x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Marka Kategorileri
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Fakir

Fakir Hausgerate 1933 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kurucusu H. Wilhelm Kricherer'dir. Fakir Almanca‘da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kricherer'in birleşiminden oluşmaktadır.

Evde kullanılabilir teknolojiler üzerine geliştiren marka kısa sürede Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği marka haline gelmiştir. 1978 yılına kadar Almanya sınırlarına çıkmayan marka 1985 yılında Saruhan Şirketler Grubu güvencesiyle Türkiye pazarına girme kararı vermiştir. Kısa sürede Türkiye’de de yayılım gösteren Fakir Hausgerate sevilen ve güvenilen markalar arasında yerini almıştır. 

Türkiye’de de en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelen Fakir Hausgerate globalleşme yolunda ilk adımlarını atma kararı alarak Avrupa’ya yayılma kararı vermiştir. Bu büyüme kararıyla birlikte ürünlerinin %20'sini global olarak üretmeye başlamıştır ve yıllar içerisinde bu oranı giderek arttırmıştır. Global olarak satışına başladığı ürünlerin üretimini de bir süre sonra Avrupa’da gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu globalleşme adımları şirketin gelecekteki başarılarının temelini oluşturmuştur. Marka rekabetçi pazar ortamına girmesiyle beraber Ar- ge gücü ve üretim kapasitesi sayesinde ürün yelpazesini genişleterek birçok müşterinin ihtiyaç ve isteklerini karşılar hale gelmiştir.

Günümüzde ise Fakir Hausgerate markasının süpürge, mutfak grubu, ütü, kişisel bakım ürünleri, vantilatör, ev temizliği, hava nemlendirici, hava temizleyici, nem alma cihazları, ısıtıcılar, şofbenler, mobil klimalar ve aksesuarlar başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. 

Fakir Hausgerate'ye Yılın En Başarılı Ödülü

Kurulduğu günden bugüne üstün Alman teknolojisi ve geniş ürün yelpazesi ile elektrikli ev aletleri sektörünün öncü markalarından birisi haline gelen Fakir Hausgerate satış sonrası hizmetler konusunu kapsamlı inceleyen ilk sivil toplum kuruluşu olan Satış Sonrası Hizmet Derneğinin (SHD) 2011 yılında yaptığı araştırmalar ve çalışmaları sonucunda yılın en başarılı markası ödülüne layık görülmüştür. 

Fakir Türk Kahve Makineleri

40 yıl hatırı olan Türk kahvesinin geçmişten günümüze yeri her zaman farklı olmuştur. Eskiden cezve kullanılarak yapılan Türk kahveleri günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte makineler sayesinde yapılmaktadır. Fakir Türk Kahve Makinesi ise şık ve estetik görüntüsüyle kullanıcılarına bol köpüklü ve lezzetli bir Türk Kahvesi içme imkânı sunmaktadır. 

Kahve Makinesi Alırken Neden Fakir Tercih Edilmelidir?

Fakir kahve makineleri az elektrik harcayarak çok iş yapmak üzerine tasarlanmışlardır. Bu makineler kullanıcılarına tek tuşla basit bir şekilde kahve yapma imkânı sunar. Ayrıca ışık ve ses uyarıları, su olmadan çalışmayı engelleyen koruma, taşmayı önleyen luminasense technology, çalışma sırasında kademeli aydınlatma sistemi gibi özellikleri mevcuttur. Boyutunun ideal boyutlarda olmasından dolayı tezgahınızda fazla yer de kaplamazlar.

Fakir Türk Kahve Makinesi Kutu İçeriğinde Neler Var? 

Ürünün kutusunda kahve makinesi, cezve haznesi, ölçü kaşığı ve garanti belgesi yer almaktadır ayrıca kutunun içerisinde garanti süresini ücretsiz bir şekilde bir yıl daha uzatmak için bir belge de çıkmaktadır. Kutudan ayrıca Türk kahvesinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi veren kullanma kılavuzu da çıkmaktadır. Siz de arkadaşlarınızla muhabbet ederken, ders çalışırken, kahvaltı yaparken kısacası kahve içmek istediğiniz her anınızda Fakir Türk Kahve Makinelerini tercih edebilirsiniz. 

Kahvenizi Fakir Kahve Makinesi Sayesinde Kolayca Yapabilirsiniz.

  • İçme suyunu fincan ile ölçerek makinenin haznesine koyunuz.
  • Her fincan için 2 çay kaşığı kahve (6 g) koyunuz, dilerseniz ek olarak şeker ilave ediniz. 
  • Kahveyi, suyu ve şekeri makinenin kaşığımdan yardım alarak karıştırınız. 
  • Hazneyi uygun bölmeye koyunuz. 
  • Ardından makinenin tuşuna basınız. 
  • Sesli uyarı geldiğinde kahveniz hazır demektir. Afiyet olsun.
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.