x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Çöp Kovası

Bir ofis veya ev olabilir, alanı temiz tutmak için bir çöp kutusuna ihtiyacınız vardır. Haibrag'de, ihtiyaçlarınıza uyan çok çeşitli seçenek bulacaksınız. Ancak bir çöp kutusu seçmek göründüğü kadar basit değildir. İşte size yardım etmek için burada devreye giriyoruz. Kullanımla başlayın, içeride mi yoksa dışarıda mı kullanmak istersiniz? Dış mekân çöp kutuları arıyorsanız, kapaklı, dayanıklı malzemeden yapılmış ve çöp kamyonlarına uyumlu büyük olanları tercih edin. Bir çöp kutusu veya geri dönüşüm kutusu seçerken malzemeye, boyuta ve şekle çok dikkat etmelidir. Bir bakışta, çöp kutuları ve geri dönüşüm kutuları başka herhangi bir konteyner gibi görünebilir, ancak kutularınızın belirli özelliklerine daha yakından bakmadan ihtiyaçlarınıza hiç uymayan birini seçmiş olabilirsiniz. Yanlış çöp kutusu veya geri dönüşüm kutusu seçimi, ihtiyacınız olan alanda çalışmayabileceğinden, satın alma işleminizi sizin ve işletmeniz için para israfına dönüştürebilir.

Çöp kutuları öncelikle plastik, metal veya betondan yapılır. Plastik kutular reçine ve polietilen gibi malzemeleri içerir. Metal paslanmaz çelik, çelik ve alüminyum kutular içerir. Beton çöp kutuları düşünüldüğünde, yapımında betonun yanı sıra taş kullanan polimer beton kutular da buna dahildir. Bu kategorilere girmeyen ve kendi yararları olan birkaç aykırı kutu var, ancak bunlar o kadar yaygın değil. Çöp ve geri dönüşüm kutuları ile boyut veya kapasite, maksimuma kadar doldurulduğunda ne kadar tutabileceğine göre belirlenir. Boyuta göre çöp kutuları için belirlenmiş bir kullanım yoktur. Boyutunu neye ihtiyacınız olduğuna göre ayarlayın. Örneğin, bir cam geri dönüşüm kutusu, kâğıt geri dönüşüm kutusuna göre daha hızlı dolma eğilimindedir. Çöp kutularının kapasitesine bakmak, özellikle hem litre hem de galon ölçümlerini kullanırken kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden biraz bilgi sahibi olmak çöp kutusu almadan önce dahi oldukça işe yarayacaktır.

Bir ofis veya banyodaki atık türü (en olası yerleşimleri) genellikle olağanüstü miktarda yer kaplamadığından, iç mekân kullanımı için basamaklı çöp kutuları tipik olarak 40 galonu geçmez. Göze çarpmamak için, yerden tasarruf sağlayan kutular 28 galonun altında kalır ve dekoratif çöp kutularının çoğu 40 galon boyutunda veya altında kalır. Kullanımlarına göre, yerden tasarruf sağlayan ve dekoratif teneke kutular uyum sağlamak içindir ve bu, daha az fark edilmeleri için boyutu küçük tutmak anlamına gelir. Ancak, kesinlikle istisnalar vardır. Mekânınız için daha büyük dekoratif kutular arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun bir tane bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan kapasiteyi çöp kutularını kullanan kişi sayısına, kutuların yerleşimine ve alabilecekleri yaya trafiği miktarına göre ölçün.

Çöp Kutusu Çeşitleri

Ticari Çöp Kovaları: Bu kutular, büyük miktarda çöpün, büyük çöp parçalarının veya her ikisinin birden olma eğiliminde olduğu endüstriyel ortamlar veya büyük etkinlikler için idealdir. Ticari geri dönüşüm kutuları, okullar veya arenalar gibi halka açık alanlarda büyük miktarda kâğıt, şişe veya teneke kutu toplamak için de harikadır.

Tek Kullanımlık Çöp Kovaları: Bu kutular, dış mekân etkinliğiniz için mükemmel! Kutular düşük maliyetlidir ve mekân boyunca ihtiyaç duyduğunuz kadar çok kap yerleştirmenize olanak tanır. Tek kullanımlık kutuların temizlenmesi de kolaydır. Atık konusunda endişeleriniz varsa, bu kutuların çoğu geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilerek çevreye duyarlı kişiler için harika bir seçimdir.

Dış Mekân Çöp Kovaları: Her türlü hava koşulunda dayanacak şekilde dayanıklı plastikten yapılmış ve üstleri kapalı olan bu kutular, dış mekân alanlarınızı temiz tutmak için mükemmeldir. Bunların çoğunda, elemanları dışarıda tutmak için bir başlık veya kapak bulunur. Hatta bazılarının uçup gitmelerini veya çalınmalarını önlemek için ağırlıkları veya çapaları bile var!

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.