sadsad x
asdasd

 

Alemdar - Alemdar Karton Klasör Geniş 49300
Alemdar Karton Klasör Geniş 49300
24,57 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - Esselte Karton Klasör SLT-9950 Esselte - Esselte Karton Klasör SLT-9950 (1)
Esselte Karton Klasör SLT-9950
34,20 TL

Aynı Gün Kargo

 

Alemdar - Alemdar Karton Klasör Telgraf A5 Geniş
Alemdar Karton Klasör Telgraf A5 Geniş
24,57 TL

Aynı Gün Kargo

 

Alemdar - Alemdar Tam Kapak Lüx Dosya 25'li Paket Pembe
Alemdar Tam Kapak Lüx Dosya 25'li Paket Pembe
128,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Alemdar - Alemdar Karton Klasör Geniş Bağlı Alemdar - Alemdar Karton Klasör Geniş Bağlı (1)
Alemdar Karton Klasör Geniş Bağlı
22,00 TL

Aynı Gün Kargo

 

Esselte - MyFile Karton Klasör Dar
MyFile Karton Klasör Dar
24,57 TL

Aynı Gün Kargo

 

Alemdar - Alemdar Karton Klasör Geniş Bağlı 25'li Koli
Alemdar Karton Klasör Geniş Bağlı 25'li Koli
500,00 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Esselte - Esselte Karton Klasör SLT-9950 24'lü Koli
Esselte Karton Klasör SLT-9950 24'lü Koli
748,80 TL

Aynı Gün Kargo

Kargo Bedava!

 

Alemdar - Lastikli Geniş Proje Klasörü 9x24x32 Mavi Alemdar - Lastikli Geniş Proje Klasörü 9x24x32 Mavi (1)
Lastikli Geniş Proje Klasörü 9x24x32 Mavi
19,90 TL
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Karton Klasör

 

Ofis yaşamında sıklıkla tercih edilen kırtasiye ürünlerinden biri karton klasör modelleri oluyor. Farklı renk, desen ve genişlik özellikleri ile birçok farklı kullanıcıya hitap ediyor. Düz renk klasörlerin yanında çiçek, puantiye, geometrik şekil baskılı klasör çeşitleri de tasarlanıyor. Klasör çeşitleri arşivlenmesi ve korunması gereken evrak, belge, doküman gibi kağıtları muhafaza etmek için sıklıkla kullanılıyor. Birçok farklı tasarım ve özelliğe sahip karton klasör çeşitleri bulunuyor. Kurum içi arşivleme, saklama gibi işlevlerin yanında kişisel belge ve evraklarınızı saklamak içinde kullanabiliyorsunuz. Evinizde kendiniz için yapmak istediğiniz arşivleneler için uygun fiyatlı seçenekler sunan Alemdar karton klasör çeşitlerine göz atabilirsiniz. Farklı dosyalama tekniklerini kullanarak sakladığınız belge ve evraklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İnce ve kalın formlarda üretilen karton klasörler arasında inceleme yaparak ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

 

Karton klasör çeşitleri resmi ve özel kurumlarda kullanılmak üzere farklı tasarımlarda üretiliyor. Aynı şekilde kişisel kullanımlar içinde farklı tasarımlara sahip karton klasör çeşitleri satışa sunuluyor. Özellikle okullar, işyerleri, sosyal kurumlar gibi somut olarak belgeleme ve arşivleme kültürünün devam ettiği iş alanları için plastik kapaklı, çok bölmeli gibi çeşitli modellerde karton klasörler üretiliyor. Yıllık olarak belgeleri tek bir klasörde arşivlemek için geniş karton klasör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 180° açılabilen mekanizması sayesinde standart bir yıl içerisinde ortaya çıkan tüm evrak ve belgeleri tek bir klasörde arşivleme imkanı tanıyor.

 

Esselte karton klasör çeşitleri 4’lü, 5’li, 6’lı ve 10’lu paketler şeklinde satışa sunuluyor. Avantajlı fiyatlarla satın alabileceğiniz çoklu karton klasör paketlerini uzun bir süre boyunca kişisel ve resmi tüm belgelerinizi arşivlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Bir yıldan daha kısa süreli belge ve evraklarınızı arşivlemek ve düzenlemek amacıyla dar karton klasör çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Karton klasör fiyatları birçok kırtasiye ürünü gibi oldukça uygun fiyatlı seçenekler ile sizlere sunuluyor. Avantajlı ve uygun fiyatlarla satın alacağınız klasör çeşitleri sayesinde tüm özel evraklarınızı ve kişisel belgelerinizi dosyalayabilir, düzenleyebilirsiniz.

 

Sizde ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz tasarımlara sahip karton klasör çeşitlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.