sadsad x
asdasd

 

Omo - Omo Çamaşır Makinesi Temizleyici 200 ml
Omo Çamaşır Makinesi Temizleyici 200 ml
50,49 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Çamaşır Makinesi Temizleyici

Çamaşır makinesi temizleyicisi, zamanla makinelerde oluşabilecek kokuya neden olan kalıntıları ve birikintileri gidermeye yardımcı olmak için göremediğiniz yerleri bile derinlemesine temizleyerek hijyen sağlar. Tüm yıkama döngüsü boyunca yavaşça çözünecek şekilde özel olarak formüle edilip üretilen çamaşır makinesi temizleyicileri, çamaşır makinesi pompanızı ve valfinizi, sepet ve tamburun arkasını, yıkama teknesini, karıştırıcıyı ya da filtreyi ve tahliye hortumunu temizlemenin kolay ve etkili bir yoludur. Sadece bir tableti boş bir yıkayıcıya bırakın ve yeni, temiz bir cihaz için normal bir sıcak ya da boş yıkama veya tambur temizleme döngüsünde çalıştırın. Sertifikalı bileşenlerle üretilen zaman salımlı tabletler, septik güvenlidir ve üstten veya önden yüklemeli çamaşır makinelerinde kullanılabilir.

Çamaşır Makine Temizleyicileri Nasıl Kullanılmalıdır?

Devamlı ve kalıcı sonuçlar için aylık olarak kullanılması gerekmektedir. Çamaşır makine temizleyici tabletler, tüm makinelerde oluşabilecek kokuya neden olan kalıntıları giderir ve önler. Çamaşır suyu yalnızca deterjan kalıntısı bırakarak kokuya neden olan bakterileri öldürürken, çamaşır makineleri temizleyicileri kötü koku sorununu gidermek için yüzey aktif madde kimyası kullanır. Çamaşır makinesi temizleyicileri formüle edilmiş, yavaş çözünen, köpüren bir tablettir ve tortunun altına girer, onu parçalar ve yıkayarak makineyi taze ve temiz kokulu bırakır. Bir tableti yıkama sepetine (kıyafetsiz) yerleştirin ve Normal Döngü (sıcak seçenek) ya da Temiz Yıkayıcı Döngüsü veya Tambur Temizleme programını çalıştırın. Çamaşır makine temizleyicileri septik tanklarda ve tüm yıkayıcı bileşenleri için güvenlidir. Makinenizi daha taze ve temiz tutmak için ayda bir kez kullanın. Paket üzerindeki tarihin üretim tarihi olduğunu ve son kullanım tarihi olmadığını bilmek gerekmektedir. Ancak ürün paket tarihleri mutlaka kontrol edilmeli ve talimatları okunmalıdır.

Makine Temizleyicileri Neden Kullanılmalıdır?

Çamaşır makinesi temizleme tabletleri, çamaşır makinenizin rutin servisi ve devamlı bakımı için gerekli olduğu kadar makinenize fayda da sağlamaktadır. Çamaşır makineleri her kullanımda yavaş yavaş kir, sabun köpüğü, kalsiyum ve kireç oluşturur ve bu durum hem makinenize hem de çamaşırlarınıza zarar verir. Artık bu duruma bir son verebilirsiniz. Standart temizlik malzemeleri bu sorunu çözemez. Çünkü contanın altına ve yıkama kovanızın altındaki tesisata ulaşmaları teknik olarak imkansızdır. Çamaşır makine temizleyici tabletler, makinenizi her temizlemede yenilerken, makine içerisinde oluşarak biriken kirlere nüfuz eder, böylece çamaşır makineniz parlar, temizlenir ve yenilenir. Kıyafetleriniz temiz kokmaya devam eder ve çamaşırlarınız yıpranmaz. Maksimum sonuç almak için her ay iki defa çamaşır makinesi temizliği yapılmalıdır. (Temizlik başına 1 tablet) kullanmak size en iyi sonucu verecektir. Çamaşır makinesinin tamburuna 1 adet tablet yerleştirin ve çamaşır makinesini sıcak suyla ya da kendi kendini temizleme, tambur temizleme ya da boş programda çalıştırın. Tabletler makineniz çalışmaya başladıktan sonra tüm işlemi tamamlayabilirler. Çamaşır makinenizi çalıştırdıktan sonra makine programı bitene kadar başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Temizleyici Tablet Kullanımından Sonra Neler Olmaktadır?

Çamaşır makinesini temizlemek için kullandığınız tabletlerden sonra makine ömrünüz daha da uzar. Kullanımı uzayan makineler ne kadar fazla çamaşır yıkasa da, çamaşırlarınıza asla zarar vermez. Çamaşır makinesi temizleyici tablet yalnızca makine tamburunu temizlemek için kullanılmalıdır. Makine tabletlerini kesinlikle çamaşırlarınız ile birlikte kullanmamalısınız. Çünkü içerisinde bulunan kimyasallar yalnızca çamaşır makinenizin içerisinde biriken, kir, deterjan tortusu, klor ya da kireç gibi maddeleri temizleyerek makine ömrünü uzatmak için özel olarak üretilmiştir. Çamaşır makinesi temizleyicilerine direk temastan kaçınmalı ve kullanma talimatlarına uymalısınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.