Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Cetvel

Teknik çizim, geometri ve matematik alanında doğru ölçümler yapılması için kullanıcılara yardımcı olan cetveller, birçok boyut ve form üzerinden alıcılarına sunuluyor. Plastik, ahşap ve metal gibi farklı materyal seçeneklerine sahip olan ürünler, marangozluk alanında da yaygın olarak kullanılıyor. Düz cetveller genellikle 30 cm ölçü birimleri ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin kullanımına yönelik tasarlanıyor. Cetvel çeşitleri T, açıölçer ve düz modeller üzerinden kategorize ediliyor. Şeffaf cetveller, cetvel altında kalan yüzeyi kolaylıkla görmenize yardımcı olarak daha pratik bir şekilde ölçüm yapmanızı sağlıyor.

 

Model, marka ve kullanılan materyal, cetvel fiyatlarını etkileme konusunda önemli bir rol oynuyor. Cetvel satın alırken, hangi alanda ne gibi işlemler yapacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Böylelikle ölçüm işlemleri sırasında cetvellerden en verimli şekilde faydalanabilirsiniz. Katlanabilir cetveller, alet çantalarında ya da çekmecelerde alan tasarrufu konusunda kişilerin alandan tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Mercekli cetvel modelleri, detay çalışmalarda dahi en doğru ölçüler üzerinden işlem yapmanız açısından kişilere pratik bir kullanım olanağı tanıyor. Mercek, yüzeyi üzerinde daha büyük göstererek her milimetrede göz yormadan ölçüm işlemi yapmanızı sağlıyor.

 

Haibrag, ofis malzemeleri ve kırtasiye kategorisi altında bulunan cetvelleri uygun fiyatlar üzerinden kullanıcılara sunuyor. Mimarlık ve  mühendislik alanlarında çalışmalar gösteren kişilerin vazgeçilmez araçlarından biri olan cetveller, kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen yapıları ile uzun yıllar boyunca kullanıcıların tüm çalışmalarında onlara verimli bir şekilde eşlik ediyor. Plastik cetveller, hafif yapıları sayesinde çanta içerisinde ya da dosyalarda kolaylıkla taşınabiliyor. Plastik materyalli ölçüm aletlerinin renkli seçeneklerine göz atarak çalışma alanınıza hareket katabilirsiniz. Metal cetvel modelleri, estetik görünümleri ile çalışma alanında şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. İnce bir yapıya sahip olan metal türü cetveller, yüzeye daha yakın bir şekilde temas ettiğinden dolayı kullanıcılara doğru bir ölçüm avantajı sunuyor.

 

Sitemizden uygun fiyatlı cetvel modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınız ve kullanım alanına hitap eden ürünü filtreleme seçenekleri yardımıyla bulabilir, dilediğiniz modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.