x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Akıllı Saat

 

 

Günümüzde hayatın her alanında kendini gösteren teknolojik özellikler, saatlerde de devam ediyor. Son teknolojinin ürünü olan akıllı saat sadece şık görünümü ile değil, aynı zamanda hayatı kolaştırmasıyla da tercih ediliyor. Cep telefonu ile entegre şekilde çalışan akıllı saat, bildirimlerin ve sağlık uygulamalarının akıllı saate bağlanmasını sağlıyor. Özellikle sporla uğraşanların hayatını kolaylaştıran akıllı saat modelleri, nabız ölçme ve adım sayma gibi özellikleri ile beğeniyle karşılanıyor. Ayrıca, birçok akıllı saat modelinde bildirimleri okuma ve gelen çağrıları görme özelliği bulunuyor. Bu sayede cep telefonunu ele almadan tüm bildirimler kontrol edilebiliyor.

 

Her yaştan kişiye uygun olan akıllı saat çeşitleri, renk tasarımları ile de ilgi çekiyor. Her kıyafet ile uyumu yakalamak isteyenler için siyah, gri, beyaz ve lacivert; sıradışılık arayanlar için ise kırmızı, yeşil ve sarı gibi renkler bulunuyor. Renk çeşitliliğinin zengin olması estetik unsurlara önem verenlere hitap ediyor. Hafif ve işlevsel yapısıyla rahatsızlık vermeyen ürün seçenekleri şık kordonuyla da ilgi çekiyor. Akıllı saat çeşitlerinin dokunmatik ekranlı modelleri en beğenilen çeşitler arasında yer alıyor. Günümüz teknolojisinin en sık tercih edilen dokunmatik ekran özelliği ekrana dokunarak ayarlama yapmayı ve bildirimleri okumayı sağlıyor.  Bu özelliklerin yanı sıra akıllı saatlerde sesli görüşme yapılabilen çeşitler sıklıkla tercih ediliyor. Cep telefonuna gelen çağrıların akıllı saate yönlendirilmesi sayesinde iletişim kolay ve eğlenceli hale geliyor.

 

Akıllı saat çeşitlerinin kalp atış sensörlü olanları yürüyüş ve koşu gibi sporlarda kontrolü kullanıcısına veriyor. Akıllı saat modellerinin bazıları iPhone, bazıları android, bazıları ise hem iPhone hem de android cihazlar için uygundur. Android & İOS uyumlu akıllı saat modelleri kadınların ve erkeklerin zevklerine hitap eden çeşitliliği ile göz dolduruyor. Kullanıcıların beğeniyle karşıladığı akıllı saatler bileğe uygun olarak ayarlanıyor. Genellikle deriden üretilen akıllı saatlerin su geçirmez özelliğe sahip olanları ilgi çekiyor.Haibrag üzerinden renk, tasarım, işlevsel özellik ve fonksiyonel unsurlar doğrultusunda zengin akıllı saat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve uzun ömürlü akıllı saate en ekonomik fiyatlarla sahip olarak, dijital dünyaya uyum sağlayabilirsiniz. 

 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.