x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd

 

No Name - İş Güvenliği Parlak Aynalı Gözlük
İş Güvenliği Parlak Aynalı Gözlük
29,90 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

İş Gözlüğü

Yoğun ve zorlu çalışma ortamlarında olası kazalara karşı önlem almak ve can kaybını önlemek amacıyla iş gözlüğü kullanılıyor. Her yüz şekline uygun modelleri bulunuyor. Her iş sektörü için farklı koruma detaylarına ve tasarımlarına sahip olan iş gözlükleri, iş güvenliğini sağlayan kıyafetlerin en önemli parçası arasında yer alıyor. Çalışma ortamlarında göz sağlığına zarar verebilecek tehlikeler bulunuyor. İş gözlükleriyle gözler çalışma esnasında korunuyor.

 

Koruyucu iş güvenliği gözlüğü, çalışma ortamlarından bulunan yanlış ışık koşulları ve tehlikelerden gözleri koruyor. En yanlış ışık koşullarında bile görüşü netleştirip güvenli çalışmayı mümkün kılıyor. İş gözlükleri takıldığı zaman kişi rahat çalışıyor. Gözlükler her türlü nesne ve cisimlerden tam koruma sağlıyor.

 

Çalışma alanlarında tehlikelere göre sınıflandırılmış koruyucu gözlük seçenekleri bulunuyor. İş gözlükleri tasarımları gereği göz çevresini kaplayan tam kapalı modeller olarak farklılık gösteriyor. Standart iş gözlükleri lens renklerine göre de farklı seçenekler sunuyor. Genel uygulamalarda şeffaf, yetersiz ışığın bulunduğu ortamlarda sarı, aşırı güneş alanlarında siyah gözlükler tercih ediliyor.

 

Kaynak işçileri de göz sağlığını etkileyen infrared ışınları engelleyen özel iş gözlükleri kullanıyor. Yoğun kimyasal maddenin ve tozun bulunduğu iş alanlarında çalışanlar tam kapalı iş gözlüklerini kullanıyor. Bu gözlükler tasarımı gereği gözleri ve çevresini tamamen kaplıyor ve yüksek koruma sunuyor.

 

Çalışma anında oluşacak kazalar gözlerde ciddi sorunlara neden olabiliyor. Bu nedenle riskleri en aza indirmek adına iş gözlüklerinin kullanılması önem taşıyor. Çalışırken gözlerini koruyacak gözlük modelini seçerken yaptığınız işe uygun olan modeli seçmeniz alacağınız verimi etkiliyor. Yapacağınız iş güvenliğini sağlayan gözlük seçimlerinde standarda uygun özelliklerle donatılan problem yaşama ihtimalinizi en aza indiriyor.

 

İş gözlüğü fiyatları, markaya, özelliğe, kaliteye, boyuta, tasarıma ve diğer detaylara göre farklılaşıyor. İş gözlükleri üreten markalar en kaliteli malzemeden ürettikleri ürün seçeneklerini uygun fiyat politikasıyla satışa sunuyor. Her bütçeye hitap eden seçeneklerle satışa sunulan gözlükler kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği veriyor.

 

Haibrag üzerinden satışa sunulan çok sayıda seçenek arasından sizi olası tehlikelerden koruyan ve konfor veren iş güvenliği gözlüklerini kolaylıkla seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.