Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık modelleri, mıknatıslı, şarj üniteli ve kulak üstü gibi birçok kullanım seçeneğini kullanıcılar ile buluşturuyor. Özellikle sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen kulaklıklar, kablosuz özellikleri sayesinde hareket kabiliyetini kısıtlamadan konforlu bir kullanım konusunda size avantaj sunuyor. Sevdiğiniz müzikleri yüksek ses kalitesi üzerinden dinlemenize olanak tanıyan kablosuz kulaklıklar, telefon ve bilgisayar gibi akıllı cihazlarla bluetooth bağlantısı üzerinden senkronize ediliyor. Bağlantısında 5-10 metre gibi geniş bir kapsama alanına sahip olan kulaklıklar ile yoğun tempoda geçen günlerde dahi gerek telefon görüşmelerinde gerekse müzik keyiflerinde konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz.

 

Haibrag, müzik tutkunlarına ve gün içerisinde yoğun aramalar yapan kişilere özel birbirinden farklı model ve renk seçeneklerine sahip olan kulaklık seçeneklerini uygun fiyatlarla bir araya getirerek tek bir çatı altında topluyor. Kendinden pilli ya da USB çıkışlı kablo yardımıyla şarj edilebilen kulaklıklara bağlayacağınız telefonlarda sesli komut özelliğini aktive ederek telefonunuzda ses komutları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sporcuların kullanımına yönelik üretilen spor kulaklığı, cilt dostu dış yüzeyleri ve hafif yapıları ile yoğun antrenmanlarda dahi size tüy kadar hafif bir hissiyat sunuyor. Sporcu kulaklıkları su ve neme karşı dayanıklı materyaller içeren yüzeyleri sayesinde her hava koşulunda müzik keyfinin sürdürülmesine yardımcı oluyor.

 

5 ila 10 saat süreyle kesintisiz müzik deneyimi sunan kablosuz kulaklıklar, her kulak yapısına özel boyut seçeneklerini içerisinde barındırıyor. Mıknatıslı kulaklık modelleri, kullanılmadığı esnada birbirine mıknatıs yoluyla birbirlerine kenetlenerek kaybolma riskini minimuma indiriyor. Bluetooth sinyalleri yardımıyla cihaz içerisindeki veriyi kulağınıza aktaran kulaklıklar, yemek hazırlama ya da araba kullanma gibi elinizin meşgul olduğu işlerle uğraşırken rahatlıkla telefon görüşmesi yapma, sesli not ya da müzik dinleme gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kulak içi modellerin kulak girişlerinde kulağı uzun soluklu kullanımlarda dahi rahatsız etmeyen yumuşak silikon kullanılıyor.

 

Sitemizden zengin model ve tasarım seçeneklerine sahip olan bluetooth bağlantılı kulaklık seçeneklerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü filtreleme ve sıralama seçenekleri yardımıyla kolaylıkla bularak uygun fiyat seçenekleri üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.