x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kulak Tıkacı

Birçok kişi, ders çalışırken ya da iş ile alakalı belge hazırlarken çalışma ortamlarının sessiz olmasını tercih ediyor. Ayrıca sessiz bir ortamda çekilen uyku, uyku kalitesini arttırarak kişilerin bir sonraki günde daha zinde hissetmelerine yardımcı oluyor. Kulak tıkacı seçenekleri, dış faktörler dolayısıyla sessiz bir ortam elde edemeyen kişilerin imdadına koşuyor. Bu tür ürünler, süngerimsi yapısı ile iki parmak arasında sıkıştırıldıktan sonra kulak içerisine yerleştirilerek kullanılıyor. Apartman, öğrenci yurdu ve ofis gibi alanlarda faaliyet gösteren gösteren kişilerin tercih edebileceği tıkaçlar, her kulak kanalına uyum sağlayan özel tasarımlar üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

 

Haibrag’ın kullanıcıları ile buluşturduğu ses yalıtım konusunda etkin bir performansa sahip kulak tıkaçlarının tekli, 5’li, 10’lu ve 15’li gibi farklı ambalaj seçeneklerine rastlamak mümkün. Uyku esnasında ya da çalışırken kullanabileceğiniz tıkaçlar, marangozluk, tekstil, metal ve sanayi gibi alanlarda çalışma gösteren kişiler tarafından da tercih ediliyor. Gün içerisinde yüksek desibelli makineler ile birlikte çalışan kişiler, kulak tıkacı kullanmadıkları takdirde gün sonunda baş ağrısı, kulak çınlaması ve duyma kabiliyetinde geçici kayıplar yaşayabiliyor. Çalışma gösterilen alanların gürültülü olması, çalışan kişilerin motivasyon ve konsantrasyonunu olumsuz yönde etkileyebiliyor.

 

Kulak tıkacı fiyatları, marka ve adet gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösteriyor. Birçok farklı kullanım amacına hitap eden tıkaçlar, kulağa yerleştirildikten sonra birkç saniye içerisinde kulak kanalının şeklini alıyor. İki tıkacın iple birbirine bağlandığı modeller, kulaktan düşmesi sonucunda tıkacı kaybetme olasılığının önüne geçiyor. Apartman yaşamında birçok kişi gürültü yapan komşularla baş etmekte güçlük çekiyor. Ayrıca binanın ses yalıtımı açısından yetersiz donanımlara sahip olması, televizyon, mutfak aletleri ve konuşma gibi seslerin diğer dairelere kolaylıkla ulaşmasına sebep oluyor. Kulak tıkacı markaları, tek kullanımlık veya yıkanabilir özellikteki ürünlerini alıcıları ile buluşturarak kişilerin uykuya ya da çalışmaya daha elverişli bir ortam elde etmelerine yardımcı oluyor.

 

Sitemizden alanında uzman markaların gürültü önleyici kulaklık seçeneklerine göz atabilir, tekli ya da birden fazla adet seçeneği bulunan ürünler içerisinden dilediğiniz modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.