sadsad x
asdasd

 

Kodak - Kodak 5 Adet Ultra Alkalin Kumanda Pili - 23A
Kodak 5 Adet Ultra Alkalin Kumanda Pili - 23A
59,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kodak - Kodak 5 Adet Ultra Lityum Para Pil - CR1220
Kodak 5 Adet Ultra Lityum Para Pil - CR1220
56,85 TL

Aynı Gün Kargo

Kodak 5 Adet Ultra Lityum Para Pil - CR1616
63,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kodak - Kodak Ultra Lityum Para Pil 2 Adet CR2025
Kodak Ultra Lityum Para Pil 2 Adet CR2025
27,90 TL

Aynı Gün Kargo

Kodak 2 Adet Ultra Lityum Para Pil - CR2032
34,90 TL

Aynı Gün Kargo

 

Kodak - Kodak A4 Açık Renk T-Shirtler için Transfer Baskı Kağıdı - 5 Adet (A4) 20x30 Kodak - Kodak A4 Açık Renk T-Shirtler için Transfer Baskı Kağıdı - 5 Adet (A4) 20x30 (1)
Kodak A4 Açık Renk T-Shirtler için Transfer Baskı Kağıdı - 5 Adet (A4) 20x30
125,50 TL

Aynı Gün Kargo

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kodak Ürünleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Hızla akıp giden zaman içerisinde, anıların saklandığı ürünler oldukça kıymetlidir. Düğün merasimleri, geziler, yaş günleri ve daha nice özel günler en değerli hatıralardır ve her biri özenle saklanır. Kodak ürünleri, özel anılarınızı saklamak için eşsiz seçeneklerden birisidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte anıların saklandığı, depolama yapılan cihazlar genellikle telefon ve bilgisayarlardır. Gelenekselliği seven insanlar, fotoğraf kâğıtlarında saklar. Fakat bu kadar anı saklamak isterken teknolojik aletlerimiz yetersiz kalabilir. Bu nedenle daha çok alana ihtiyaç duyulabilir. Kodak ürünleri ile hayatı kolaylaştırıp her anı saklanabilir. 

Neden Kodak Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

Teknolojik aletler hayatın bir parçasıdır ve zarar gelsin istenmez. Özellikle depolama alanlarının yetersiz olduğu zamanlar da ek parçalara ihtiyaç duyulur. Kullanılan ek parçalarda sağlam, dayanıklı, aletlere zarar vermeyen cinsten olmalıdır. Kodak ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sorunlarınızı çözmek için vardır. İsteğe bağlı çeşitli yüksek depolama alanları, uzun süre kullanma ve dayanıklılığıyla tercih edilmelidir.

Kodak Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik ve manyetik aletlere yaşamın her anında ihtiyaç hissedilir. Fakat bu aletlerin güç dengesinin az olması, depolama alanlarının kısıtlılığı başlıca sorun doğurur. Bu sorunları gidermek için ek parçalara ihtiyaç duyulur. Kodak ürün çeşitleriyle kullanılan aletlerin sorunları çözülür ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam eder. Taşınabilir USB bellekle hem özel hayatın bilgileri hem de iş dünyasında saklanması gereken dosyaları hep yanınızda bulundurabilirsiniz. Özel iş toplantılarında sadece USB bellek taşıyarak planlama yapabilirsiniz. Depolama ürünlerinden biri olan micro hafıza kartı da tüm bu işlemler için rahatlıkla kullanılabilir. Birbirinden farklı pil çeşitleri karbon ve lityum piller Kodak güvencesiyle sunulur. Anı biriktirmeyi sevenler, fotoğraf galerisi bulunanlar içinse Kodak fotoğraf kağıtları sunulur. Şarjlı el feneri, acil durum çantalarında bulunması gereken ve bunun dışında hayatı kolaylaştıran ürünlerdendir. Haibrag olarak markanın ihtiyaca uygun birçok ürününü sizlere sunuyoruz. Markamız güvencesiyle uygun fiyat avantajlarıyla ihtiyacınız olan Kodak ürünlerini satın alabilirsiniz.

