Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Koli Bandı

 

Genel olarak büyük ebatlarda sahip olan kutuların yapıştırılmasında ve daha sağlam bir hale getirilmesinde kullanılan koli bandı, dayanıklı yapısıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kutularda aynı zamanda kolay taşıma imkanını da sunan ürünler farklı materyaller kullanılarak dizayn edilmiş seçenekleriyle her ihtiyaca hitap etmeyi amaç ediniyor. Ürünler elle ya da bant yapıştırma makinesiyle kullanılabiliyor. Etiket koruma ya da ambalaj yapma işlemlerinde bu ürünlerin sık sık tercih edildiğini görmeniz mümkün.

Uzun yıllardır ürettiği yapıştırıcı ürünlerle dikkat çeken Hotmelt markası koli bantları un üretiminde de iddialı tarzını devam ettiriyor. Ürünlerin kullanıldıkları alan oldukça geniş. Evlerdeki yapıştırma işlemlerinin baş yardımcıları olan bu bantlar aynı zamanda koli üretimi yapan ya da farklı sektörde hizmet veren firmalarda sıkça kullanılıyor.

Akrilik koli bandı çeşitleri sadece karton kutularda değil naylon ya da poşet gibi farklı materyallerden üretilen ürünlerin yapıştırılmasında da kullanım için oldukça uygun. Ani yapışma özelliğine sahip olan bantlar, kolayca çıkmıyor. Bu sayede uzun süre kutuları güven içerisinde saklama imkanınız bulunuyor.

Ürünler farklı genişlik ve uzunluklarda üretiliyor. Model yelpazesine şöyle bir göz attığınız zaman 45×100 ölçülerindeki ürünler günümüze favori olduğunu görebilirsiniz. 45 mm genişliğin, standart koli ölçülerine uygun koşullarda olduğu tespit edilmiştir. 100 metre uzunluk ise yoğun kullanım için en ideal ürünler arasında yer alıyor. Arada kullanılacak ürünlerde 40 metre gibi daha kısa ölçüler de yeterli oluyor. Genel olarak şeffaf renklerde tasarlanan ürünler, bu özellikleri sayesinde her üründe kolayca kullanılabiliyor.

Bantlar tekli halde ya da çoklu paketlerle satışa sunuluyor. Çoklu paketleri incelediğiniz zaman 3'lü, 5'li, 6'lı ya da 10'lu gibi farklı ihtiyaçlara yanıt verecek seçenekler olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Makine yardımıyla yapıştırdığınız ürünlerde ses çıkma oranı oldukça düşüktür. Elle yaptığınız zaman da aynı durum söz konusu. Bantları sökme sırasında makas ya da bıçak gibi kesici bir alete ihtiyaç duyabilirsiniz.

Özellikleriyle beraber koli bandı fiyatları da merak edilen bir detay. Ürünlerin fiyat aralıkları satışa sunulduğu adet sayısına ve ölçülere göre değişiklik gösteriyor. Haibrag sitesi üzerinden ihtiyacınız olan koli bandı çeşidini kolayca bulabilir, aynı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.