyade kaliteli olmasına önem vermeniz tavsiye ediliyor. Seçenekler arasında hem kaliteli hem de ekonomik ürün alternatiflerine sık sık denk gelebilirsiniz.

 

Haibrag sitesi üzerinden hangi alanda kullanmak istediğinize dair A3 kağıt çeşitlerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çeşitleri inceleyip uygun görmeniz dahilinde hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.