Kodak Manyetik Fotokopi Kâğıdı

Teknolojik aletler sadece bilgisayar ve telefonlarla sınırlı değildir. Okul veya iş yerlerinde kullanılan fotokopi makinası da hayatımızda önemli bir yer kaplar. Bununla birlikte kâğıda ihtiyaç duyulur. Makinaya zarar verilmemesi, yazıların okunaklı biçimde olması için kaliteli kağıtlar kullanmak gerekir. Fotokopi kâğıdı seçerken kâğıdın kalınlığı ve yüzeyinin parlaklığı, işlerinize uygun boyutta olması ve sunumlar için renkli olmasına dikkat edilir. Fonksiyonel yapısı sayesinde Kodak manyetik fotokopi kağıdı isteklerinizde ve seçimlerinizde güven verir.

Kodak USB Bellek  

Taşınabilir depolama aygıtlarına sadece elektronik aletlerde değil hayatın her alanında ihtiyaç duyulur. USB bellek elektriklerin kesilmesine rağmen verinin saklanılmasını ve taşınabilmesini sağlar. Bu nedenle içinde hareketli bir parça bulunmaması nedeniyle elektroniktir. Küçük boyutlarda olmasıyla taşınmasında ve kullanımda kolaylık sağlar. USB bellekler depolama kapasitesi, içeriğinde bulunan malzemesi ve tasarımı ile çeşitlilik gösterir. İhtiyaç duyulan depolama kapasitesi 16, 32, 64, 128 GB arasında değişir. Kodak USB bellek ihtiyacınıza göre depolama alanlarında kolaylık sağlar. Teknoloji çağında yaşarken aletlerin ve gereçlerin hayatı kolaylaştırması istenir. Telefonlarımızda depolama kapasitesini artırmak için video, belge, fotoğrafları saklayabilmek için çeşitli büyüklükte hafıza kartı istenir. Hafıza kartı çeşitleri bu noktada ideal bir seçenek olur

Kodak Şarjlı El Feneri

El feneri elektriğin olmaması durumunda ya da karanlık bir ortamda etrafı aydınlatmak için ihtiyaç duyulur. İçinde bulunan ampul pilden ihtiyacı kadar enerjiyi alıp ışığa dönüştürür ve etrafa ışık saçar. Fakat içinde bulunan manyetik yapı uzun kullanımlarda tehlike arz eder. Uzun süre içinde pilin beklemesi küflenip manyetik alana zarar verip fenerin bozulması ile sonuçlanır. Teknolojik gelişmelerle bu manyetik alan elektronik bir yapıya çevrilmiştir. El feneri seçerken aydınlatma gücü, ağırlığı, içinde bulunan malzeme ve en önemlisi şarjlı olup olmamasına dikkat edilir. Şarjlı el fenerleri USB çıkışlı şarj kabloları ile bilgisayar ya da USB girişi olan çeşitli aletlerle şarj edilebilme özelliği bulunur. Kodak şarjlı el feneri kalitesi, yapısı ve üç yıl garantisiyle bu hizmetleri sunar.

Yüksek Kaliteli Kodak Ürünlerini Haibrag Güvencesiyle Satın Alın

Haibrag olarak Kodak markaları ürünlerde geniş seçenek alternatiflerini sizlere sunuyoruz. Orijinal marka güvencesiyle markanın manyetik fotokopi kâğıdından USB bellek ürünlerine ya da Kodak şarjlı el feneri gibi efektif ürünlere kadar ihtiyacınızı karışılacak birçok ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli Kodak ürünlerini Haibrag güvencesiyle satın alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Her zaman yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemiş sitemizden uygun fiyat avantajlarıyla, hızlı ve kolay şekilde alışveriş yaparsınız. 

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.