sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Masaüstü Telefon

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin sabit hat kullanımı yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor. Özellikle iş ortamında haberleşmek ve koordine çalışmak için masaüstü telefon kullanımı vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Masaüstü telefonlarının gelişen özellikleri sayesinde sabit telefona karşı oluşan olumsuz algı yıkılıyor. Yeni nesil masaüstü telefon modellerinin kolay kullanım özelliği haberleşmeyi sağlarken rahatlık ortaya koyuyor. Birçok masaüstü telefon modelinde gösterge bölümü bulunuyor. Arayan kişinin numarasının göründüğü gösterge bölümü, kişisel kullanımlarda sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

 

Masaüstü telefon fiyatları genel olarak düşük bütçeye ev sahipliği yapıyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım imkanı ortaya koyan masaüstü telefon modelleri, haberleşirken de ekonomik fiyatlar sunuyor. Farklı özelliklerle donatılan masaüstü telefonların bazılarında isim soyisim kaydetme bölümü bulunuyor. Arkadaşlar, iş arkadaşları ve sosyal çevredeki kişiler telefona kaydedilerek arayan kişinin kim olduğu rahatlıkla kontrol ediliyor. Sade görünümlü ürün modelleri hızlı arama özelliği ile ilgi çekiyor. 10 kişiye kadar telefon numarası cihaz hafızasına kaydedilerek hızlıca aranabiliyor. Bu sayede özellikle acil durumlarda kolayca iletişimde kalma imkanı elde ediliyor. Cihaz modellerinde arama bekletme özelliği bulunuyor. Bu sayede telefonda konuşurken kimin aradığını görerek ikinci arama cevaplanabiliyor. Ayrıca, bazı modellerde bulunan konferans özelliği aynı anda birden fazla kişiyle konuşmayı sağlıyor. Aileniz ya da arkadaşlarınızdan birkaç kişi ile aynı anda konuşarak sosyalleşebiliyorsunuz.

 

Masaüstü telefonların bazı modellerinde zamandan tasarruf eden ve işlevsellik sunan birçok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerden bazıları; zil sesi, tekrar arama, son aramaları görüntüleyebilmedir. Zil sesi özelliği kullanan kişinin duyacağı ve seveceği şekilde müzik ayarlayabilmeyi sağlıyor. Tekrar arama (redial) tuşu ise en son arayan kişiyi kolayca aramak için kullanılıyor. Bunların yanı sıra masaüstü telefonların en dikkat çeken özelliklerinden olan son aramaları görüntüleyebilme özelliği yaklaşık 50 taneye kadar numarayı görüntüleyebilmeyi sağlıyor. Bu sayede son aramalara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Haibrag üzerinden iş ya da ev ortamınız için masaüstü telefon satın alabilirsiniz. Bütçe dostu ve kaliteli ürün seçenekleri sayesinde kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.