Ofis, Kırtasiye Ürünlerine Sepette 1.000TL ye 50 TL İNDİRİM!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Kartvizitlik

İsim, soyisim, telefon ve şirket bilgileri gibi gerekli detayların yazılı olduğu ve tüm kartvizitliklerin yer aldığı albümler, iş hayatında öne çıkıyor. Anlaşmalı şirketler, gerekli dosya ve bireysel kartvizitler gibi iş hayatında sıklıkla kullanılan tüm işletme ve ofis bilgilerinizi tek bir albümde toplayabilirsiniz. Birden çok kart için özel depolama alanı sunan kartvizitlik, geniş hacmi ve fazla sayıdaki bölmeleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda pratiklik kazanıyor. Şirket veya kuruluşa ait tüm özel kartları tek bir albümde toplayarak hem çalıştığınız ofiste yerden tasarruf edebilir hem de aradığınızı kolayca bulma rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Birden çok kartlarınızı tek bir albümde toplayarak hem deforme olmalarını engelleyebilir hem de kaybolma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Çoklu kartvizit albümü, farklı ebatları ve çeşitli bölmeleriyle ihtiyacınız kadar gerekli alanı sunuyor. Harflendirme sistemine sahip albümler, aradığınız kartviziti kolayca bulmanızı sağlıyor. Deri, plastik ve metal dış yüzeyli modeller, aktif iş yaşantınızda tarzınıza uygun seçimlere imza atıyor. Kullanım ihtiyacınıza bağlı olarak farklı göz adedine sahip albümler arasından seçim yapabilir, ofisteki işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kartvizitleri alfabetik sıraya göre dizerek ihtiyacınız olan şirketin numarasına veya özel bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Özel kılıf içerisinde kartvizitleri muhafaza edebileceğiniz albümler, kullanışlı mekanizması sayesinde kullanım esnasında büyük kolaylık sağlıyor. Şeffaf ve kaliteli PVC materyalden üretilen albümler, önlü ve arkalı olmak üzere geniş bir depolama alanı sunuyor. Ofisinizi temiz ve düzenli hale getiren albüm şeklindeki kartvizitlikler, gelen müşterilerinizle şirket bilgilerinizi kısa yoldan paylaşmanızı mümkün kılıyor. Hem şirket hem de bireysel kullanım için özel olarak tasarlanan modellerin işlevsel tasarımları, göz alıcı renkleri dayanıklı mekanizmayla buluşturuyor. Her kullanıma ve bütçeye dost seçimler sunan kartvizitlik fiyatları; tercih edeceğiniz modelin tasarımı, mekanizması ve materyal seçimi göz önünde bulundurulduğunda ekonomik çözümlere imza atıyor. Siz de sitemizden ihtiyacınız olan boyutlardaki albümleri inceleyebilir, ofisinizde kolayca kullanacağınız ürünü uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Dilerseniz Haibrag ayrıcalığıyla hem kullanımı kolay hem de güvenilir olan albüm halindeki kartvizitlikleri satın alabilir, ofis içerisinde işlerinizi pratik hale getirebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.