sadsad x
asdasd

Everest Ip-108 Tablet Pc Stand Beyaz Ipad 1-2

Ürün Kodu : TTEKBIL.00113
0 Yorum
54,90 TL
%10
49,41 TL

• V-çerçeve tasarım

• Aliminyum iskelet

Saat 13:00 'e Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.
Aynı Gün Kargo
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • Everest Tablet Standı

  Tabletiniz için güzel tasarımıyla ve mükemmel tarzıyla kombine edilmiş sağlam alüminyum yapıSağlam duruş için V-çerçeve tasarımı tabletinizi dikey veya panorama görümünde tutar. Uygun görüş açısında yumuşak silikon ayaklı fit tablet Katlanabilir tasarım, taşıması kolaydır.

  01.jpg (57 KB)

  02.jpg (46 KB)

  Everest Ip-108 Tablet Pc Stand Beyaz Ipad 1-2

  Tablet ağırlığının, masanızda standınızı kaydırmasını engellemek için, Everest ip108'in hem tabanı hem de cihazınızı kavrayan kolları kaymayı önleyici kauçukla kaplanmıştır. "V" duruşun açılır-kapanır mekanizmasının gevşeme yapıp, tablet ağırlığıyla ani yatay konuma geçerek, çalışma alanınızda kötü sürprizlere sebep olmasını engellemek için mekanizmanın birleşim yeri de kauçukla kaplanmış, tam güvenlik sağlanmıştır.

  03.jpg (22 KB)

  Çalışma rahatlığınız için "V" duruş şekli ile istediğiniz eğimde en dik konumdan, en yatay konuma kadar ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır.!

  04.jpg (22 KB)

  Aliminyum iskelet yapı, standın, tabletinizin ağırlığını kaldırması için özel olarak seçilmiştir. Aliminyum iskelet yapının kenarları tıraşlandığı için cihazınızın gövdesinde oluşabilecek sürtünmede ciddi çizilmelere sebep olmaz.

  05.jpg (25 KB)

  Kanat yerleştirme kilidi ile açılma olmadan gönül rahatlığıyla telefonunuzu bırakabilirsiniz... 

  06.jpg (27 KB)

  Oturtma kızağındaki girinti ve çıkıntılar sayesinde üzerine koyduğunuz İpad veya İpod cihazınızın kayması 0'a indirilerek, hakimiyet sağlanmış ve güvenlik arttırılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.