Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Peçete

Peçeteler; yemek masalarında, davetlerde, piknik masalarında ve gündelik hayattaki her öğünde kişilerin hijyenik koşullarda yemek yemesine yardımcı olan ürünlerdir. Peçeteler aynı zamanda farklı modelleri, renkleri ve baskıları ile de masalarda hoş bir dokunuş sağlamaktadır. Peçeteler gündelik hayatın ve yemeklerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Davetlerde, düğünlerde, pikniklerde, nişan ve söz gibi törenlerde, özel günler için hazırlanan yemeklerde, kahvaltılarda ve daha pek çok yemekli faaliyetlerde peçeteler çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Hijyen amacı ile kullanılan peçeteler desen, baskı, boyut ve renk gibi farklı özellikleri sayesinde sunumlar için de kullanılmaktadır.

Peçete modelleri tek kullanımlık kâğıt peçeteler ve yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilen kumaş peçeteler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kumaş peçete modelleri genellikle 4’lü ya da 6’lı takımlar halinde satışa sunulurken, kâğıt peçete modelleri 50’li, 100’lü gibi çok sayılı paketler halinde satılmaktadır. Masa örtüsüne uyumu, göz zevki ve bütçeye göre peçete tercihi yapmak oldukça kolaydır. Bu sayede hem şık bir sunum hem de hijyenik bir ortam sağlanmaktadır.

Peçete Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Peçete fiyatları ürünlerin kalitesine, markasına ve içeriklerine göre değişiklik gösterdiği için bütçeye uygun peçete çeşidi kolaylıkla yapılabilmektedir.
 • Çoklu sayıda satılan peçete paketlerini tercih etmek ekonomik açıdan bütçe dostu ürünlerdir.
 • Peçeteleri oda sıcaklığında muhafaza etmek oluşabilecek herhangi bir kimyasal ve yapısal deformasyonların önüne geçmektedir.
 • Kullanılmayan peçeteleri toz ve su gibi faktörlerden uzak tutmak kullanılmayan ürünlerin bekleme süresinin artmasını sağlamaktadır.
 • Peçete çeşitleri çocuklara yeme içme alışkanlığı kazandırmaya ve hijyen ile ilgili eğitim vermeye yardımcı olmaktadır.

 

Peçete Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Peçete siparişi vermeden önce alınacak ürünün tüm özelliklerine dikkatli bir şekilde bakılması ileride oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir.
 • Farklı renklerde ve özelliklerde ki peçeteleri bir arada satın almak şık sunumlar hazırlamaya yardımcı olmaktadır.
 • Peçeteleri iyi bir şekilde sergilemek ve pratik bir şekilde kullanmak için peçetelikler tercih edilmelidir.
 • Sofra takımları ile uyumlu peçete seçmek misafirleri etkilemek için oldukça etkili bir yöntemdir.

Kâğıt Mendil Çeşitleri Nelerdir?

Sık bir şekilde kullanılan kâğıt mendillerin kokulu ve kokusuz şekilde üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Desenli şekilde üretilen kâğıt mendiller de güzel görüntüleri sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Mentol kokulu ve çiçek kokulu kâğıt mendiller, ferahlatıcıyı etkiye sahip ürünlerdir. Mentol aromasına sahip kâğıt mendiller, mendil ele alınana kadar aromalı kokusunu içerisinde saklamaktadır. Mentollü peçeteler ele alınıp ovuşturulduğu vakit kokusunu hızlı bir şekilde yaymakta ve ferahlatıcı bir etki sağlamaktadır. Çiçek kokulu kâğıt mendiller de ise gül, papatya, leylak, yasemin ve benzeri güzel kokulu çiçeklerin aroması bulunmaktadır.

Bakterilerden korunmak amacı ile anti bakteriyel ıslak cep mendilleri de üretilmektedir. Yoğun mendil kullanımı yapılan dönemlerde ise hassas ciltli insanlar için özel losyonlu kâğıt mendiller üretilmekte ve önerilmektedir. Küçük paketli cep mendilleri de kolay bir şekilde cepte taşınabilmekte ve ihtiyaç anında rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kâğıt Mendil Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

 • Kâğıt mendiller, küçük paketleri ve ergonomik yapıları sayesinde çantada ve cepte rahat bir şekilde taşınabilmektedir.
 • Kâğıt mendiller tek kullanımlık olacak şekilde üretilen ürünlerdir. Tek kullanımlık olması sayesinde bakterilerin ve virüslerin yayılmasını engellemektedir.
 • Kâğıt mendiller yumuşak yapılara sahip ürünler olduğu için cildin tahriş olmasını engellemektedir.
 • Mentol aromalı kâğıt mendiller hasta kişilere hem rahatlık hem de kolaylık sağlamaktadır.
 • Kutularda ve paketlerde satılan kâğıt mendiller kolay bir şekilde tutma ve çekme özelliğine sahip ürünlerdir.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.