Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

İmza Kalemi

Resmi belge ve sözleşmelerde kişisel onayınızı simgeleyen imzanızı atmak için ucu yumuşak ve yazımı rahat olan kalemleri tercih edebilirsiniz. Özellikle iş yaşantısında oldukça işlevsel olan imza kalemi, önemli belgelere mürekkebin bulaşmasını önleyerek resmiyetin korunmasına yardımcı oluyor. Tüm kağıt türlerine kolayca yazılabilen kalemler, akışkan mürekkebi ve ergonomik gövdesi sayesinde imzanızı en iyi şekilde atmanıza imkan tanıyor. Farklı renk seçeneklerine ve değişen uç boyutuna sahip imza kalemleri, roller kalem olarak da adlandırılıyor. Kağıdın üzerinde kayan özel kalemlerin yuvarlak ucu, imza atarken büyük kolaylık sağlıyor. Şık ve asil görünümün yanı sıra karizmatik bir havaya sahip imza kalemleri, yanınızda taşımanızı kolaylaştıran özel klipsli kapağı sayesinde her an elinizin altında bulunabiliyor.

Atılan imzanın daha vurgulu ve karakteristik bir görünüme kavuşmasını sağlayan kalemler, akışkan özelliği ve kaygan yapısı sayesinde rahat kullanıma yer veriyor. Hem yazım hem de imza atmak için kullanılabilen özel kalemlerin ucundaki özel bilye, bilek hareketlerinin daha esnek olmasına yardımcı oluyor. Kalemin ucunda biriken mürekkep akma ve bulaşma riskine karşı özel emniyetli yapıya sahiptir. Su bazlı mürekkeple doldurulan kalemler, kağıt üzerinde yağ gibi kayıyor. İmza kalemleri, normal kalemlere oranla kağıt üzerinde daha çok mürekkep bırakıyor. Bu sebeple imzanızın daha keskin ve vurgulu bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor. Roller ucunun kaygan özelliği, mürekkebin kontrol edilmesini kolaylaştırırken kağıt üzerinde leke oluşumuna sebebiyet vermiyor. Roller kalemlerin havayla temas etmesi, mürekkebin kurumasına neden olabiliyor. Bu yüzden kalemin ucunda havayla teması kesen koruma kalkanı yer alıyor. İmza kalemlerinizin mürekkebinin her zaman ıslak kalması adına kullanmadığınız zamanlarda kapağın kapatılması büyük önem taşıyor.

Ofis ve resmi işlemlerde önem kazanan imza kalemi fiyatları; satın alacağınız modelin ergonomik özelliği, mürekkep akışkanlığı, tasarımı ve markası göz önünde bulundurulduğunda her bütçeye uygun çözümler sunuluyor. Dilerseniz sitemiz üzerinden hem ofiste işinizi kolaylaştıran hem de farkınızı belli eden şık kalemler arasından seçim yapabilirsiniz.

Siz de Haibrag ayrıcalığıyla imzalarınıza karakteristik özellik kazandıran kalem çeşitlerini uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.