sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayarların hayatımızda aktif olarak yer edinmesine bağlı olarak bilgisayar aksesuarlarları satılan yerler bu bağlamda çoğalmaya başlıyor. Bilgisayarlarınızı kişisel kullanıma uygun hale getiren bu ürünler hem kullanım kolaylığı hem de görsel açıdan şıklık sağlıyor. Yedek bataryalardan güç kablolarına kadar farklı özelliklere sahip aksesuarlar, her bütçeye ve zevke uygun seçimler olarak geniş bir yelpazede sunuluyor. Farklı modellere uygun taşıma çantaları sayesinde kişisel bilgisayarınızı istediğiniz her yere güvenli bir şekilde taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde veya uzun süre açık kalmaya bağlı olarak ısınma sorunu yaşadığınız bilgisayarlarınız için üretilen masaüstü fan, sayesinde hızlı soğutma işlemi yapabilirsiniz. Fazla ısınan bilgisayarlar, çalışırken kasma ve donma gibi istenmeyen durumlarla sıklıkla karşılaşmanıza sebep olur. Bilgisayarınızdan istediğiniz verimi alabilmek için uygun güce sahip fanlardan destek alabilirsiniz. Daha pratik ürün arayışında olanlar için USB fan seçimleri yapmak yerinde bir karar oluyor. Bu fanların pratik ve işlevsel olması ürünlerin kullanım alanını artıran özelliği olarak öne çıkıyor.

Kablosuz özelliği ve kolay kullanımı sayesinde tüm sunumlarınızda size eşlik eden sunum cihazı, nano sensörleriyle tüm kişisel bilgisayarlarınızla uyumlu bir model olarak biliniyor. Bazı modellerde yer alan kırmızı lazer işareti sayesinde dikkat çekmek istediğiniz noktaları kolaylıkla göz önüne alabilirsiniz. Üstün performansa sahip olan cihazlarla her mesafeden kolay kumanda edebilme imkanı bulabilirsiniz. Uzun süren bilgisayar oyunlarında konforuyla size eşlik eden oyuncu koltuğu ile tüm deneyimlerinizi mükemmel kalitede ve konforda sağlayabilirsiniz. 360 derece dönebilen sağlam tekerlekleri ve amortisörlü mekanizması, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

Video grafik dizini olarak bilinen VGA kablo, size bilgisayar veya televizyondaki  görüntüyü başka bir ekrana yansıtma imkanı sunmaya yarıyor. Üzerinde pinlerin zarar görmemesi için sabitleyici vidalara sahip olan kablolarla istediğiniz tüm görüntüleri izleme şansı bulabilirsiniz. Kabloda yer alan 15 farklı pin, görüntü kalitesinin tam anlamıyla verilmesinde etkili oluyor.

Siz de bilgisayarınızı daha aktif ve verimli kullanmak amacıyla tercih edeceğiniz aksesuarlara, Haibrag sayfamız üzerinden sahip olabilirsiniz. Sayfamızdaki birbirinden farklı ürün grupları arasından ihtiyaç duyduğunuz seçimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.