x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Clipper

Çakmak piyasasına adını altın harfler ile yazdırmak için yıllar içerisinde çok çalışan ve yenilikçi bir tutum sergilen Clipper; piyasadaki var oluşunu kaliteli ürünler üretmesine bağlıdır. Tüketicinin ihtiyaçlarını görmezden gelmeyen ve kaliteli çakmağın yanı sıra modern ve farklı tasarımları da ele alan çakmak firması; özel tasarım serileri ile de göz dolduruyor. Bir marka haline gelme hikayesinin oldukça dikkat çekici olduğu firma; çakmak üretimindeki başarısını ise kullanıcılarından gelen pozitif etkiye borçludur. İspanya’da yeşeren küçük bir işletme, daha sonrasında Avrupa ve tüm dünyanın doldurulabilir çakmak ticaretinde büyük bir yere sahip oldu. Doldurulabilir ve tekrar kullanıma elverişli olması nedeni ile çokça tercih edilen Clipper çakmakları, farklı tarzdaki tasarımları ile her yaşa ve karaktere hitap ediyor. Şık, karakteristik ve özel çakmak koleksiyonlarının yanı sıra çakmak kapı üretimine de geçen firma dünya genelinde bir tedarik zincirine sahiptir. Sitemizde de bulabileceğiniz Clipper markasına ait ürünler, son derece kaliteli ve şık tasarımları ile kullanıcılar tarafından oldukça fazla rağbet görüyor.

Clipper Ürün Yelpazesi

Clipper markasına ait olan ürünlerin kalite ve ergonomik özellikleri, uluslararası testler sonucunda aldığı olumlu reaksiyonlar ile birlikte göz ardı edilemez bir başarıyı beraberinde getirmiştir. Geniş ürün çeşidine sahip olan siboplu çakmakları ile beğeni toplayan firmanın ayrıca özel tasarım koleksiyonları da bulunuyor. Pocket çakmak seri ile hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz firmanın; çakmak kılıfları, metal çakmakları, çok amaçlı çakmak çeşitleri ve yedekleri de yine piyasada bulunan aktif olarak kullanıcı ile buluşturulan ürünleridir.

Pocket Çakmaklar

Yüksekliği 6,3 cm, genişliği ise 1,6 cm olan Pocket çakmak serisi bulunan marka, bu seri içerisinde de 3 farklı kategoriye ayrılır. Classsic, Brio ve Fit tasarımlarına adını veren markanın çakmakları cep çakmak olarak da adlandırılabilir. Taş değişimine imkân veren ve doldurulma özelliğine sahip olan yenilenebilir yapısı, tüketiciyi en çok harekete geçiren özelliklerinden birisidir. Beyaz, sarı, turuncu, kırmızı, yeşil, lacivert ve siyah renklerde üretilen Classic serisini güvenle kullanabilirsiniz. Yine aynı renklerde üretilen Micro serisi çakmaklar ise; yükseklik ve genişlik ölçüsü sebebi ile diğer seriden ayrılıyor. 6,3 cm yükseklik ile 1,4 cm genişliğe sahip olan Micro çakmaklar da doldurulma ve taşı değiştirilme özelliğini taşıyor. Pocket çakmak serisinde yer edinen bir başka tasarım serisi ise; Brio çakmaklardır. Farklı bir ergonomiye sahip olan çakmak diğer serilerden farklı olarak genişlik anlamında 2,1 cm ölçüsüne sahiptir. Renk skalasının da daha geniş tutulduğu seride; beyaz, sarı, yeşil, pembe, turuncu, kırmızı, turkuaz, mavi, lacivert ve siyah renkleri bulunuyor.

Çakmak Kılıfları

Yenilikçi firma çakmak üretiminin yanı sıra onu tamamlayıcı bir koruma ve aksesuarı olarak çakmak kılıflarını da üretmiştir. Covers Silikon ve Covers Metal serisinde birbirinden farklı ve estetik çizgilere sahip olan tasarımlar vardır. Kılıf çeşitliliğini her geçen gün arttıran firma silikon çakmak kılıflarında farklı tasarımlara imza atarak renkli kılıflar piyasaya sürmüştür. El dikişi ile üretilen silikon kılıflar, tütün sıkıştırma aracı olarak da kullanılabilir özelliğine sahiptir. Metal olarak üretilen çakmak kılıfları ise; gold, silver, rose gold, matt black ve electra green renklerinde raflarda yerini almıştır.

Metal Çakmaklar

Markanın en beğenilen serilerinden olan metal serisinde ise; yükseklik 7,4 cm- genişlik 1,6 cm olarak üretim yapılmıştır. Micro, Large, Gaasoline ve Jet Flame adlarını taşıyan çakmaklar, parlak ve keskin hatlara sahip olması ile dikkat çekiyor. Sitemizden de Clipper markalı ürünleri satın alabilir, tekrar doldurarak uzun süre kullanabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.