sadsad x
asdasd

 

Mas - Mas Bion 9304 Perfore 3' lü Evrak Rafı Siyah
Mas Bion 9304 Perfore 3' lü Evrak Rafı Siyah
225,50 TL

Aynı Gün Kargo

Mas 829 Evrak Rafı 3 Katlı Mafsallı Set
224,50 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Evrak Rafı

Çalışılan alanların daha düzenli olması için evrak ve belgelerin bir arada olması önemlidir. Bu amaca yönelik hazırlanan evrak rafı, çekmece tipi veya açık tarzda olur. Çekmeceli raflarda kullanılabilecek çekmece sayısı üç ile on arasında değişkenlik gösterir. Evraklarınızın yoğunluğuna göre istediğiniz çekmece sayısını, masanızın ölçülerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Çekmeceli raflar bazı modellerde kilitli seçenekler sunar. Özel evraklarınızı bu kilitli çekmecelerde gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz.

Kullanım alanınızın genişliğine göre boyutları farklılaşan evrak rafı çeşitleri, masaların üzerinde oluşan tüm dağınıklığı toplayan işlevsel ürünlerdir. File metal kullanılarak yapılan rafları yanı sıra plastik ve ahşap seçimler de yapılabiliyor. Belgelerin düzenli olarak organize edilmesine olanak tanıyan raflar farklı materyallerden satın alınarak dekorasyonlara uygunluk sağlanır. İhtiyacınıza göre tekli yada çoklu raf seçimleri yaparak hem yerden tasarruf edebilirsiniz hem de istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz. Ofisleriniz için deri kaplamalı evrak raflarını tercih ederek istediğiniz kombinasyonu sağlayabilirsiniz.

Ürünlerin boyutuna ve modeline göre değişen evrak rafı fiyatları, kullanıcıların bütçelerine uygun oluyor. Deri materyaller kullanılarak yapılan raflar, plastik ve metallere oranla daha yüksek bir aralıkta sunuluyor. Fiyatı belirleyen faktörler arasında çekmece sayısı, kilitli olup olmaması ve kullanılan malzeme kalitesi etkili olur. Uygun fiyatlı ürün arayanlar plastik ve tek katlı olan modelleri tercih ediyor. Metal raflar, hem kullanım kolaylığı hemde her ortama uyabilmesi açısından son derece işlevsel ürün grupları arasında yer alır.

Model ve dizayn açısından farklılık gösteren raflar, kullanılan malzeme kalitesiyle her bütçeye hitap eder. Daha hafif olan ve yer kaplamayan metal ürünler sizin için hem fiyat hem de performans açısından beklentilerinizi karşılamaya yetecek kapasiteye sahiptir. Kurulumu kolay olan plastik raflar, iç kısmını göstermeyen malzemesiyle özel evrakları saklamak için kullanılır. İster tekli isterseniz çoklu olarak satın alabileceğiniz raflar sayesinde düzenli ve sade ortamlarda çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sizler de hem kişisel hem de kalabalık çalışma alanlarınızda uygun ebatlara sahip ürün grupları arasından yapacağınız seçimlerde Haibrag sitemizi tercih ederek isabetli alımlar yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.