x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bingo

Bingo Temizlik Ürünleri Türkiye’nin sektöründe öncü bir markası olan Bingo’nun ürettiği bulaşık ve çamaşır deterjanları, yumuşatıcılar, yüzey temizliği ürünleri ve çamaşır suyu ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bingo temizlik malzemeleri sadece ülkemizde değil yurtdışında da tüketicilerin beğenisini kazanmakta ve ihraç edilmektedir. Hayat Kimya bünyesinde bulunan Bingo markası 1987 yılında kurulmuş, dünya çapında 44 ülkeye temizlik ürünlerini ihraç etmeyi başarmıştır. İzmit merkezli üretim tesislerinde üretilen ürünler zaman içerisinde çeşitlendirilerek başta çamaşır deterjanı ve çamaşır suyu olmak üzere bulaşık deterjanı, yumuşatıcı, jel-krem ve sprey yüzey temizleyicileri, cam temizlik ürünleri gibi günlük temizlik ihtiyacını karşılayan güvenilir bir marka yaratılmıştır.

Bingo Temizlik Ürünleri farklı kategorilerdeki seçenekleriyle sitemizde bulunmakta ve uygun fiyat politikası ile ihtiyaç duyanlara sunulmaktadır. Temizlik seti paketleri içerisinde yer alan kaliteli Bingo ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşmak mümkündür. Bingo temizlik malzemeleri çeşitli ebatlardaki ambalajlarıyla ev hanımlarının ekonomik olarak üstün kaliteli temizlik ürünlerine kavuşmalarını sağlamaktadır.

Bingo Temizlik Ürünleri Seçenekleri

Bingo Temizlik Ürünleri toz ve sıvı deterjanlar kategorinde oldukça iddialıdır. Toz deterjan olarak beyazlar, siyahlar, renkliler ve sık yıkanan giysiler için değişik ürünler tüketicilere sunulur. Beyaz çamaşırlar için tercih edilen toz deterjan ürünleri sararmalara ve zor lekelere karşı oldukça etkilidir, ultra beyaz seçeneğinde kullanılan özel formül bembeyaz giysiler elde edilmesini sağlar. Renkli çamaşırlar için sunulan deterjanlar giysilerin renklerinin parlaklığını ve kalitesini korumasına yardımcı olur. Elde yıkama için üretilen çamaşır deterjanları da lekelere karşı oldukça etkilidir.

Bingo Temizlik Ürünleri arasında yer alan sıvı deterjanlar ve çamaşır temizleme ürünleri oldukça tanınmış ürünlerdir. Sıvı çamaşır temizlik ürünleri toz ürünlerin kalitesine kolaylıkla ulaşır ve kullanımda kolaylık sağlar. Bingo bulaşık deterjanları ürünleri mutfak temizliğinde pratik ve kullanışlıdır, oldukça etkili olan bulaşık temizleme ürünleri inatçı bulaşıkları, yağ kalıntılarını anında çözer ve etkili bir genel temizlik sağlar. Çamaşır sularıysa hem hijyen sağlar hem de derinlemesine bir ev temizliği garanti eder.

Bingo Temizlik Ürünleri arasında yer alan bebek deterjanları ve yumuşatıcılar özel formülleri sayesinde sağlıklı ve zararsız bir temizlik sağlamaktadır. Hassas cilde sahip bebekler ve yetişkinler için özel olarak ürünler mevcuttur. Konsantre yumuşatıcılar içinde baharat ve çiçek kokusuna sahip ürünler bulunmaktadır.

Bingo Farklı Ürünler ve Uygun Fiyat Olanakları

Bingo ürünleri halı şampuanından bulaşık makinesi deterjanlarına, yumuşatıcılardan mutfak temizlik ürünlerine geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahiptir. Cam sil gibi ürünler özenli bir cam temizliği sağlamakta, halı şampuanları değerli halıları koruyarak ev temizliğine katkı sağlamaktadır. Bingo ürünleri özel temizlik makinelerinde kullanılabilecek farklı seçenekler içerirken, el ile kullanıma imkân veren ürünleri de içermektedir. Bingo Temizlik Ürünleri kalitelerinin yanı sıra uygun fiyat politikası ile bütün evlere, ofislere hitap etmektedir.

Bingo Temizlik Ürünleri özellik, ambalaj yapısı ve içeriğe göre çeşitli fiyat aralıklarında pazarlanmaktadır. Büyük ambalajlı ürünler geniş mekanlar için oldukça hesaplıdır, ürünleri toptan almak isteyen tüketicilere de hitap eder. Konsantre temizlik malzemeleri daha az miktarda olmasına karşın etkili temizlik sağlamak isteyen ve büyük paketlere ihtiyaç duymayan kişilerin tercihidir. Bingo deterjan setleri komple temizlik çözümü sağlamakta ve hesaplı fiyatlarıyla toptan alışverişe imkân tanımaktadır.

Bingo Temizlik ürünlerine tek ya da toptan olarak sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, size uygun ödeme yollarıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bingo ürünlerinden 6 adetin bulunduğu kategorimizde hesaplı fiyatlarla arzu ettiğiniz üründen siparişinizi hemen verebilirsiniz. Kampanyalarımızı ve indirimlerimizi takip ettiğinizde kaliteli Bingo temizlik malzemelerine hesaplı fiyatlarla ulaşma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.