x Süper İndirimler Süper İndirimler Sayfasında Yer Alan Fırsatları Kaçırma Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kulak Üstü Kulaklık

Kulaklık; müzik dinlemeyi, görüşme yapmayı ve oyun oynamayı keyifli hale getiriyor. Seslerin net ve kaliteli olarak dinleyiciye aktarıldığı birçok kulaklık çeşidi bulunuyor. Bu ürün çeşitlerinden bir tanesi olan kulak üstü kulaklık, rahat ve benzersiz kullanım olanağı ile tercih ediliyor. Bazı kulak üstü kulaklık seçeneklerinde wireless ve bluetooth seçeneği bulunuyor. Bu sayede kablo gerektirmeden rahatlıkla bağlantı kurabilmeye imkan sağlıyor. Günümüz teknolojisine uyum sağlayan kulak üstü kulaklık çeşitleri, eğlencenin kaldığı yerden devam etmesi için farklı özellikler sunuyor. Bu özellikler arasında ilk olarak oyuncular için sunduğu özellikler yer alıyor. Oyuncu kulaklıkları oyun oynarken elde ettiğiniz verimi maksimum seviyeye getiriyor. Oyun esnasında kendinizi tamamen eğlencenin doruklarında hissederek kalitenin farkına varabiliyorsunuz.

 

Kaliteli bir kulaklık kullanmak eğlencenin kaldığı yerden devam etmesini sağlıyor. Birçok kulak üstü kulaklık çeşidinde mikrofon seçeneği bulunuyor. Sosyalleşmenizi sağlayan mikrofonlu kulak üstü kulaklık karşı tarafa yüksek kalitede sesleri iletiyor. Bu sayede sadece rahat iletişim kurmayı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda mükemmelliğin de farkını hissettiriyor. Mikrofonlu ürünler özellikle iş ya da sosyal amaçlı çok sık telefon ile konuşanlar için de öneriliyor. Telefon ile uzun süreli konuşmanın kulağa verdiği zararı engelleyen mikrofonlu kulaklık modelleri tasarımları ile de adından söz ettiriyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürün seçenekleri; kablolu, kablosuz, tuşlu ve dokunmatik olmak üzere değişen alternatifler sunuyor.

 

Bazı kulak üstü kulaklık çeşitlerinde yer alan tuş seçeneği telefona gelen çağrıları tek tuşa basarak cevaplamayı sağlıyor. Görüşme bittiğinde ise yine tek tuşa basarak çağrı sonlandırılabiliyor.  Ayrıca, dokunmatik kulaklıklarda da görüşme telefona gerek kalmaksızın başlatılabiliyor ya da bitiriliyor. Kulak üstü kulaklık koşuda ya da farklı sporlarda müzik dinlerken rahatlıkla kullanılabilme özelliği sunuyor. Aktif ya da pasif engelleme özelliğine sahip olan modeller çevredeki gürültülerin kulağa gelmesini engelliyor. Bu sayede müzik dinlerken çevreden gelen sesleri kapatarak kulağa sadece dinlenilen şarkının gelmesini sağlıyor. Siz de Haibrag üzerinden kriterlerinize göre seçim yaparak, bütçenize ve tarzınıza en uygun ürünü güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.